Įkraunama...
Įkraunama...

Dantys dantukai.. Kada pirmieji?

kliausykit, kaip atpazinti, kad maziukui jau pradeda dygti dantukai..
maniskiui 5 men, ir kai duodu pirsta, jis nebeciulpia bet stipriai kanda, gal jau prasideda kazkas panasaus i dantuku atsiradima???? temperaturos nera, be kazko nemiega, neramus paskutinem dienom.......
Atsakyti
mums jau 9men., bet mes neturime ne vieno dantuko. nuo 5men. pradejo seiliotis, seiles bego upeliais, galvojom jau neuzilgo turesim dantuka; ir gydytoja sakydavo, kad jau pakeliui. Bet jau baigesi seiliojimaisi, o dantuku kaip nera taip nera. paradejau nerimauti, gal kas ne taip. Ir visokiausi persalmai puola, imunitetas nusilpes, nezinau ne ka daryti, gal nusivesti pas stomatologa.
Atsakyti
Mano mažoji irgi seilėjosi gal nuo 3-4 mėnesių, o pirmas dantukas išdygo tik apie 9 mėnesį, tiksliai nepamenu wink.gif Ir tada jau dygsta dygsta, vienas po kito.. smile.gif Jau 6 turim smile.gif
Atsakyti
mano drauges mergytei pirmas dantukas isdygo kai buvo truputi virs metuku .Ji ir buvo susirupinus,bet vis delse ir nesviete dantenu.Ir teisingai padare ,nes dantukus jau 2 turi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vidulka: 07 spalio 2004 - 14:18
Mums pirmasis dantukas prasikale 1 metu ir 2 menesiu... truputi buvom susirupine, bet gydytoja nuramino kad iki 1.5 metu normalu smile.gif Nepergyvenkit, viskas bus thumbup.gif Musu Lejai iskart net 2 dantukai prasikale... smile.gif
Atsakyti
kai kalasi dantukai, ar visada yra temperatura?
Atsakyti
tikrai nevisada,mums 7 mne mes turim2 dantukus isikale pirmas 5.5men uz savaites kitas clap.gif o dabar stop seilejasi bet dar nera.Ir nebuvo temperaturos,net nmepastebejau kaip jie isdygo 2.gif thumbup.gif Nesijaudik isdyks ir tavajei wink.gif
Atsakyti
Man paciai isdygo apie 1 metuku pirmas dantukas... Mazoji jau 6 men bet irgi neturi ne vieno, tai gal i mama bus:))) Siaip sako kuo veliau isdygsta tuo sveikesni ir tas tiesa,,,,, mano sesei isdygo labai anskti, bet ir pas dantista lankesi daznai.. O man tpu tpu tpu labai retai reikia ten uzsukti wink.gif Nepergyvenk tai manau tik i nauda, kad velai dygsta;)
Atsakyti
PIRMAS VAIKAS METU GIMTADIENIO PROGA SUDAIGINO PIRMA DANTI... biggrin.gif , BET VISI KITI DANTYS LINDO VIENS GREICIAU UZ KITA IR IKI 18 MENESIU TUREJOM VISUS KIEK PRIKLAUSE 24 MENESIU, BE TO JEI VELIAU LENDA DANTYS TAI GREICIAU ISDYGSTA VIRSUTINIAI, O NE APATINIAI, CIA AS IS SAVO PRAKTIKOS IR KITU MAMYCIU KIEK PAZISTU, TAI KAZKODEL VISIEMS BUVO BUTENT TAIP.... g.gif
O VA ANTRASIS 9 MEN. PROGA SUDAIGINO PIRMA , MUMS DABAR 11 MEN, MES TURIM 4 DANTIS... thumbup.gif

TAIP, KAD RAMIAI MOTIN, KIEKVIENAM SAVAIP... smile.gif
Atsakyti
O mums siandien isdygo - 4,5 men. tongue.gif Dazniausia kada mamai isdygsta, tada ir vaikui.
Atsakyti
QUOTE (linsmutis @ 2004 10 07, 13:51)
mums jau 9men., bet mes neturime ne vieno dantuko. nuo 5men. pradejo seiliotis, seiles bego upeliais, galvojom jau neuzilgo turesim dantuka; ir gydytoja sakydavo, kad jau pakeliui. Bet jau baigesi seiliojimaisi, o dantuku kaip nera taip nera. paradejau nerimauti, gal kas ne taip. Ir visokiausi persalmai puola, imunitetas nusilpes, nezinau ne ka daryti, gal nusivesti pas stomatologa.

Mano draugės mergytei dantukai išdygo 13mėnesį ir ne vienas, o visi keturi ar penki.
Atsakyti
QUOTE (linsmutis @ 2004 10 07, 11:51)
mums jau 9men., bet mes neturime ne vieno dantuko. nuo 5men. pradejo seiliotis, seiles bego upeliais, galvojom jau neuzilgo turesim dantuka; ir gydytoja sakydavo, kad jau pakeliui. Bet jau baigesi seiliojimaisi, o dantuku kaip nera taip nera. paradejau nerimauti, gal kas ne taip. Ir visokiausi persalmai puola, imunitetas nusilpes, nezinau ne ka daryti, gal nusivesti pas stomatologa.

Seilejmasis nereikia, kad dantys dygsta. Seiletekis padieja, nea vaikelis ruosiasi valgyt kieta maista.
Atsakyti