Įkraunama...
Įkraunama...

Mano vizitas pas psichologą

QUOTE(Nicollette @ 2008 04 03, 10:40)
neprivalau cia visko is eiles pasakot, kad irodyciau kazkam kazka. ejau nes man to reikejo. deja, nepasidariau tokia, kokia noriu buti. bet pripazistu, kad mano mastyme pokyciu tikrai yra. drauge yra tik pavyzdys. turiu kita drauge ir joj tokiu durnysciu nepastebiu. skiriu, kas yra sveikas mastymas, o kur jau mastymo klaidos. pakankamai domejaus psichologija todel nelaikau to taip bukai paprasta.


Tai aišku, jei nenori pasakot, nepasakok. Bet man keistai skamba ,kad sakai , kad draugė keistai mąsto, tai va labai sunku suprast tavo tą pasakymą, kai neturi pavyzdžio, todėl ir gali pagalvoti, kad gal tik tau taip atrodo, kad keistai mąsto.
Na aš pateikiau pavyzdį, kur man atrodo, kad psichologė nėra teisi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vynė: 03 balandžio 2008 - 09:50
QUOTE(Vynė @ 2008 04 03, 09:32)
Pagal tave visi turėtų eiti pas psichologą, nes nemačiau žmogaus kuris neturi
Draugė vedė sūnų pas psichologą. Ir ką psichologas nustatė,kad jiems būtinai reikia šeimoje vyro(na ji jį augina viena, vaikas labai neklausė, piktybiškai elgėsi, nesimokė) , kad tada viskas išsispręstų. Ir už to užsikabino. Kiekvieną susitikmą klausdavo ar jau rado, gal ką. Supranti jis įteigė draugei, kad visos sūnaus bėdos, kad nėra tėvo. [B]Bet aš manau, kad tai netiesa, šimtai vaikų užauga be tėvo, ir būna puikūs vaikai.[/B] Kita vertus ar atsiradęs jų šeimoje vyras, kažką pakeistų, gal kaip tik pagilintų situaciją, vaikas širsta ant viso psaulio, o čia dar namuose mama vyrą parsivedė. Mano akimis problema ta, kad mama prastai auklėjo sūnų, viską leido, kad nenustatė griežtų ribų viskame.

puiki analizė - bet tai tik jūsų nuomone. Bet gal tos moters šeimoje kaip tik ir buvo problema motinos vienatvė ir demesio nukreipimas į sūnaus elgesį, o ne į savo problemas.
Atsakyti
QUOTE(Vynė @ 2008 04 03, 10:32)
Pagal tave visi turėtų eiti pas psichologą, nes nemačiau žmogaus kuris neturi problemų.


Aš tai išvis sakyčiau, kad mokyklose reikia psichologijos pamokų, nes kiekvienas geriausiai gali padėti sau, o psichologijos žinios padėtų tai padaryti. Nes pastebėjau, kad psichologai dažnai turi nepakankamą kompetenciją padėti kitam.
Atsakyti
QUOTE(Vynė @ 2008 04 03, 09:49)
Tai aišku, jei nenori pasakot, nepasakok. Bet man keistai skamba ,kad sakai , kad draugė keistai mąsto, tai va labai sunku suprast tavo tą pasakymą, kai neturi pavyzdžio, todėl ir gali pagalvoti, kad gal tik tau taip atrodo, kad keistai mąsto.
Na aš pateikiau pavyzdį, kur man atrodo, kad psichologė nėra teisi.



tau keistai skamba, kad mano drauge turi kompleksu ir prisigalvojimu? nueik pasiskaityk i psichologijos skyreli arba siaip psichologinius puslapius ka zmones raso ir ka isgyvena. kas to nepatyre, aisku nesupras. jei visas gyvenimas pakankamai graziai klojas, nestinga pasitikejimo savim, lengvai sprendi problemas tada ok. bet yra zmoniu kurie i viska ziuri kiek kitaip, kurie nevaldomai panyra i nevilti, i ateiti ziuri su baime. vienam forume skaiciau merginos pasisakymus, mazdaug: "as neislaikiau egzamino. kodel dievas mane taip baudzia?" ir panasiai ir dar ziauriau. tai cia irgi tinka pasakymas "kiekvienas savaip ,,čiudnas ,, kito akimis"?
Atsakyti
QUOTE(Nicollette @ 2008 04 03, 11:24)
. jei visas gyvenimas pakankamai graziai klojas, nestinga pasitikejimo savim, lengvai sprendi problemas tada ok.

bet yra zmoniu kurie i viska ziuri kiek kitaip, kurie nevaldomai panyra i nevilti, i ateiti ziuri su baime. vienam forume skaiciau merginos pasisakymus, mazdaug: "as neislaikiau egzamino. kodel dievas mane taip baudzia?" ir panasiai ir dar ziauriau. tai cia irgi tinka pasakymas "kiekvienas savaip ,,čiudnas ,, kito akimis"?

