Įkraunama...
Įkraunama...

Mano vizitas pas psichologą

QUOTE(Lane @ 2008 03 20, 15:34)
Aš visgi eičiau pas norako terapijai thumbup.gif  biggrin.gif

Ui, nu ką jūs blush2.gif , bet už gerą žodį (pasitikėjimą) ačiū biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(micietta @ 2008 03 20, 15:37)
nebandei klaust, ka tai reiskia? biggrin.gif as buciau isnagrinejus sita fraze iki  negalejimo. Nes vien jau pasakymas ' jus jokia' mane sunervintu. Maniskis mane apibudino , kaip vienintele pasaulyje tokia, kad nera tokiu kaip as. Mano atsakymas- man nereikia nuo amziu amziaus zinomu tiesu, galima su detalemis, konkreciau prasom. smile.gif

tai gal tai jau ne jo kompetencija g.gif biggrin.gif , jūs vyrui vienintelė, o man vat jūs tarkim eilinis nikas, tai kokia gi jūs? biggrin.gif Jokia ir visokia, vienintelė ir eilinė, graži ir baidyklė rinkitės, kuo norit būti, tobula frazė, man ji patiko, laisvėėėėėė biggrin.gif
Aš tai turiu paaiškinimą (beje, pasakė ne man, o draugei, tai ji tiek apšąlo, kad nebeklausinėjo biggrin.gif ), man regis, esi toks, koks jautiesi, kad esi, reikia būti, o ne atrodyti, nes vis kitam vis kitaip atrodai, man jūs teisi, kitam - melagė, o kokia sau?...tai esmė.
Ir man, Flight mirksiukas.gif , šiandien grafomanijos priepolis doh.gif , baigiu ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(norako @ 2008 03 20, 15:03)


tai gal tai jau ne jo kompetencija  g.gif  biggrin.gif  , jūs vyrui vienintelė, o man vat jūs tarkim eilinis nikas, tai kokia gi jūs?  biggrin.gif  Jokia ir visokia, vienintelė ir eilinė, graži ir baidyklė rinkitės, kuo norit būti, tobula frazė, man ji patiko, laisvėėėėėė  biggrin.gif


as apie vyra net nekalbu, kalbejau apie psichologija, nes is tavo posto supratau, kad psichologas tau sia fraze pasake, todel ir buciau ja nagrinejusi, kaip dariau su savuoju psichoteraopeutu. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(norako @ 2008 03 20, 15:46)
Jūs jau perskaitėt, esu tikra, tereikia...kad žodis taptų kūnu kaip sakoma  4u.gif
Papildyta:

Flight, parašysiu išsamesnį laišką į až, kai rasiu minutėlę, ok biggrin.gif

"Secret" ir L. Hay pasiūlysi? mirksiukas.gif
Kaip išsireiškė mano kolegė "something for foolish" tos visos knygutės, tinkančios viskam mirksiukas.gif

QUOTE(norako @ 2008 03 20, 16:32)
Sakot galima nusirauti?  biggrin.gif  , aš visad tai pamirštu, kad forume gali būt bet koks....., o man (vis neteisingai tai primetu kiteims...o taip tikrai nedera) auklės etika vidinė vis tiek neleidžia kai ko sakyti net anonimiškai, net forume.... biggrin.gif


g.gif
ar su draugėmis irgi galioja kažkokia profesinė etika? g.gif ar psichologas ar ginekologas, bendraudamas su drauge turėtų 100 proc. pildyti profesinės etikos reikalavimus?
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 03 20, 15:16)
"Secret" ir L. Hay pasiūlysi?  mirksiukas.gif
Kaip išsireiškė mano kolegė "something for foolish" tos visos knygutės, tinkančios viskam  mirksiukas.gif
-------------
g.gif
ar su draugėmis irgi galioja kažkokia profesinė etika? g.gif ar psichologas ar ginekologas, bendraudamas su drauge turėtų 100 proc. pildyti profesinės etikos reikalavimus?


