Įkraunama...
Įkraunama...

Dantys dantukai.. Kada pirmieji?

mums pirmieji dantys išdygo 6 mėn.dabar turim 5,kažko labai jau lėtai pradėjo lysti g.gif .Tepaliukų nebandžiau ,nes sesė buvo bandžius ,nieko gero.,nuo šaldomo kramtuko irgi tik rankytes atšala,o naudos jokios.o simtomai dantų tai buvo didžiulė sloga ir nedidelė temperatūra.Žinoma ir 2-3 d. rėkimo.2 kartus prisireikė ir zvakutės y sikinę verysad.gif ,nes jau labai reke,bet ar padejo g.gif .... gal tik man buvo lengviau kad dariau ka nors kad mažiau sakudėtų .
Atsakyti
mes vakar sulaukem pirmuju dvieju apacioje, t.y. suneliui buvo 5men ir savaitele, o kankino jie ji jau beveik 1,5men iki tol doh.gif
Atsakyti
Mums pirmas dantukas isaugo 8,5 menesio. Jokių požymių nebuvo. Tiesiog atsirado kauburiukas, o po keliu dienų prasikalė dantis. Dabar laukiame antro dantuko, ir dabar požymiai akivaizdūs. Seiliūzas mano vaikas, nespeju eilinukų keisti doh.gif Dar ir zirzalas prie viso to.

Tepaliuką bandžiau Dentinox, nes jis be novokaino. Bet nieko gero iš to tepaliuko nera sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agneza: 10 vasario 2006 - 20:54
mumi pirmas dantukas išdygo 6,5mėn. buvo pakilus temp iki 38,8. net greitąją buvau iškvietus, nes nežinojau kas nutiko unsure.gif apžiūrėjo ir pasakė, kad dar iki dantų toli, įtarė ausų uždegimą ir išvežė į klinikas. diagnozė nepasitvirtino, ten įtarė virusą. prabuvom dvi paras ir grįžom namo, nes daugiau jokių ligos požymių nebuvo, temp nukrito, o vaikiukas nuo patirto streso visai nemiegojo, tik papuką įsikandęs. visi daktarai kaip susitrę sakė kad iki dantukų dar toli unsure.gif tai va kai grįžom namo sekančią dieną apčiuopiau dantuką. kadangi niekas neįtarė dantų dygimo tai niekuo vaikui ir nepadėjau blush2.gif antras dantukas išdygo dar po dviejų savaičių, tik jau kur kas lengviau ir be temp bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, mums pirmi dantukai prasikalė apie penktą mėnesį. Su trečiuoju bus sunkiau -tokia nerami, zirzli tapo. Nei ant rankų, nei prie papuko miegot nenori, tik balkone užmiega. Gal tas viburcolis ir padeda - įkišu retkarčais nakčiai.

