Įkraunama...
Įkraunama...

Mano vizitas pas psichologą

QUOTE(micietta @ 2008 03 20, 15:54)
toks dar ir paprasytu kitokius tarifus taikyti. As manau, kad visgi psichoterapeutas dirbantis savo darba turi gauti uz tai atitinkama pelna.

o kai pasiūla gerokai viršyja paklausą, tai net ir čia suveikia rinkos principai.
Atsakyti
QUOTE(Mili @ 2008 03 20, 16:33)
o aš natūraliai neturiu juodojo humoro jausmo. Nei darbo valandomis, nei po.

Nieko asmeniško, bet jumoro jausmas, man yra būtinas (to tikėčiausi, eidama pas psichologą...), nė vienam iš čia parašytų postų tarkim aš neperskaičiau nieko iš juodo jumoro biggrin.gif 4u.gif
Atleiskit, jei kažkaip asmeniškai jus galėjau įskaudinti kalbėdama apie etiką, gerbiu ir vertinu net labai ir labai psichologo darbą 4u.gif , ir jis tikrai turėtų būti gerai apmokamas, nes sunkus, tad nesiteisinkit, taip yra, tie nuostabūs rinkos dėsniai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norako: 20 kovo 2008 - 16:05
QUOTE(Lane @ 2008 03 20, 17:18)
Pirmas tai kažkieno asmeninė bėda rolleyes.gif

O antras - geriau, kad žmogus natūraliai būtų toks, koks yra, o ne baigėsi darbo valandos ir galiu išsidirbinėti cool.gif

aha. alergija. kai į bet kokį klausimą atsakoma "tu DAR NESKAITEI l. HAY"? blink.gif nematei filmo?????? blink.gif (taip ir girdžiu isterišką jahovisto pasipiktinimą laiptinėje "kaip drįsti neįsileisti"). p.s. skaičiau. Mačiau.

natūraliai darbe negaliu elgtis dėl to, kad taip reikalauja mano darbo etika. o draugai yra draugai.

QUOTE(Mili @ 2008 03 20, 17:33)
1. gal ir neetiška, bet nei viena čia diskutuojanti nėra mano pacientė ir aš neprivalau būti besąlygiškai tolerantiška ir pastoviai etiška visur ir visada.

2. vienas dalykas samprotauti ir juokauti apie psichoterapijos, kaip turčių pramogos įkainius, kitas dalykas - šaipytis iš tokios ligos, kaip šizofrenija. Jeigu pasakyčiau, kad man nesmagu kai šaipomasi iš neįgalaus, tai aš jau irgi būčiau neetiška? šizofrenija yra negalia, ir etiškai tai skamba ar ne - man negera kai taip juokaujama.

3. O dėl kainų didumo - kaip kažkas pasakė, psichologas - ne gailestingoji seselė, ir jam valgyti reikia. Jei dirbti tik valstybinėje  įstaigoje, tai ir skurdo riba netoli, o privatus kabinetas.... jau vien tik žodis ,,privatus" parodo, kad tai yra verslas. Būtų pakankamai etatų valstybiniame sektoriuje, tai tuo niekas nesipiktintu (kaip kad nesipiktinama privačiais gimdymo namais).
pasaulinis psichologo etikos kodeksas ,,neleidžia" konsultuoti draugų ir pažįstamų. 4. Tik dažniausiai tenka iki nukritimo savus įtikinėti, kad aš tau ,,duktė, žmona, marti, draugė ir pan" , o ne psichologė. doh.gif
Papildyta:

o aš natūraliai neturiu juodojo humoro jausmo. Nei darbo valandomis, nei po.

1. drinks_cheers.gif
2. Galiu persižegnoti už save, ir beveik - nes seniai forume pažįstu Flight - nei viena iš mūsų nesišaipėme iš ligos nei ligonių. Abiejų jumoras tiesiog spalvotas, bet greičiau prie ryškių spalvų nei riūžavų pūkuotų. Į galvą nešautų šaipytis iš ligonio.
3. drinks_cheers.gif
4. turiu draugę psichologę, su ja natūraliai kiek kitaip bendraujasi, bet kaip su psichologe drinks_cheers.gif negalėčiau.
QUOTE(Lane @ 2008 03 20, 17:39)
O mano nuomone jie tuo ir yra ir pasirinkdami tokią profesiją turėtų su tuo susitaikyti unsure.gif

kas dar turėtų? biggrin.gif gydytojai, mokytojai, kultūros, socialiniAI darbuotojai, žodžiu visi, kas nedirba komercinio darbo arba valstybės valdyme? Ačiū dievui dar yra normalių žmonių švietime ir medicinoje, kuriems už savą nekomercinį darbą skauda širdį. ir neišeina, ir kovoja už savo sritį, darbovietę.
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 03 20, 16:05)
kas dar turėtų? biggrin.gif gydytojai, mokytojai, kultūros, socialiniAI  darbuotojai, žodžiu visi, kas nedirba komercinio  darbo arba valstybės valdyme? Ačiū dievui dar yra normalių žmonių švietime ir medicinoje, kuriems už savą nekomercinį darbą skauda širdį. ir neišeina, ir kovoja už savo sritį, darbovietę.


