Įkraunama...
Įkraunama...

Mano vizitas pas psichologą

QUOTE(Raganaitė V. @ 2008 03 31, 00:13)
Psichologais aš irgi esu nusivylus. Jie kartais nesugeba savo gyvenimuose elementarių dalykų susitvarkyti, o kitus konsultuoja ir į jų gyvenimus lenda...


o tamsta ėjote ten ko g.gif savo problemų gvildenti ar psichologų problemas spręsti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vynė @ 2008 04 02, 16:14)
Bet tu nori pasakyti, kad be psichologo tu neatpažysti savo netinkamo mąstymo schemos, tu nežinai, ką darai blogai.  Nemeluok, visi žino, tik kartais nenori to pripažinti, nenori pasikeisti, nenori taisyti situacijos dėl įvairių subjektyvių priežasčių.
Aš nekalbu apie gilesnius sutrikimus, bet tai jau ligos yra.

o psichologas, tavo nuomone, stebuklingu būdu įkvepia norą taisytis ir keistis? bigsmile.gif O ligas ir sutrikimus diagnozuoji internetu? bigsmile.gif
būtent. neatpažįsti, kad schema netinkama ir įprastu būdu išspręsti problemų neišeina. o iš kur žinoti, juk nuosavas mąstymas dažniausiai atrodo normalus ir geras. jis net nėra nenormalus, jis tik įprastas ir sukeliantis tam tikrų problemų.
Papildyta:
QUOTE(alfija @ 2008 04 02, 18:26)
o tamsta ėjote ten ko g.gif  savo problemų gvildenti ar psichologų problemas spręsti g.gif

gal savo paslaugas pasiūlyti norėjo g.gif o kai atsisako, jai įprasta schema - žmogus turi problemų ir nemoka spręsti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vynė @ 2008 04 02, 14:14)
Bet tu nori pasakyti, kad be psichologo tu neatpažysti savo netinkamo mąstymo schemos, tu nežinai, ką darai blogai.  Nemeluok, visi žino, tik kartais nenori to pripažinti, nenori pasikeisti, nenori taisyti situacijos dėl įvairių subjektyvių priežasčių.
Aš nekalbu apie gilesnius sutrikimus, bet tai jau ligos yra.


as nezinau.. ir iki siol nezinociiau kai kuriu dalyku, jei nebuciau nuejus pas psichoterapeute. Kai kuriose vietose mano poziuris tikrai pasikeite, nors keistis man dar reikia dar labai daug. ir pati matau kaip mano drauge iskreiptai i viska ziuri, bet pati to nesupranta. o as ne psichoterapeute, kad mokeciau jai isaiskint, kad ji klysta.
Atsakyti
QUOTE(Nicollette @ 2008 04 03, 01:19)
as nezinau.. ir iki siol nezinociiau kai kuriu dalyku, jei nebuciau nuejus pas psichoterapeute. Kai kuriose vietose mano poziuris tikrai pasikeite, nors keistis man dar reikia dar labai daug. ir pati matau kaip mano drauge iskreiptai i viska ziuri, bet pati to nesupranta. o as ne psichoterapeute, kad mokeciau jai isaiskint, kad ji klysta.


žinai yra sakomas, kiekvienas savaip ,,čiudnas ,, kito akimis. Todėl tau gal atrodo, kad draugė iškreiptai mąsto, o jai gal tai normalu, bet tai nereiškia , kad tu pabuvus pas psichologą jau būtum teisi jei ji mąstytų kaip tu, tipo neiškreiptai.
Keistis reikia visiems, čia dėl to nereikia eit pas psichologą.
Atsakyti
QUOTE(Vynė @ 2008 04 03, 08:57)
1.žinai yra sakomas, kiekvienas savaip ,,čiudnas ,, kito akimis.
2.Todėl tau gal atrodo, kad draugė iškreiptai mąsto, o jai gal tai normalu, bet tai nereiškia , kad tu pabuvus pas psichologą jau būtum teisi jei ji mąstytų kaip tu, tipo neiškreiptai.
3.Keistis reikia visiems, čia dėl to nereikia eit pas psichologą.

