Įkraunama...
Įkraunama...

Mano vizitas pas psichologą

QUOTE(Raganaitė V. @ 2008 03 30, 23:13)
Psichologais aš irgi esu nusivylus. Jie kartais nesugeba savo gyvenimuose elementarių dalykų susitvarkyti, o kitus konsultuoja ir į jų gyvenimus lenda...

Bet tai jie juk irgi tokie patys zmones kaip mes visi.Man tai toks palyginimas labai absurdiskas.Tai taip iseina,kad tarkim sirdies chirurgas negali tureti infarkto,ar kitu sirdies sutrikimu.Juk pagal jusu nuomone,tai kaip jis gali jus gydyti,jeigu paciam su sirdim negerai. g.gif
Teko ir man lankytis pas psichologa.Galiu pasakyti tik tiek,kad man nepadejo.....nes tik pati veliau supratau,kad as pati tuo metu to nenorejau.
Atsakyti
QUOTE(inesaS @ 2008 04 02, 10:22)
Bet tai jie juk irgi tokie patys zmones kaip mes visi.Man tai toks palyginimas labai absurdiskas.Tai taip iseina,kad tarkim sirdies chirurgas negali tureti infarkto,ar kitu sirdies sutrikimu.Juk pagal jusu nuomone,tai kaip jis gali jus gydyti,jeigu paciam su sirdim negerai. g.gif


Labai netinkamas palyginimas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lane @ 2008 04 02, 09:30)
Labai netinkamas palyginimas ax.gif

O tai toks pasakymas tai tinkamas?
Jie kartais nesugeba savo gyvenimuose elementarių dalykų susitvarkyti, o kitus konsultuoja ir į jų gyvenimus lenda...
g.gif
Atsakyti
QUOTE(inesaS @ 2008 04 02, 10:36)
O tai toks pasakymas tai tinkamas?
Jie kartais nesugeba savo gyvenimuose elementarių dalykų susitvarkyti, o kitus konsultuoja ir į jų gyvenimus lenda...
g.gif


Psichologinė sfera ir fizinė sfera turi skirtumą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lane @ 2008 04 02, 09:41)
Psichologinė sfera ir fizinė sfera turi skirtumą smile.gif

bet turi ir panašumų - neturėjęs infarkto, kardiochirurgas nesupras paciento pojūčių, žinos tik mechaninę gydymo pusę. Neturėjęs problemų ir neišmokęs jų įveikti psichologas, mažiau kompetetingas padėti klientui mokintis spręsti jų problemas.
Atsakyti
Apie dzenbudizmą aš užsiminiau kaip kitą kraštutinę problemų sprendimų priemonę. Manau ji tinkama labai pažengusiems dvasinėje plotmėje žmonėms. Mums tai gal būtų per sunku.

Aš nekviečiu užsisklęsti - kalbėkite - kalbėkite su draugėmis, čia forume ir pan. Tačiau susidariusias problemas teks spręsti tik jums pačioms.
Kai bendraujate su kad ir labai protingomis draugėmis, jūs juk nesitikite, kad jos padės kažkaip išspręsti jūsų problemas. Jūs tik konsultuojatės, tiesa?
Mes žemiški žmonės - mes kartais spręsdami kokią problemą, tarsi "pakimbame" kaip kompas. Todėl, tokiu atveju, galbūt reikia išsipasakoti kam, išgirsti paprasčiausiai kito nuomonę, kad vėl galėtum mąstyti toliau.

Dar kartą pritariu tai nuomonei, kad tarp psichologų yra mažai psichologų, kad jie patys turių krūvą neišspęstų problemų, o konsultuojqa kitus kaip tas pačias problemas reikia spręsti. Čia panašiai, kaip vienas geriantis alkoholikas postringauja kitam alkoholikui apie alkoholio žalą ir kad reikia mesti gerti.
Visai ktas dalykas kai konsultuoja buvęs alkoholikas esamą alkoholiką - čia būna pats didžiausias efektas.
Todėl manau, kad prieš konsultuojant reikia pačiam pirma su tuo susidorot.
Atsakyti
Einant pas psichologa neverta nusiteikti, kad jis eis ir spres tavo probemas. jo uzduotis - padeti zmogui paciam rasti savyje jegu tom problemom spresti.
Man nepriimtina nuostata dantis sukandus tylet, kad ir kaip bloga bebutu.. ilga laika taip gyvenau, bet prie gero neprivede..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nicollette: 02 balandžio 2008 - 10:57
QUOTE(inesaS @ 2008 04 02, 10:22)
Tai taip iseina,kad tarkim sirdies chirurgas negali tureti infarkto,ar kitu sirdies sutrikimu.Juk pagal jusu nuomone,tai kaip jis gali jus gydyti,jeigu paciam su sirdim negerai. g.gif