Taip. Žmonės turėtų atsakingai rinktis, ką veiks gyvenime ir apgalvoti.
Atsakyti
QUOTE(norako @ 2008 03 20, 17:51)
kaip man patiko ši jūsų frazė  biggrin.gif , sakykit, o jūsų kolegė jums autoritetas (juk aš tokia neesu...  biggrin.gif , o ji man irgi), ji ekspertė?, statistiškai patikrintas knygos nulinis poveikis...žodžiu žodžiai ir niekiniai niekinantys argumentai....
beje, aš pasikartosiu, tokia viena knyga už 14 lt, protingesniam žmogui padės surengti seminarą, kur vienam žmogui kainuos 3 000 lt, o jūs sakot foolish (ne ne be to, beje,  biggrin.gif , bet ne knygos autoriaus, ar seminaro rengėjo....  mirksiukas.gif ), retai, taip ant tempo veikiantį dalyką pasauly gali rast, o jūs - fooolish, veikia gi  biggrin.gif

taip. autoritetas. o statistiškai patikrintas L. Hay poveikis? blink.gif swoon.gif ir Sinelnikovo? tų, kurie pagal jo rekomendacijas po pagalve laikė? blink.gif kokia imtis tyrimo buvo? kas atliko? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Lane @ 2008 03 20, 18:09)
Taip. Žmonės turėtų atsakingai rinktis, ką veiks gyvenime ir apgalvoti.

vat taip vat (Tamsta Seime nedirbate? topsecret.gif ) Aš irgi už sąmoningą pasirinkimą. Bei asmeninę laimę, į kurią įeina ir laimė dirbti mėgstamą darbą. beigi teisė klysti ir neapskaičiuoti - esant 19 metų savo poreikių beigi valstybės poreikių kaitos 30 metų į priekį. Taip pat valstybės nepagarbos, jeigu dirbsi tokį kvailą ir nereikalingą irnesakyk.gif darbą - gydytojo, mokytojo ar psichologo. Tik po to nereiktų skųstis, kad gydytojų ir mokytojų nnormalių Lietuvoje neliko. Kiti išvažiavo ten - kur vertina ir moka už darbą.
Atsakyti
Norako, dar pamąsčiau - iš esmės nesu PRIEŠ konkrečią knygą (nors vistiek for... tongue.gif ) esu prieš grūdimą vieno pleistro dešimčiai žaizdų, kai iš principo jau gilūs dalykai reikalingi.. čia kaip su tuo rekomenduotu meilužiu laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(norako @ 2008 03 20, 16:05)
Nieko asmeniško, bet jumoro jausmas, man yra būtinas (to tikėčiausi, eidama pas psichologą...), nė vienam iš čia parašytų postų tarkim aš neperskaičiau nieko iš juodo jumoro  biggrin.gif  4u.gif
Atleiskit, jei kažkaip asmeniškai jus galėjau įskaudinti kalbėdama apie etiką, gerbiu ir vertinu net labai ir labai psichologo darbą  4u.gif , ir jis tikrai turėtų būti gerai apmokamas, nes sunkus, tad nesiteisinkit, taip yra, tie nuostabūs rinkos dėsniai  smile.gif

juodojo humoro jausmo skirtumas nuo paprasto humoro jausmo psichologo darbe yra lemiamas.
Atsakyti
O man čia klausimas pakilo smile.gif

Stomotologui už vieną plombą mokėti 140LT normaliai?
Ginekologui už vieną vizitą mokėt 60LT, normaliai?
O psichoterapeutui už vieną vizitą mokėt 70LT, jau daug?

Tai kaip čia gaunasi?
Atsakyti
QUOTE(saules @ 2008 03 20, 16:50)
O man čia klausimas pakilo smile.gif

Stomotologui už vieną plombą mokėti 140LT normaliai?
Ginekologui už vieną vizitą mokėt 60LT, normaliai?
O psichoterapeutui už vieną vizitą mokėt 70LT, jau daug?

Tai kaip čia gaunasi?


matot plomba dantyje ar tam tikras įrankis tam tikroje vietoje (aš apie ,malonius pojučius" ant ,,lėktuvo") yra labai realūs, apčiuopiami ir tikri dalykai. Psichologo paslaugos iš esmės yra oras. o už orą sunku mokėti realius pinigus.

bet aš tik spėlioju. Gal tai labiau kultūrinis dalykas - psichologo profesija dar neturi tokio prestižo Lietuvoje, kad žmogus negailėdamas mokėtų pinigus. Geriau kokiai būrėjai sumokėti, kuri be tavo pastangų pasakys kas tavo gyvenime buvo ir netgi doh.gif kas bus.
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 03 20, 17:32)
Norako, dar pamąsčiau - iš esmės nesu PRIEŠ konkrečią knygą (nors vistiek for... tongue.gif ) esu prieš grūdimą vieno pleistro dešimčiai žaizdų, kai iš principo jau gilūs dalykai reikalingi.. čia kaip su tuo rekomenduotu meilužiu laugh.gif

