Įkraunama...
Įkraunama...

Mano vizitas pas psichologą

ne. būtent kitais žmonėmis. visada pasikliovimas tik savim tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 06 30, 22:28)
ne. būtent kitais žmonėmis. visada pasikliovimas tik savim tongue.gif

sutinku, kad tai nepasitikejimo savimi maskuote tongue.gif
tik pasitikedamas savimi gali buti ramus del kitu smile.gif
Atsakyti
Ragnez - kai nesiknisi kitame žmoguje kaip savoje kišenėje, tai tikriausiai ir negali būti garantuotas kas ten jame yra tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerroly @ 2008 06 29, 10:36)
Jau tris menesius lankausi pas psichoterapeute. Problema, del kurios kreipiausi vis dar su manim verysad.gif labai bijau kad ji su manim liks visam gyvenimui verysad.gif Dabar kankina visokios abejones, kad man paviks atsikratyt sios problemos, bet zinau, kad pasiryzima iveikti savo beda nuolatos keis abejones.

sakyciau TIK tris menesius. kartais sprendimai ateina po ilgelesnio laiko...

QUOTE(Karusia @ 2008 06 30, 22:35)
Ragnez - kai nesiknisi kitame žmoguje kaip savoje kišenėje, tai tikriausiai ir negali būti garantuotas kas ten jame yra tongue.gif

manau, kad labai daznai nezinai, ka savo kisenej turi... 4u.gif arba labai nenori/bijai suzinoti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 30 birželio 2008 - 21:37
Ragnez - bet geriau žmogus žino ką turi savo kišenėje ar ką svetimoje? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 06 30, 22:39)
Ragnez - bet geriau žmogus žino ką turi savo kišenėje ar ką svetimoje?  rolleyes.gif


žmogus visada galvoja jog jis žino geriau, kas yra svetimoje kišenėje. Jam taip patogiau galvoti. Tu dabar tai ir darai.
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2008 06 30, 23:47)
žmogus visada galvoja jog jis žino geriau, kas yra svetimoje kišenėje. Jam taip patogiau galvoti. Tu dabar tai ir darai.

man patogiau žinoti ar man patogiau galvoti?
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 06 30, 22:39)
Ragnez - bet geriau žmogus žino ką turi savo kišenėje ar ką svetimoje?  rolleyes.gif

tikriausiai savoje 4u.gif
nuo to, kiek samoningai orientuojasi savo kisenej, priklauso ir tai, kiek gali suvokti kita... as nuosirdziai manau, kad nepasitikejimas kitais zmonemis kyla is vidinio nesaugumo jausmo, ty nepasitikejimo savimi 4u.gif bet gali buti, kad butent to savo jausmo ir nenori pripazinti savoje kiseneje, todel siulai kitiems 4u.gif


QUOTE(Karusia @ 2008 06 30, 22:49)
man patogiau žinoti ar man patogiau galvoti?

patogiau galvoti 4u.gif


bet is esmes visa tai nesvarbu, kol netrukdo gyventi savo gyvenimo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 30 birželio 2008 - 21:52
QUOTE(Karusia @ 2008 06 30, 22:49)
man patogiau žinoti ar man patogiau galvoti?


galvoti. Žinojimas įpareigoja
Atsakyti
Merginos - 4u.gif teoriniai modeliai ne visada atitinka individualią tikrovę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 06 30, 22:56)
Merginos -  4u.gif teoriniai modeliai ne visada atitinka individualią tikrovę  mirksiukas.gif

individai nera tokie skirtingi kaip apie save galvoja 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 30 birželio 2008 - 22:00
ir kam tada tos ilgos ir brangiai kainuojančios psichoterapijos tada irnesakyk.gif paėmei, vadovėlį su 20 punktų surašei, dar kokias taisykles kas už atsakingas įpylei ir basta. Šutka, vadinasi.
Tame ir bėda, kad skirtingi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karusia: 30 birželio 2008 - 22:09