Palyginimas su chirurgu čia nelabai tinka. Na pvz., ateinat į kirpyklą, jus pasitinka kirpėja riebaluotais, nesutvarkytais, nemokšiškai iškarpytais plaukais. Arba pasisamdot...nutukusį fitneso trenerį. Arba vairavimo instruktorius, kuris daro vieną avariją po kitos. Arba, verslumo seminarus organizuoja bankrutavęs verslininkas... rolleyes.gif

Atsakyti
Netvirtinsiu gerai ar blogai eit pas psichologą. Bet kiek esu skaičius,girdėjusi, aplinkiniai pasakojo, tai nieko gero. Visdelto manau iškilusių bėdų priežastis ir sprendimus kiekvienas savyje širdies kertelėje žinom, tik kartais negalim to pripažinti. Kartais nenorim pripažinti savo klaidų, blogybių, gyvenimo būdo, pripažinti, kad klystam, kad negerai, netinkamai elgiamės. Va tada lekiam pas pasichologą , bet jis manau pasako, tai ką jau ir patys žinom.

Atsakyti
QUOTE(flight @ 2008 04 02, 14:22)
Palyginimas su chirurgu čia nelabai tinka. Na pvz., ateinat į kirpyklą, jus pasitinka kirpėja riebaluotais, nesutvarkytais, nemokšiškai iškarpytais  plaukais. Arba pasisamdot...nutukusį  fitneso trenerį. Arba vairavimo instruktorius, kuris daro vieną avariją po kitos.  Arba, verslumo  seminarus organizuoja bankrutavęs verslininkas...  rolleyes.gif


o pas automobilių remontininką, kuris turi seną mašiną ir ją nuolat tvarko eitum? manau esmė, ne tai, kaip žmogus susitvarko su savo turimom problemom, esmė - kaip gali padėti kitam.
QUOTE(Vynė @ 2008 04 02, 15:41)
Netvirtinsiu gerai ar blogai eit pas psichologą. Bet kiek esu skaičius,girdėjusi, aplinkiniai pasakojo,  tai nieko gero. Visdelto manau iškilusių bėdų priežastis ir sprendimus kiekvienas savyje širdies kertelėje žinom, tik kartais negalim to pripažinti. Kartais nenorim pripažinti savo klaidų, blogybių, gyvenimo būdo, pripažinti, kad klystam, kad negerai, netinkamai elgiamės. Va tada lekiam pas pasichologą , bet jis manau pasako, tai ką jau ir patys žinom.

o aš tongue.gif girdėjau ir žinau rolleyes.gif kad kartais gerai. pvz. pamatyti save iš šalies ir atpažinti netinkamas mąstymo schemas. dėl ko esamos problemos ir neišsisprendžia.
patinka man tokios nuomonės bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 04 02, 14:55)

o aš  tongue.gif girdėjau ir žinau  rolleyes.gif kad kartais gerai. pvz. pamatyti save iš šalies ir atpažinti netinkamas mąstymo schemas. dėl ko esamos problemos ir neišsisprendžia.
patinka man tokios nuomonės  bigsmile.gif

Bet tu nori pasakyti, kad be psichologo tu neatpažysti savo netinkamo mąstymo schemos, tu nežinai, ką darai blogai. Nemeluok, visi žino, tik kartais nenori to pripažinti, nenori pasikeisti, nenori taisyti situacijos dėl įvairių subjektyvių priežasčių.
Aš nekalbu apie gilesnius sutrikimus, bet tai jau ligos yra.
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 04 02, 14:55)
o pas automobilių remontininką, kuris turi seną mašiną ir ją nuolat tvarko eitum?


Jei ta jo mašina po eilinio remonto vis dar važiuoja... mirksiukas.gif

Tas palyginimas neatspindėjo mano asmeninės nuomonės - tik bandžiau pavyzdėliu papildyti populiariąją. Rizikuoju likti nesuprasta, bet man pačiai reikalingas psichologas su problemomis. smile.gif T.y. gyvas žmogus, kartais silpnas, kartais nežinantis, bet tikras, atviras klientui, sau, gyvenimui. Priešingu atveju geriau pasiskaitysiu protingą knygą...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 02 balandžio 2008 - 15:09