Karusia 4u.gif , atsakiau savo gerbiamai (pažįstama, beje, truputį asmeniškai net mirksiukas.gif ), Flight, kad nebūk tu foolish, ir nemokėk tu tų pinigų, paskaityk knygą papigiai (į až siūliausi rašyt, nes mes bendrauujam per až mirksiukas.gif biggrin.gif ), tiks -domėsies, netiks - pinigus sutaupysi , ji klausė, (priminsiu tikslumo dėlei smile.gif ), apie koučingą, ir sakė, kad skelbimas "atrodo viliojančiai", o aš ir sakau, tai kad labai "viliojančiai", daro gi žmonės pinigus doh.gif , juk tiek kainuoja doh.gif , tai n e v e r t a (tiekos pinigų). Žinot, man buvo taaaip nuostabu, kaip taip lengvai daromi pinigai, ir taip "durninami" žmonės, kad iš to toooks išpūstas reikalas, kad doh.gif , tai taip paprasta...bet...juk iš bažnyčia lobo, matyt, taip jau žmonėse sutverta, kad tas kas kalba pirmas eina tyras ir švarus, o vat jau pasekėjai...(todėl visad geriau, tiksliau, pigiau biggrin.gif , skaityti autorius..., tai norėjau pasakyti, pleistras čia ne prie ko biggrin.gif )
Papildyta:
QUOTE(Mili @ 2008 03 20, 18:00)
Psichologo paslaugos iš esmės yra oras. o už orą sunku mokėti realius pinigus.

Bingo, antrą kart per vieną dieną man asmeniškai tą pati mintis...jei už "orą" reiktų mokėti 10 lt, kas gi tuo "oru" patikėtų doh.gif biggrin.gif
jei sumoki 100 lt - solidu, ir...teisinga, kitaip žmonės netiki, kad veikia (nebūtinai kalbant apie psichoanalize bet ir apie ją...) biggrin.gif
Ir dar...grįžtant prie etikos (tuo gerai internetas, gali atsinešti šaukštą po pietų biggrin.gif ), Flight, va kuo galbūt skiriasi kunigas nuo psichologo (jūs gretinot...) kunigas būna kunigu 24 val per parą (bent jau turėtų, kaip aš suprantu ...), tiesiog jis yra kunigas, o psichologas dirba (tarkim 8 val), ir...Mili, jūs teisi, neprivalo juo būti visur ir nuolat, pritaikiau ne tuos standartus...
O mama, sakykit, o mama turi būt 24 val per parą?......
Papildyta:
QUOTE(Mili @ 2008 03 20, 17:46)
juodojo humoro jausmo skirtumas nuo paprasto humoro jausmo psichologo darbe yra lemiamas.

Mili, bet net du žmonės paabejojo (aš ir Karusia), kad nebuvo juodojo jumoro....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norako: 20 kovo 2008 - 17:09
QUOTE(Mili @ 2008 03 20, 17:00)
matot plomba dantyje ar tam tikras įrankis tam tikroje vietoje (aš apie ,malonius pojučius" ant ,,lėktuvo") yra labai realūs, apčiuopiami ir tikri dalykai. Psichologo paslaugos iš esmės yra oras. o už orą sunku mokėti realius pinigus.

Aš tai suprantu smile.gif
Bet vat kodėl dauguma žmonių nesupranta. Sorry bet palyginsiu su kita prafesija, už kuria mokama kaip "už orą". Interjaristai/dizaineriai. Dauguma žmonių pasakytų na jau ne, kam čia jiems pinigus mokėti, jei mes viską patys galime pasidaryti, pavartom keletą žurnalų ir pirmyn. Na nusilyrinau smile.gif
Aš esu nuomonės kad kaip moki už kitų gydytojų paslaugas, taip moki už psichologo paslaugas. Ir tiek žinių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saules @ 2008 03 20, 18:11)
Aš tai suprantu smile.gif
Bet vat kodėl dauguma žmonių nesupranta. Sorry bet palyginsiu su kita prafesija, už kuria mokama kaip "už orą". Interjaristai/dizaineriai. Dauguma žmonių pasakytų na jau ne, kam čia jiems pinigus mokėti, jei mes viską patys galime pasidaryti, pavartom keletą žurnalų ir pirmyn. Na nusilyrinau smile.gif
Aš esu nuomonės kad kaip moki už kitų gydytojų paslaugas, taip moki už psichologo paslaugas. Ir tiek žinių smile.gif

Lyrintis/ nesilyrinti ax.gif biggrin.gif , mokam už plaukų formą, madą, ir t.t., ką laikom prasmingu, vertingu, kas yra "lyyyygis" ir t.t., aš be dizainerio padariau, pagal standartus ? atrodau nestandartiškai, pagal estetikos normas ?.... nenormaliai gal, spalvos nesuderintos (ko gero biggrin.gif ), formos neišlaužtos, bet jau kaip man geeeera čia gyvent biggrin.gif
bet žinot...vieni sako, kad sergam...kiti gydo, taip matyt yra visose sferose, vieni sako, kad atrodai nemadingai, kiti kuria madą, vieni be kitų negali ko gero...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norako: 20 kovo 2008 - 17:18