Įkraunama...
Įkraunama...

Dantys dantukai.. Kada pirmieji?

QUOTE(rena @ 2006 04 24, 22:35)
Sveikutes,
kiekvienam vaikui auga skirtingai. Girdejau, kad kitiems isdygsta net jau 2men. Kai auginau pirmagimi, tai jokiu tepaliuku nenaudojau, o tais laikais nelabai ju ir buvo, o tiksliau tai net nepajutau kaip jie isdygo. Jokiu problemu neturejau tik kai iltiniai augo tai 3 paras nemiegojau, turbut atsiemiau uz visus dantukus(nieko nedariau savaime praejo).
Antrajam 4men. dabar, tai kolkas neturim nei vieno.
Si temele ir man idomi.

Mums siule tepaliuka Dentinox-Gel n. Jis neblogas, bet kita gydytoja pasake kad kai skausmingai dygsta geriau neteplioti, nes gali uztrukti. Tai nebetepliojam, tik jai vakare buna irzlus nakciai ikisu viburkolio zvakute. Drauge sake, kad su merliuku suvilgytu i ramuneliu nuovira pateplioja ir jos vaikeliui uztenka. g.gif Mano nuomone geriau jokiais tepalais neteplioti. blush2.gif
Atsakyti
mano dukriukui 7 mėn greitai turėsim 5 dantukus 4u.gif turiu tepaliuką Kamistad baby,bet jis labai stiprus ir Ugnė žiaugčioja kai juo tepu blink.gif
Atsakyti
mano sunus turi jau 5 dantukus,ir galiu pasakyti jokie tepaliukai nepadeda lotuliukas.gif buvo irzlus pries dygima ir tebera,nes kiti ruosiasi dygti.koks tu tepaliuku veikimas gali buti,jei vos uztepus vaikas greit nulaizo smile.gif esu jau save taip nuteikus,kol visi neisdygs,tol ramiai nakti ir nemiegosiu schmoll.gif (laaabai buna piktas)
Atsakyti
QUOTE(orinta @ 2006 04 25, 23:09)
mano sunus turi jau 5 dantukus,ir galiu pasakyti jokie tepaliukai nepadeda lotuliukas.gif buvo irzlus pries dygima ir tebera,nes kiti ruosiasi dygti.koks tu tepaliuku veikimas gali buti,jei vos uztepus vaikas greit nulaizo smile.gif esu jau save taip nuteikus,kol visi neisdygs,tol ramiai nakti ir nemiegosiu schmoll.gif (laaabai buna piktas)

Tai tepdama tepaliuku vistiek dantenas pamasažuoji, poveikis tikrai yra. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(orinta @ 2006 04 25, 23:09)
mano sunus turi jau 5 dantukus,ir galiu pasakyti jokie tepaliukai nepadeda lotuliukas.gif buvo irzlus pries dygima ir tebera,nes kiti ruosiasi dygti.koks tu tepaliuku veikimas gali buti,jei vos uztepus vaikas greit nulaizo smile.gif esu jau save taip nuteikus,kol visi neisdygs,tol ramiai nakti ir nemiegosiu schmoll.gif (laaabai buna piktas)

Siuliciau pabandyti sirupuko ibufen. Mums daktare siule ir mum padeda. Nakciai i uzpakaliuka zvakute isidedam. thumbup.gif
Atsakyti
pirmasis - 6,5 mėnesių, o antras - po poros savaitėlių thumbup.gif
Atsakyti
Musiskiui 6-aji men pradejo kaltis keturi virsutiniai dantukai vienu metu, du apatinius turejo is anksciau. Bemiegiu naktu nesu turejus thumbup.gif dienomis pazyzliodavo... verysad.gif tepdavau tepaliuku Bonjele. Jis tikrai atsaldydavo smegenukus, pati isbandziau mirksiukas.gif o ir vaikas nurimdavo, lupom cepsedavo, nes tepaliukas skanus smile.gif 7 men dar du apatiniai dantukai islindo nepastebimai, pati pamaciau kai jau dideli buvo rolleyes.gif laukiam iltinuku ploja.gif
Atsakyti
QUOTE(liuxmamux @ 2006 04 29, 19:42)
Musiskiui 6-aji men pradejo kaltis keturi virsutiniai dantukai vienu metu, du apatinius turejo is anksciau. Bemiegiu naktu nesu turejus  thumbup.gif  dienomis pazyzliodavo... verysad.gif  tepdavau tepaliuku Bonjele. Jis tikrai atsaldydavo smegenukus, pati isbandziau  mirksiukas.gif o ir vaikas nurimdavo, lupom cepsedavo, nes tepaliukas skanus smile.gif 7 men dar du apatiniai dantukai islindo nepastebimai, pati pamaciau kai  jau dideli buvo  rolleyes.gif laukiam iltinuku  ploja.gif

Labux,
nieko negirdėjau apie šį tepaliuką. Vyresnėliai tepiau Kamistad gel. O Bonjele tokio negirdėjau. Ar vaistinėse jo bus?
Atsakyti
Mano mažoji turi du apačioja taip pat vartojam tepaliuką KamistadBaby" smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo haidi: 01 gegužės 2006 - 15:34
Mums jau 5 menesiukai, o dar nei vieno dantuko neturim verysad.gif Jau isigijau Dentinox-Gel n tepaliuka ir vis maziukui patepu dantenas, nes jau dantenos kietos, seilytes bega, tikimes, kad greitai pasirodys pirmasis dantukas 4u.gif
Atsakyti
o mano mazylei isdygo 2men ir 3sav na beveik 3men biggrin.gif oi kaip nustebau Nei ji baisiai seiliojos nei ka tik seip zvilgtelejau ir radau viena ir sale kita ir dabar rodos jau trecias lenda, bet del trecio dar negarantuoju biggrin.gif O mums dabar tik 3men ir 3d
Atsakyti
QUOTE(ausrad @ 2006 04 25, 17:49)
Mums siule tepaliuka Dentinox-Gel n. Jis neblogas, bet kita gydytoja pasake kad kai skausmingai dygsta geriau neteplioti, nes gali uztrukti. Tai nebetepliojam, tik jai vakare buna irzlus nakciai ikisu viburkolio zvakute. Drauge sake, kad su merliuku suvilgytu i ramuneliu nuovira pateplioja ir jos vaikeliui uztenka.  g.gif Mano nuomone geriau jokiais tepalais neteplioti. blush2.gif

nelabai tikėčiau ta gydytoja, nes mūms būtent šį tepaliuką ir rekomendavo stomotologė ir tikrai jis padeda, o taip pat padovanojo ir dantų pastą kūdikiams, taigi mes jau ir valom savo du dančiukus, kitų dar nesulaukėm. o beto kai vaikui skauda, niešti jis nori kramtyti, dantenas netgi patartina pamasažuoti kuom nors šaltu, ar medum. viburkolis taip patlabai gerai
Atsakyti