Pirmas tai kažkieno asmeninė bėda rolleyes.gif

O antras - geriau, kad žmogus natūraliai būtų toks, koks yra, o ne baigėsi darbo valandos ir galiu išsidirbinėti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 03 20, 15:16)

ar su draugėmis irgi galioja kažkokia profesinė etika? g.gif ar psichologas ar ginekologas, bendraudamas su drauge turėtų 100 proc. pildyti profesinės etikos reikalavimus?

mano manymu, turetu galioti profesine etika.
Atsakyti
QUOTE(norako @ 2008 03 20, 13:46)
Čia priėjo Kindziulis  biggrin.gif ..;žinot, o vat man pasirodė, kad neetiškai skamba (juk iš psichologo lūpų ...) toks kaltinimas  ax.gif

gal ir neetiška, bet nei viena čia diskutuojanti nėra mano pacientė ir aš neprivalau būti besąlygiškai tolerantiška ir pastoviai etiška visur ir visada. vienas dalykas samprotauti ir juokauti apie psichoterapijos, kaip turčių pramogos įkainius, kitas dalykas - šaipytis iš tokios ligos, kaip šizofrenija. Jeigu pasakyčiau, kad man nesmagu kai šaipomasi iš neįgalaus, tai aš jau irgi būčiau neetiška? šizofrenija yra negalia, ir etiškai tai skamba ar ne - man negera kai taip juokaujama.

O dėl kainų didumo - kaip kažkas pasakė, psichologas - ne gailestingoji seselė, ir jam valgyti reikia. Jei dirbti tik valstybinėje įstaigoje, tai ir skurdo riba netoli, o privatus kabinetas.... jau vien tik žodis ,,privatus" parodo, kad tai yra verslas. Būtų pakankamai etatų valstybiniame sektoriuje, tai tuo niekas nesipiktintu (kaip kad nesipiktinama privačiais gimdymo namais).
Papildyta:
QUOTE(Karusia @ 2008 03 20, 15:16)
"ar su draugėmis irgi galioja kažkokia profesinė etika? g.gif ar psichologas ar ginekologas, bendraudamas su drauge turėtų 100 proc. pildyti profesinės etikos reikalavimus?

pasaulinis psichologo etikos kodeksas ,,neleidžia" konsultuoti draugų ir pažįstamų. Tik dažniausiai tenka iki nukritimo savus įtikinėti, kad aš tau ,,duktė, žmona, marti, draugė ir pan" , o ne psichologė. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Lane @ 2008 03 20, 15:18)
O antras - geriau, kad žmogus natūraliai būtų toks, koks yra, o ne baigėsi darbo valandos ir galiu išsidirbinėti cool.gif

o aš natūraliai neturiu juodojo humoro jausmo. Nei darbo valandomis, nei po.
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 03 20, 16:16)
"Secret" ir L. Hay pasiūlysi?  mirksiukas.gif
Kaip išsireiškė mano kolegė "something for foolish" tos visos knygutės, tinkančios viskam  mirksiukas.gif
g.gif
ar su draugėmis irgi galioja kažkokia profesinė etika? g.gif ar psichologas ar ginekologas, bendraudamas su drauge turėtų 100 proc. pildyti profesinės etikos reikalavimus?

Ir jas irgi, žinot...va paskairtykit Nyčės zaratustrą, ką darysit? o ką darė Hitleris?... Jums foolish, o kiti harley davidson po Amerikas važinėja (atsakiau į konkretų postą, beje mirksiukas.gif ), galvokit ką norit...bet pacituosiu ir aš Bibliją "kiekvienam pagal jo tikėjimą"....
O jūs niekad kvailais dalykais netikėjot? bigsmile.gif o aš tikiu ir tikėsiu (vienas kurių bvo maitinti vaiką po 3 mėn pertraukos, suveikė, nors prieš tai tik skaičiau apie tai...), o jei dar veikia...nerašyčiau čia nė žodžio, jei tai man nebūtų tiesa, jums ji kitokia, tad 1:1...o gal 0:0 kaip norit biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norako: 20 kovo 2008 - 15:36
QUOTE(Mili @ 2008 03 20, 15:33)
O dėl kainų didumo - kaip kažkas pasakė, psichologas - ne gailestingoji seselė

pasaulinis psichologo etikos kodeksas ,,neleidžia" konsultuoti draugų ir pažįstamų. Tik dažniausiai tenka iki nukritimo savus įtikinėti, kad aš tau ,,duktė, žmona, marti, draugė ir pan" , o ne psichologė. doh.gif


