Įkraunama...
Įkraunama...

Opel Vectra

As Tau pasakysiu, kas ka vagia: rimti vagys vagia is anksto nusiziuretas brangias ir paklausias masinas (tokiais atvejais nepadeda ten jokie slapukai signalizaciju ir pan.); vagiukai (kaip juos vadinu) vagia tai, kas lengvai nusilupa ir issilupa: faras, posukius, priesrukines, lietus ratus bei guoliu apsauginius dangtelius, nakciai uzmirstus magus, stiklus (golfu), moldingus ir pan. Pacukai (11-14 metu) padeda vagiukams, taip pat siurbia benzina ar dyzeli, apibraizo auto ir uzsiima kitokiu vandalizmu.
Ford Mondeo gali sudomint nebent vagiukus ir pacukus..nors nuo jos nera ka lupt ir detales nepaklausios, todel nebent apibraizys su vinimi (reikia statyt toliau nuo tako), susidomes ratlankiais (greiciausiai tik dangteliais) ir salono turiniu smile.gif
Mes Mondeo laikom jau kuri laika kieme..zinom ir kaip musu vietiniai vagiukai atrodo, tai jie i ta masina praeidami net nepaziuri. laikem kazkada kieme Audi ir VW... daugiau tokiu klaidu nekartosim doh.gif Audi isdarke kiek galejo, o VW pavoge isvis. Po to laikiau Vectra A biggrin.gif lietu ratu dangtelius po savaites pavoge ir viskas.
Yra paklausios masinos, yra nelabai.
ir man idomu, kokiai klasei priklauso Vectra B (ir velniava tame, kad jau modelis pereinamas)? As taip norejau tokios masinos, kuria galeciau laikyt kieme, o daba abejoju ar pavyks unsure.gif
Atsakyti
Na kadangi mes jau turim savo Vectra daugiau kaip metai, gal net pusantru, tai galiu paskayti, kad niekas jos ne pirsteliu nepaliete, nera jos vagiamos, nes ju daug, o jos ir nera brangios 4u.gif kad pavogus butu nerealus pelnas biggrin.gif kaip is Audi, VW ar BMW geresniu metu.

Ka teko matyti, kad nuo opeliu nukrapsto, tai priekyje bamperyje yra tokis dangtelis, jis yra skirtas uzdengti skylei, kurioje yra tas kabliukas uz kurio buna pririsama masina, kai ja reikia tempti (man taip atrodo) blush2.gif Tai vat tuos daiktus pavagia, o seip nera ten ka vogti, pas mus yra originalus magas, tai ji paliekam pusdieniui prie akropolio, nors musu nera drausta kasko, tik civiliniu ax.gif

Beje, kieme pasitaiko visko, svogeriui Kalėdų naktį pavogė Renault Laguna 1995 metų priekines lempas ir posukius, nors tu masinu daug, bet matyt buvo reikalas, tai ir vagia.

Nieko ner geriau uz nuosava kiema ir garaza wub.gif
Atsakyti
Nuosavas kiemas su garazu pas mus dar tik planuose, tai reik suktis kaip yra smile.gif
Sakai Kaledu nakti pavoge Lagunos lempas? biggrin.gif musiet girtutelis siltutelis buvo - susimaise su kokia Audi biggrin.gif
Aciu uz info 4u.gif beje, to maziuko dangciuko ant buferio pas mane ir taip jau ner, tai ramu.. Del visa ko apdrausiu Kasko..ne del vagiu, o del zioplu kaimynu..kad nereiketu is savo kisenes dengt ju "parkavimosi gabumu" nuostoliu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2007 01 30, 23:19)
ne del vagiu, o del zioplu kaimynu..kad nereiketu is savo kisenes dengt ju "parkavimosi gabumu" nuostoliu biggrin.gif



na del to vyras kentejo jau tris kartus, bet masina ne tokia nauja, nesinorejo imt kasko.bet karta gatve pravare girtas kazkas, tai suvare tris masinas, o aisku jo nieks nerado doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2007 01 30, 00:37)
Man idomu, kaip elgiasi Vectru savininkai..ar kieme, ar aikstelej (liko 2 sav apsisprest)? Ar buvo pasikesinimu apvogt/pavogt? beje, pas mane originalus magas, tai jei laikyciau kieme kazi ar reiketu keist i koki kita (kad butu galima kiekviena vakara lengvai istraukt ir nestis namo), ar palikt kaip yra...  g.gif