O kaip jūs darote su dantukų valymu? Turbūt jokių pastų dar nereikia, gal užtenka drėgnu marliuku ar vata pavalyti?
Atsakyti
mums jau 4 menesiukai ir jau du menesiai kaip seiliojames iki keliu. Paziurejus jos burnyte pamaciau, kad apacioje jau virsuneles baltuoja, tai gal jau ir sulauksim pirmuju, nes kiek cia paskaiciau, nepasitvirtino knygu teorija, kad dantukai nuo puses metuku dygsta.
Atsakyti
Mes dantukų laukėm jau nuo 4 mėn. ir seilėjosi kaip koks senbernaras hihihi.gif ir dantenos paburkusios bei pabalusios buvo, o sulaukėm tik 7 mėn. pirmų dviejų. Bet dar geriau, kad trečias dantukas išdygo iltinis, o tik vėliau du viršutiniai pasirodė clap.gif.
Atsakyti
Kazkaip paskaicius mamu komentarus ramiau daros.Maniskiui jau 10 menesiuku ir niekiap nesulaukiu to grazuoliuko dantuko.Jau ir "temperatrurinomes" ir galvojau...va va dabar tai tikrai isdygs biggrin.gif .Deja schmoll.gif Vis dar bedanciai.Zinau,kad yra dar to laiko ir viskas normalu...bet kazkaip nerealiai norisi tu maziuku dvieju atsikisusiu dantuku ax.gif
Atsakyti
Mano mazyliui ir jau 7 men ir 1 savaite,seiliojosi nuo 3-4 men,o dantuku ,net nematyt schmoll.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad mes jau irgi greit turėsime, ir jei neklystu, ilčiuką blink.gif
Atsakyti
Mano mažiausiajai pirmasis dantukas išgygo 7mėn. pradžioje, nors seilytės bėgo jau nuo 3mėn.(su pertraukom).Aš jau pirmųjų dantų pradėjau laukti jau nuo 4mėn.( kaip ir sesei), bet sulaukiau tik po 3mėn.
Na ir prasidėjo doh.gif ! Prasikalė dantukas,o sekančią dieną sukilo temp-ra iki 38,5-39.5.Dieną dar nieko-iki 38, bet naktį ir vėl aukštyn.Iškviečiau gydytoją, atseit dantukai, duokit daugiau arbatų pagert. lotuliukas.gif Temp-ra vis laikosi-dieną nieko, naktį vėl užkyla.Vaikas dažnai atsibunda, bet pavalgo ir vėl užmiega.Po 2dienų žiūriu, kad ir antrasis dant. nosytę kiša.Slogos nėra, nekosti ir neviduriuoja, bet temp-ra toliau atkakliai laikosi.Nebeapsikenčiau ir vėl išsikviečiau gydytoją, nes jau 5-ta diena su temp. prie dantų kaip ir daugoka...
Ogi gydytojai nieko kito neliko įtart, kaip tik ausų uždegimą doh.gif Pažiūrėjo atidžiau gerklę-"lyg tai žiotys vos paraudę".Na va, sau galvoju- štai tau ir patirtis blush2.gif (jau 3vaiką auginant lyg ir aišku turėtu būti kas ir kaip), o kur dar išliaupsintasis natūralus maitinimas ir tai, kad vaikas dar niekuom nesirgo bei niekur neturėjo progos peršalti? O tai, kad vis pazirzdavo, tai lyg ir natūralu dantims dygstant. Bet nei verkimo, nei čiupinėjimosi apie ausytes...
Bet, pasirodo, sugeba virusai "pralįst" ir "sausuoju" būdu, be jokių slogų ar kt. komplokacijų.Taigi,dar pasirodo, kad maziuliams uzdegimo pradzia gali ir iš viso nebūti skausminga, jei tai yra jungiamojo vamzdelio su viduriniąja ausimi uzdegimas. Taip, matyt, buvo mūsu atveju- kai paspaudinėjom geriau aplink ausis- tai lyg ir neramesnė ir zirzlesnė pasidarė.Vienai ausytei nieko, o kita - jautresnė.
Tai kaip puoliau daryt šildomuosius kompresus su degtine, plius lašinti "Otipax", temp. iškarto pradėjo kristi. Laimei, suspėjom pačiu laiku. Bet dar gerą savaitę vis dėjau šildomuosius kompresus, lašinau vaistus, kad kaip nors išgydyti iki galo.Taigi, šiam kartui lyg ir viskas praėjo pro šalį(tfu, tfu, tfu) ir antibijotikų išvengėm. biggrin.gif
O reziume būtų toks: nuo 6mėn. jau baigiasi kūdikių igytas imunitetas, o čia dar dantų dygimas sumažina ir taip "sėdantį" mūsų maziulių imunitetą.Todėl būkim žymiai budresnės ir atidesnės tuo laikotarpiu. Sėkmės ir gražių, sveikų dantukų jūsų 2.gif !
Atsakyti
Mano dukrytei 3 mėn. ir 10 dienų. Užvakar, matyt švenčių proga, pasirodė pirmas dantukas , šiandien išdygo ir antras.Būtų tikros šventės, bet mergaitė labai pikta , seilės bėga upeliais, o blogiausia, kad atsisako krūties - pradeda valgyti ir tuoj ima raitytis ir verkti, galvojau , gal dėl skaudančių dantenų , bet žinduko neatsisako...
O dėl ankstyvo dantų dygimo nei kiek nenustebau, nes pirmam vaikui dantys išdygo 4,5 mėn., antram - 3,5 mėn, o mažoji pralenkė abu pirmus tiek dantukų pasirodymu, tiek ir savo ožiukais.
Atsakyti