Įkraunama...
Įkraunama...

Mano vizitas pas psichologą

QUOTE(Karusia @ 2008 06 30, 23:09)
ir kam tada tos ilgos ir brangiai kainuojan2ios psichoterapijos tada irnesakyk.gif

is esmes, ju ir nereikia tongue.gif (sutka)

neseniai skaiciau labai idomia ir susimastyti privertusia knyga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2008 07 01, 00:12)
is esmes, ju ir nereikia  tongue.gif (sutka)



nu je, lietuviui virvė priimtiniau. realybė. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2008 06 30, 22:33)
sutinku, kad tai nepasitikejimo savimi maskuote  tongue.gif
tik pasitikedamas savimi gali buti ramus del kitu smile.gif


Tarkime, jei yra priešingai - pasitiki kitais, o ne savimi? Kaip tada, kieno tai maskuotė? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 01 liepos 2008 - 10:07
QUOTE(alfija @ 2008 06 30, 20:50)
tu turi palik, šmokt valdyt problemą, jos atsikratyti, ne ji tavęs.


o kokie yra budai ismokti ja valdyti? Man atrodo isbandziau viska, bet nei as ja palieku, nei ji manes...

QUOTE(ragnez @ 2008 06 30, 21:37)
sakyciau TIK tris menesius. kartais sprendimai ateina po ilgelesnio laiko...



taip, tik tris menesiai, daug vilties, ir daug kalties jausmo, nes anei kiek nepasistumejau i prieki doh.gif per 15 metu jau pripratau prie saves tokios, bet tokia but nenoriu.
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2008 07 01, 11:07)
Tarkime, jei yra priešingai - pasitiki kitais, o ne savimi? Kaip tada, kieno tai maskuotė?  g.gif


to pačio, nepasitikjimo savim smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Kerroly @ 2008 07 01, 16:01)
taip, tik tris menesiai, daug vilties, ir daug kalties jausmo, nes anei kiek nepasistumejau i prieki doh.gif per 15 metu jau pripratau prie saves tokios, bet tokia but nenoriu.


pripratimas- blogiau už prigimimą mirksiukas.gif , trijų mėnesių tikrai mažai prisiminti, išmokti tai kas pamiršta.
Atsakyti
Noriu pasakyti,kad man taippat nepavyko nė kiek pasistūmėti į priekį g.gif g.gif
manau,kad jau po pirma konsultacija turi duoti peno pamastymui, ar bent jau susimąstymui g.gif ...
na išėjus, bent vieną akimirką turi kažką pagalvoti.....
Atsakyti
Labai idomi tema, gaila, kad pamirsta. Gal kas turit naujos patirties su psichologais ar psichoterapeutais?
Atsakyti
Lankiau psichologe truputi, bet tai buvo 6 sav. Limitas. Tuo metu kaip ir padejo, bet to laiko tikrai buvo per mazai. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Roadkill: 31 sausio 2013 - 12:57
QUOTE(Roadkill @ 2013 01 31, 13:51)
Lankiau psichologe truputi, bet tai buvo 6 sav. Limitas. Tuo metu kaip ir padejo, bet to laiko tikrai buvo per mazai. verysad.gif

Ir aš norėčiau (manau man reikėtų) apsilankyti pas psichologą... g.gif Tik kaži, ar paskiria šeimos gydytoja nemokamas konsultacijas? Ir kažkaip šeimos gydytojai nesinorėtų pasakotis jau taip atvirai kaip psichologei g.gif
Atsakyti
QUOTE(Digse @ 2013 01 31, 13:02)
Ir aš norėčiau (manau man reikėtų) apsilankyti pas psichologą...  g.gif  Tik kaži, ar paskiria šeimos gydytoja nemokamas konsultacijas? Ir kažkaip šeimos gydytojai nesinorėtų pasakotis jau taip atvirai kaip psichologei g.gif

Ziurint kur esi ir del ko kreipiesi. Kartais darbovietes turi psichologus.
Atsakyti
QUOTE(Digse @ 2013 01 31, 14:02)
Ir aš norėčiau (manau man reikėtų) apsilankyti pas psichologą...  g.gif  Tik kaži, ar paskiria šeimos gydytoja nemokamas konsultacijas? Ir kažkaip šeimos gydytojai nesinorėtų pasakotis jau taip atvirai kaip psichologei g.gif

Poliklinikos psichologui seimos gydytojos siuntimo nereikia.Tik nezinau kelios konsultacijos yra nemokamos.Siuntimo reikia pas psichiatra 4u.gif
Atsakyti
O gal galit kas parekomenduoti psichologa pas kuri lanketes man i AZ 4u.gif
Atsakyti