Įkraunama...
Įkraunama...

Dantys dantukai.. Kada pirmieji?

Mano berniukui pirmas dantis išdygo 6 mėnesių. Labai įdomiai: pakilo dantenytės dviejų vidurinių apačioje, atrodė abu vienodai ištinę, tačiau pirmasis apatinis prasikalė iškart suėjus 6 mėnesiam, o antrasis - beveik 8 mėnesių! Laukėm laukėm to antro dantuko, kuris aiškiai pro mėsytę švietė, bet jis ilgai nenorėjo lįsti.
Pirmieji dantukai išdygo lengvai, be skausmų ar temperatūrų. Užtat kai pradėjo dygti viršutiniai, buvo sunkoka - nemigo naktelės ir irzlios dienelės, ir greit paaiškėjo, kodėl - viršuje išdygo iškart 3 dantukai... Užtat po to kaip palengvėjo gyvenims ir vaikiukui, ir mamai smile.gif
Dabar mums netrukus 10 mėnesių, turime 6 dantukus clap.gif
Atsakyti
Mes tai irgi: laukėm laukėm.....jau nuo kokių 4 mėnesių atrodė, kad vava...jau šiandien pasirodys...... Ir pasirodė. Per Krikštynas. Kai buvo 10,5 mėn. tongue.gif . Paskui po mėnėsio kitas pasirodė. Tada vėl turėjom ilgą pertrauką...... o dabar jau visas mėnuo kai į savaitę turim po vieną naują dantį. Irzlumo tikrai didesnio nėra. Net mažesnis....nes kai buvom 4 mėnesių, tai visus verkimus "nurašydavom" dantims. sunglasses2.gif
Atsakyti
Mano leliukui pirmas dantukas isdygo 5men.lygiai po savaites -antrasis.Budamas 8men jau turejo 8 dantukus.Ir t.t.t...Jokiu temperaturu,jokiu viduriajimu nebuvo. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linksmutis @ 2004 10 13, 12:19)
nu be dantu ir as nemaciau ne vieno, bet mane daug kas gasdina, skaitosi, kai prades visi issyk lysti, tai tau tada bus vargelio. o be to viena pazistama papsakojo tokia istorije, kad man plaukai pasisiause, uztai ir bijau.
jai giminaite, kuri dirba vaiku namuose Alytuje sake, kad vienai mergaitei kalesi keli dantys is sykio ir nuo aukstos temperaturos numire. as netikiu sita nesamone, bet vistiek kazkaip neramu.
labai laikiam pirmuju dantuku.



na, bet neturit ka veikti, mamytes, kad visokiu siaubeku prisirenkat... Tai juk apie kiekviena vaiko pirstelejima galima siaubeku tomus susirinkti, atsisesti ir verkti (kaip Elzei ish broliu Grimu pasakos). Take it easy. Negirdejau dar, kad kas butu mires nuo dantu dygimo smile.gif

O shiaip tai mano mergina apsisirgaliojus buvo, dabar sveiksta ir zvimbia. Itariu, kad del dantu. Zirzalas neimanomas pasidare, nuvare mama nuo koju....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo curry: 06 balandžio 2006 - 12:34
Mūsų mergaitei pirmieji du dantukai išdygo 4 mėn. smile.gif Nieks nesuprato,kad dygsta dantukai,nes mažylė buvo labai rami.Dantukus pastebėjom,kai jie buvo gerokai išlindę.Va su kitais tai buvo sunkiau,bet nei temperatūros buvo,nei dantenos buvo patinusios,paprasčiausiai buvo irzlesnė,naktimis blogiau miegodavo...Dabar mums 8 mėn ir turim 8 dantis bigsmile.gif
Atsakyti
Mes jau turim po du dantukus sūnui tai 7 mėn išdigo abu o dūkrai tai 9 mėn
Atsakyti
QUOTE(Dusia @ 2005 04 26, 22:45)
Mano mažajam pirmieji du išdygo penkių su puse - praktiškai abu vienu metu, vienas vieną dieną, o kitas iš paskos kitą dieną. Vaikas praktiškai nesikankino, gal tik labiau kandžiojosi. Dabar kur kas labiau kandžiojasi, apžiūrėjau, bet nesimato man, kurie ten dantukai galėtu jau dygti, lyg ir nėra patinimų. Nu pirmųjų irgi nesitikėjau taip anksti, nes nepastebėdavau nieko tokio, o va tiesiog ėmė ir išlindo smile.gif Tai įtariu, kad ir dabar panašiai gali būti, bet kol kas pirštą artyn prie jo burnytės prikišti pavojinga, nes pagriebęs ne tik sukanda su savo aštriaisiais apatiniais, bet ir trukteli gerai tą pirštą, kad prabrauktų su dantukais per jį uffff  biggrin.gif

sveika,mums lygiai taip pat,vienas paskui kita ir abu is eiles apacioje 5,5 menesio isdygo pirmieji dantukai. Seilesir toliau bega upeliai, osiandien, kai mums jau 7,5 menesio salia tu dvieju pamaciau kazka balta lendanti pro smegenis...?Ar nebus tik salia treciasis musu dantukas? g.gif
Atsakyti
beje... mano mergina 6,5 men dar be dantu nustojo seiletis... jokiu dantu dygimo pozymiu. kas cia? g.gif
Atsakyti
Ar gali vaikas viduriuoti del dantuku?jam jau 21diena bus 7 men.dar pakolkas neturime ne vieno dantuko.temperaturos nera.viduriavimas tesiasi jau 3 dienas.ka daryti?ar teisingai as galvoju kad tai del dantuku?
Atsakyti
QUOTE(jurgitamikaite @ 2006 04 19, 21:44)
Ar gali vaikas viduriuoti del dantuku?jam jau 21diena bus 7 men.dar pakolkas neturime ne vieno dantuko.temperaturos nera.viduriavimas tesiasi jau 3 dienas.ka daryti?ar teisingai as galvoju kad tai del dantuku?

dėl dantukų vaikas gali viduriuoti, bet as vietoj tavės pasikonsultuočiau su gidytoja, nes gali būti , kad tai roto virusas.mano vaikeliui taip buvo. unsure.gif
Atsakyti
tikrai nemanau,kad nuo laukiamu dantuku vaikas pradejo viduriuoti. g.gif pasiziurek ar vaiko dantenos pabale,jei taip laukit dantuko.vaikai buna irzlus,nakti prastai miega,taip mano sunui yra jau menuo nes jau dygsta penktas dantukas biggrin.gif
viduriuoja vaikas gal del kokio netinkamo maisto g.gif
Atsakyti
Jei viduriavimas tęsiasi 3 dienas, būtinai pasikonsultuokit su savo gydytoju. Vaikui duokit kuo daugiau skysčių
Atsakyti