O mano nuomone jie tuo ir yra ir pasirinkdami tokią profesiją turėtų su tuo susitaikyti unsure.gif

O kodėl negalima unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 03 20, 16:16)
"Secret" ir L. Hay pasiūlysi?  mirksiukas.gif
Kaip išsireiškė mano kolegė "something for foolish" tos visos knygutės, tinkančios viskam  mirksiukas.gif
g.gif
ar su draugėmis irgi galioja kažkokia profesinė etika? g.gif ar psichologas ar ginekologas, bendraudamas su drauge turėtų 100 proc. pildyti profesinės etikos reikalavimus?

Žinot, man atrodo, kad visos knygutės yra tinkančios bet kam...mūsų valia ir teisė rinktis, kaip ką taikom.
Mano replika apie etika psichologei buvo temoje apie psichologija (profesiją), o tai mane įpareigotų, jau parašiau, pasitaisiau, bet nieks nepastebėjo, kad pritaikiau savo standartus taip parašydama, o taip daryti nedera, tad pakartoju, pagal mane neetiška, jūs rinkitės, kaip etiška jums, niekas neprivalo teisintis, o aš (įrodinėti, kad man neetiška, nu atrodo man kitaip, nu ir viskas), bet jūsų pasirinkimą gerbiu, jums taip atrodo - ok.
P.S. ...Jūs "susipažinot" su manim vienoj temoj, o būtų labai malonu, sakyčiau teisinga ir net logiška apie žmogų nespręsti iš 10 jo postų vienoj temoj, tai uždeda rėmus pažvelgt plačiau, sakyčiau suformuoja nuostatą (temos, beje, atžvilgiu veikiau net), kuri nebeleidžia many pamatyti kitų nuomonių, ne aš esu tokia, jūs mane tokia pamatėt ir dabar be perstojo matot, aš turiu ir vasarinių suknelių, patikėkit biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norako: 20 kovo 2008 - 15:45
QUOTE(Lane @ 2008 03 20, 15:39)
O mano nuomone jie tuo ir yra ir pasirinkdami tokią profesiją turėtų su tuo susitaikyti unsure.gif

O kodėl negalima unsure.gif


o gydytojas ir mokytojas irgi turi dirbti už dyka, ar ne? nei jiems gyventi, nei valgyti, nei vaikų auginti reikia.

todėl, kad ir taip sunku išlikti objektyviai, o jeigu dar jauti nuoširdžius asmeniškus jausmus žmogui, objektyviam jam padėti yra neįmanoma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mili: 20 kovo 2008 - 15:46
QUOTE(Karusia @ 2008 03 20, 16:16)
"Secret" ir L. Hay pasiūlysi?  mirksiukas.gif
Kaip išsireiškė mano kolegė "something for foolish" tos visos knygutės, tinkančios viskam  mirksiukas.gif
g.gif

kaip man patiko ši jūsų frazė biggrin.gif , sakykit, o jūsų kolegė jums autoritetas (juk aš tokia neesu... biggrin.gif , o ji man irgi), ji ekspertė?, statistiškai patikrintas knygos nulinis poveikis...žodžiu žodžiai ir niekiniai niekinantys argumentai....
beje, aš pasikartosiu, tokia viena knyga už 14 lt, protingesniam žmogui padės surengti seminarą, kur vienam žmogui kainuos 3 000 lt, o jūs sakot foolish (ne ne be to, beje, biggrin.gif , bet ne knygos autoriaus, ar seminaro rengėjo.... mirksiukas.gif ), retai, taip ant tempo veikiantį dalyką pasauly gali rast, o jūs - fooolish, veikia gi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norako: 20 kovo 2008 - 15:52
QUOTE(Mili @ 2008 03 20, 15:45)


todėl, kad ir taip sunku išlikti objektyviai, o jeigu dar jauti nuoširdžius asmeniškus jausmus žmogui, objektyviam jam padėti yra neįmanoma.

toks dar ir paprasytu kitokius tarifus taikyti. As manau, kad visgi psichoterapeutas dirbantis savo darba turi gauti uz tai atitinkama pelna.
Atsakyti