Na normaliai tas gyvenimas klojas, viską pasiekiau pati, jei atsitinka bėda nebėgu į krūmus spręndžiu ją, ir manau, kad niekas nepadės žmogui, jei jis pats sau padėti nenori, tik tam psichologas tikrai nėra būtinas.

tas kas taip kalba puikiai žino, kad joks Dievas jo nebaudžia , tiesiog jam dėl vienokių ar kitokių preižasčių patinka verkšlenti ir apkaltinti visus tik ne save, manipuliuoti kitais, bet jis puikiai žino ir kas daryt reikia, ir kokie sprendimo būdai, nes kartais tai būna tik vaidyba, kad kiti užjaustų, nekaltintų, ir drysčiau konstatuoti tokiems gudruoliams lazdos reikia o ne psichologo.
Atsakyti
QUOTE(Vynė @ 2008 04 03, 13:12)
bet jis puikiai žino ir kas daryt reikia, ir kokie sprendimo būdai, nes kartais tai būna tik vaidyba, kad kiti užjaustų, nekaltintų, ir drysčiau konstatuoti tokiems gudruoliams lazdos reikia o ne psichologo.


Daug atvejų, kai žmogus to nesuvokia, nes per žemas supratimo lygis ir apskritai kaip čia pavadinti kultūros, intelekto lygis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lane @ 2008 04 03, 13:13)
Daug atvejų, kai žmogus to nesuvokia, nes per žemas supratimo lygis ir apskritai kaip čia pavadinti kultūros, intelekto lygis? g.gif

Tai galvoji kad toks apsilankęs pas psichologą praregės ir pakels savo intelekto, kultūros ar supratimo lygį, tokiam į kokią mokyklą, universitetą reikia stoti, o ne pas pasichologą eiti, nors kita vertus mokslas proto neduoda tik žinių, jei nebus proto ir ir įgytos žinios nebus naudojamos efektyviai.
Atsakyti
QUOTE(Vynė @ 2008 04 03, 12:12)
Na normaliai tas gyvenimas klojas, viską pasiekiau pati, jei atsitinka bėda nebėgu į krūmus spręndžiu ją, ir manau, kad niekas nepadės žmogui, jei jis pats sau padėti nenori, tik tam psichologas tikrai nėra būtinas.

tas kas taip kalba puikiai žino, kad joks Dievas jo nebaudžia , tiesiog jam dėl vienokių ar kitokių preižasčių patinka verkšlenti ir apkaltinti visus tik ne save, manipuliuoti kitais, bet jis puikiai žino ir kas daryt reikia, ir kokie sprendimo būdai, nes kartais tai būna tik vaidyba, kad kiti užjaustų, nekaltintų, ir drysčiau konstatuoti tokiems gudruoliams lazdos reikia o ne psichologo.




nu jo, kai toks poziuris ne veltui ir depresija "ne liga" o savizudybiu skaicius Lietuvoje vienas auksciausiu pasaulyje. tapatinti kitus su savimi, tapatinti savo savybes su kitu zmoniu yra visiskas absurdas. ir galiausiai noreciau palinket sekmes, nes kaip sakoma, nespjauk i sulini is kurio gali tekti gerti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nicollette @ 2008 04 03, 15:06)
nu jo, kai toks poziuris ne veltui ir depresija "ne liga" o savizudybiu skaicius Lietuvoje vienas auksciausiu pasaulyje. tapatinti kitus su savimi, tapatinti savo savybes su kitu zmoniu yra visiskas absurdas. ir galiausiai noreciau palinket sekmes, nes kaip sakoma, nespjauk i sulini is kurio gali tekti gerti smile.gif


Depresija yra labai sunki liga, savižudžiai nebūtinai turi būti depresijos kamuojami žmonės, dažniausiai pas mus žudosi alkoholikai, kurių jau smegenys būna to brudo sugraužtos arba prisidirbę ko nors asmenys.
Atsakyti
QUOTE(Vynė @ 2008 04 03, 14:21)
Depresija yra labai sunki liga, savižudžiai nebūtinai turi būti depresijos kamuojami žmonės, dažniausiai pas mus žudosi alkoholikai, kurių jau smegenys būna to brudo sugraužtos arba prisidirbę ko nors asmenys.

leiskite jums pranešti, kad alkoholizmas yra viena iš depresijos formų. Tai itin sunki liga.
Atsakyti
QUOTE(Mili @ 2008 04 03, 15:26)
leiskite jums pranešti, kad alkoholizmas yra viena iš depresijos formų. Tai itin sunki liga.

Mnau , kad klystat,kad ji yra vien aiš formų. Kad jie dažnai sutinkami kartu, bet tai tikrai ne depresijos forma.


Atsakyti
QUOTE(Vynė @ 2008 04 03, 14:49)
Mnau , kad klystat,kad ji yra vien aiš formų. Kad jie dažnai sutinkami kartu, bet tai tikrai ne depresijos forma.

kiek metų psichologiją studijavote? aš tai jau septintus.
Atsakyti