Mes savo opeliuka (98 m) laikome kiemie, tfu tfu jokiu pasikesinimu.Ir originalu maga laikome, draugas galvoja, kad vagys nekvaili jo neims g.gif kadangi pas mus vagiu pilnas kiemas (butus sugeba apvogti, tame tarpe ir musu sad.gif ) del sventos ramybes apdraudeme kasko, visokiu ziopliu pasitaiku... istikro ir praverte... paturejome avarija (draugas kaltas) labai buvo smagu kai teko tik 300 sumoketi, o remontas kainavo apie 4 000 lt doh.gif Tai mes dabar tik uz kasko, opeliams jis labai pigus thumbup.gif
Atsakyti
Gera mašinytė ta Vectra. Taupi, pakankamai manevringa, palyginti mažai gendanti, pigios dalys ir nebrangus remontas. Rudyja tik dažti Opeliai. O šiaip važiuok ir džiaukis. Žmona tokią vairuoja, tai labai patenkinta. Mašina 97 o servise buvom tik eksplotacinėm dalim keisti (kaladėlės, tepalai, diržai). Rudžių nėra nors tikrai su ja niekas labai nesicackina, ir purvina pabūna ir šiaip priežiūtai pinigų neleidžiam. Žodžiu thumbup.gif
Atsakyti
Aciu uz patarimus 4u.gif Tik idomu, kiek tas kasko kainuos? g.gif masina '99, variklis 1.8 l. Ir kiek ikainuos pagal rinkos verte?
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2007 02 01, 23:57)
Aciu uz patarimus  4u.gif Tik idomu, kiek tas kasko kainuos?  g.gif masina '99, variklis 1.8 l. Ir kiek ikainuos pagal rinkos verte?

Musu 98 metu, variklis 1,6... mokejm netoli tukstancio gal 800 lt, nepamenu. Uz masina sumokejom 9 000 lt ivertino 15 000
Atsakyti
kur taip pigiai gavot? Pas mane variklis 1.8 l... g.gif i tukstanti tikiuosi itilpt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Grifas @ 2007 02 01, 17:25)
Gera mašinytė ta Vectra. Taupi, pakankamai manevringa, palyginti mažai gendanti, pigios dalys ir nebrangus remontas. Rudyja tik dažti Opeliai. O šiaip važiuok ir džiaukis. Žmona tokią vairuoja, tai labai patenkinta. Mašina 97 o servise buvom tik eksplotacinėm dalim keisti (kaladėlės, tepalai, diržai).  Rudžių nėra nors tikrai su ja niekas labai nesicackina, ir purvina pabūna ir šiaip priežiūtai pinigų neleidžiam. Žodžiu  thumbup.gif


turiu tokia, '97 karavana thumbup.gif
manevringa ir smagi masinyte. rudziu vos viena kita, bet kol jos prades smarkiau grauztis, manau praeis dar nemazai laiko. 2.0 dti dyzeliukas kuro valgo lb nedaug, apie 6-6.6 l.
varikliai opeliu kiek esu turejes ir klausinejes yra tikrai patvarus, kaip ir vaziuokle, o ko daugiau reik?

Papildyta:
QUOTE(zhmonijus @ 2007 02 02, 13:12)
kur taip pigiai gavot? Pas mane variklis 1.8 l...  g.gif i tukstanti tikiuosi itilpt biggrin.gif


o tai i kubatura irgi ziuri? schmoll.gif ar i kW? g.gif
tai jei pas mane 2.0 bet zyzelis, smalsu kiek kainuotu sis malonumas verysad.gif
Atsakyti
na matai, nezinau as tiksliai pagal ka ten ziuri, bet 1.8 benzas turi daugiau kazkiek kW nei 1.6 benzas... O del dyzelio vel mistika.. Pasiklausiu kt savaite smile.gif
Atsakyti
nu kaip man ikalbet vyra verysad.gif jis vel i audine isikando doh.gif
Atsakyti