1. drinks_cheers.gif
2. schmoll.gif prie ko cia psichologas ir skirtingi draugiu mastymai???? vienai jis padejo - ok
3. doh.gif nu kam man keistis, jei as neturiu rimtu problemu???? Manau, kad zmones norintys keistis, bet nezinantys, kaip tai daryti eina pas psichologa....
Atsakyti
QUOTE(Vynė @ 2008 04 03, 06:57)
žinai yra sakomas, kiekvienas savaip ,,čiudnas ,, kito akimis. Todėl tau gal atrodo, kad draugė iškreiptai mąsto, o jai gal tai normalu, bet tai nereiškia , kad tu pabuvus pas psichologą jau būtum teisi jei ji mąstytų kaip tu, tipo neiškreiptai.
Keistis reikia visiems, čia dėl to nereikia eit pas psichologą.

teisybė, kiekvienas yra savotiškas, bet jeigu ,,savotiškumas" pradeda trukdyti gyventi ir bendrauti - tai jau tampa problema.
Atsakyti
QUOTE(Jolita Mc'r @ 2008 04 03, 08:29)
2.  schmoll.gif  prie ko cia psichologas ir skirtingi draugiu mastymai???? vienai jis padejo - ok
3. doh.gif nu kam man keistis, jei as neturiu rimtu problemu???? Manau, kad zmones norintys keistis, bet nezinantys, kaip tai daryti eina pas psichologa....


Na aš taip supratau, kad pasilankius pas psichologę ji pasikeitė ir jai atrodė, kad draugė kažką keistai mąsto,klysta, bet nesikeičia.

Jei padeda tai, ok, bet aš tai į tai žiūriu skeptiškai.
Čia lygiai, kaip moterys pasamdo auklę ir varo į sporto klubą, tam kad numestų svorio, o kodėl jos su vaiku negali pasivaikščioti kiekvieną vakarą, su didesniu su dviračiu pasivažinėtų, ir formą gerą dovanai turėtų, plius su vaiku praeistas laikas, bet sako, kad laiko neturi, nes į sporto klubą varo. Užburtas ratas arba išpindėjimas. Taip ir psichologai, daugiausia tos kur eina problemą savo žino, net ir sprendimo būdą žino, bet eina tam kad eitų.
Atsakyti
Žmogus, kuris sako, kad neturi problemų, vertėtų pirma apsičiupinėti ar jis dar vis gyvas.
Psichologu ir psichotererapeutų ignoravimas ir menkinimas dažnai susijęs su baime save pažinti, pamatyti save tokį, koks iš tikro esi. Juk kiekvienas turim užslėptų tokių dalykėlių, kurių nenori ir bjo netgi pats pamatyti. Taip pat baimė keisti savo gyvenimą. Juk dažniausiai žmonės metų metus daro tas pačias klaidas, kaninasi, vietoj to, kad nors žingsniuką žengtų į šalį nuo savo susikurtų mąstymo ar elgesio schemų.
Atsakyti
QUOTE(Sirenete @ 2008 04 03, 10:14)
Žmogus, kuris sako, kad neturi problemų, vertėtų pirma apsičiupinėti ar jis dar vis gyvas.
Psichologu ir psichotererapeutų ignoravimas ir menkinimas dažnai susijęs su baime save pažinti, pamatyti save tokį, koks iš tikro esi. Juk kiekvienas turim užslėptų tokių dalykėlių, kurių nenori ir bjo netgi pats pamatyti. Taip pat baimė keisti savo gyvenimą. Juk dažniausiai žmonės metų metus daro tas pačias klaidas, kaninasi, vietoj to, kad nors žingsniuką žengtų į šalį nuo savo susikurtų mąstymo ar elgesio schemų.


