Įkraunama...
Įkraunama...

Mano vizitas pas psichologą

QUOTE(Mili @ 2008 05 27, 14:10)
kadangi pradjau intensyviai domėtis psichoterapijos įstatymais Lietuvoje, tai galiu pasakyti, kad yra aiškiai apibrėžta ir reglamentuota tik vaikų ir paauglių psichoterapija.
įstatymas

ir niekaip nerandu kas ruošia tą visur minimą Psichoteraipjos įstatymą unsure.gif jei rasčiau - žinau kaip galima prastūmti būtų, bet nerandu nors tu ką. Net nerandu Lietuvos psichoterapeutų draugijos kontaktų.... nu kas per nesąmonė...
Atsakyti
Straipsnis į temą.

""Psichologų veikla įstatymais reglamentuojama daugumoje Europos Sąjungos šalių. Lietuva patenka tarp nedaugelio Europos šalių, kur psichologijos srityje nėra bendro psichologo paslaugų standarto bei teisės aktų, reglamentuojančių paslaugų kokybės kontrolę", - teigia R. Povilaitis."
Atsakyti
sveikos ar teko kuriai lankytis pas G.Navaiti
gal ne cia klausiu,gal ir jau tema apie tai?
Atsakyti
Šią savaitę pirmą kartą keliausiu pas psichologą g.gif Tai gal penktadienį parašysiu savo įspūdžius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Erbe @ 2008 06 23, 08:25)
Šią savaitę pirmą kartą keliausiu pas psichologą g.gif Tai gal penktadienį parašysiu savo įspūdžius ax.gif

Kaip sekėsi?
Atsakyti
Jau tris menesius lankausi pas psichoterapeute. Problema, del kurios kreipiausi vis dar su manim verysad.gif labai bijau kad ji su manim liks visam gyvenimui verysad.gif Dabar kankina visokios abejones, kad man paviks atsikratyt sios problemos, bet zinau, kad pasiryzima iveikti savo beda nuolatos keis abejones.
Atsakyti
QUOTE(Kerroly @ 2008 06 29, 09:36)
Jau tris menesius lankausi pas psichoterapeute. Problema, del kurios kreipiausi vis dar su manim verysad.gif labai bijau kad ji su manim liks visam gyvenimui verysad.gif Dabar kankina visokios abejones, kad man paviks atsikratyt sios problemos, bet zinau, kad pasiryzima iveikti savo beda nuolatos keis abejones.

Nėra neišsprendžiamų problemų. Svarbiausia - tikėti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gili Gelmė @ 2008 06 29, 12:11)
Nėra neišsprendžiamų problemų. Svarbiausia - tikėti. 4u.gif

schmoll.gif yra. tik kartais protu suvoki, kad tai iš to paties medžio šakelė ateina.. ir protu reguliuoji... o žaizda išlikusi..
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 06 29, 20:09)
schmoll.gif yra. tik kartais protu suvoki, kad tai iš to paties medžio šakelė ateina.. ir protu reguliuoji... o žaizda išlikusi..



Visiškai sutinku: žaizda kraujuoja, o protas "stengiasi ją tvarstyti", tačiau žaizda vis negyja......
Mane taip pat kankina klausimas: ar mano problema ,kada nors paliks mane?...
Atsakyti
QUOTE(ezytee @ 2008 06 30, 21:21)
Visiškai sutinku: žaizda kraujuoja, o protas "stengiasi ją tvarstyti", tačiau žaizda vis negyja......
Mane taip pat kankina klausimas: ar mano problema ,kada nors paliks mane?...


tu turi palik, šmokt valdyt problemą, jos atsikratyti, ne ji tavęs.
Atsakyti
Alfija, tois giluminės problemos taip paprastai nepaliekamos. Tarkime giluminis nepasitikėjimas žmonėmis, prieraišumo sutrikimas... Jis yra. tai emocinė problema, protu kažkiek suvokiama, bet...
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 06 30, 22:16)
Alfija, tois giluminės problemos taip paprastai nepaliekamos. Tarkime giluminis nepasitikėjimas žmonėmis, prieraišumo sutrikimas... Jis yra. tai emocinė problema, protu kažkiek suvokiama, bet...


o tai tu manai kad problemos kaip pro atviras duris tai įeina, tai išeina, tau tam procese nesudalyvaujant. Giluminis nepasitikėjimas žmonėmis...pirmiausia sakyčiau savimi, žmonės čia taip, maskuotė.
Atsakyti