Pagal tave visi turėtų eiti pas psichologą, nes nemačiau žmogaus kuris neturi problemų. Tai ,kad nepritariu ėjimui pas psichologą, dar nereiškia, kad bijau save pažinti, pamatyti save tokią kokia esu. Aš žinau ką darau nederamai, kur klystu, ką galėčiau keisti. Visada vadovaujuosi tuo, kad gyventi reikia taip, kad kitam nekenktum.
žmonės dažnai daro tas pačias klaidas, ir tu galvoji, kad jie to nežino, kad stebuklingai psichologas jas pastebės. O tu pati jau to nematai.

Draugė vedė sūnų pas psichologą. Ir ką psichologas nustatė,kad jiems būtinai reikia šeimoje vyro(na ji jį augina viena, vaikas labai neklausė, piktybiškai elgėsi, nesimokė) , kad tada viskas išsispręstų. Ir už to užsikabino. Kiekvieną susitikmą klausdavo ar jau rado, gal ką. Supranti jis įteigė draugei, kad visos sūnaus bėdos, kad nėra tėvo. Bet aš manau, kad tai netiesa, šimtai vaikų užauga be tėvo, ir būna puikūs vaikai. Kita vertus ar atsiradęs jų šeimoje vyras, kažką pakeistų, gal kaip tik pagilintų situaciją, vaikas širsta ant viso psaulio, o čia dar namuose mama vyrą parsivedė. Mano akimis problema ta, kad mama prastai auklėjo sūnų, viską leido, kad nenustatė griežtų ribų viskame.
Atsakyti
QUOTE(Vynė @ 2008 04 03, 08:40)
Na aš taip supratau, kad pasilankius pas psichologę ji pasikeitė ir jai atrodė, kad draugė kažką keistai mąsto,klysta,  bet nesikeičia.

Jei padeda tai, ok, bet aš tai į tai žiūriu skeptiškai.
Čia lygiai, kaip moterys pasamdo auklę ir varo į sporto klubą, tam kad numestų svorio, o kodėl jos su vaiku negali pasivaikščioti kiekvieną vakarą, su didesniu su dviračiu pasivažinėtų, ir formą gerą dovanai turėtų, plius su vaiku praeistas laikas, bet sako, kad laiko neturi, nes į sporto klubą varo. Užburtas ratas arba  išpindėjimas. Taip ir psichologai, daugiausia tos kur eina problemą savo žino, net ir sprendimo būdą žino, bet eina tam kad eitų.


visiskas absurdas. pas psichoterepeute ejau ne tam kad suprasciau, jog drauge iskreiptai masto. ta maciau visa laika, ta matau ir dabar. manau ir tu isgirdus ka ji sneka galvotum ta pati.
Atsakyti
QUOTE(Nicollette @ 2008 04 03, 10:33)
visiskas absurdas. pas psichoterepeute ejau ne tam kad suprasciau, jog drauge iskreiptai masto. ta maciau visa laika, ta matau ir dabar. manau ir tu isgirdus ka ji sneka galvotum ta pati.

Na tai ko ėjai gal pasakysi, ir gal pasakysi, ką draugė pagal tave mąsto iškreiptai.Tada viskas būtų aiškiau.
Atsakyti
QUOTE(Vynė @ 2008 04 03, 09:35)
Na tai ko ėjai gal pasakysi, ir gal pasakysi, ką draugė pagal tave mąsto iškreiptai.Tada viskas būtų aiškiau.



neprivalau cia visko is eiles pasakot, kad irodyciau kazkam kazka. ejau nes man to reikejo. deja, nepasidariau tokia, kokia noriu buti. bet pripazistu, kad mano mastyme pokyciu tikrai yra. drauge yra tik pavyzdys. turiu kita drauge ir joj tokiu durnysciu nepastebiu. skiriu, kas yra sveikas mastymas, o kur jau mastymo klaidos. pakankamai domejaus psichologija todel nelaikau to taip bukai paprasta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nicollette: 03 balandžio 2008 - 09:41