Įkraunama...
Įkraunama...

Opel Vectra

kad ope klube as neradau nieko doro.o kur tik randi, tai tipo opelis ne masina.kad varikliai neuzmusami ir gera vaziuokle zinau is tecio, jis kadaise turejo opeli.vyras laiko neturi, nenusimano ir klauso tik vieno kur varineja masinas, kuris nori kad pirktu brangesne biggrin.gif siule audi, bet ir brangu ir neaisku kiek dienu ji kieme stoves biggrin.gif kartais panasu kad as daugiau esu girdejus apie masinas nei jis g.gif ir zinios mano is meistru ir tu kurie su masinom daznai susiduria, bet vat opelio nieks neturi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(agniux911 @ 2006 11 01, 17:39)
kad ope klube as neradau nieko doro.o kur tik randi, tai tipo opelis ne masina.kad varikliai neuzmusami ir gera vaziuokle zinau is tecio, jis kadaise turejo opeli.vyras laiko neturi, nenusimano ir klauso tik vieno kur varineja masinas, kuris nori kad pirktu brangesne biggrin.gif siule audi, bet ir brangu ir neaisku kiek dienu ji kieme stoves biggrin.gif kartais panasu kad as daugiau esu girdejus apie masinas nei jis g.gif ir zinios mano is meistru ir tu kurie su masinom daznai susiduria, bet vat opelio nieks neturi schmoll.gif


jeigu moki ir turi galimybe tai pasiskaityk omnitel news'us. ten yra opel skiltis, tikrai zmones nusimano ir patars...
audi yra audi, gera bet ir brangi
Atsakyti
Silainiuose nagelima kieme laikyt tokiu auto: Audi, BMW, VW, Mercedes... Aikstelej vieta gaut dabar neimanoma (priesais bernelius viena aikstele, kai uzdare doh.gif ). Dar vienas pliusas Opel naudai
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2006 11 01, 20:51)
Silainiuose nagelima kieme laikyt tokiu auto: Audi, BMW, VW, Mercedes... Aikstelej vieta gaut dabar neimanoma (priesais bernelius viena aikstele, kai uzdare  doh.gif  ). Dar vienas pliusas Opel naudai


sutinku, bet man rodos ne tik silainiuose,o daugelyje miestu ir vietu.na si masina daugiau kursuotu klaipedoje rolleyes.gif
Atsakyti
bet nakti vistiek ne i garaza ir ne i saugoma aikstele? Na, o Silainiai (ypac IV) pasizymi dideliu vagiuku skaiciumi (is asmenines patirties). Cia gyvent darosi baisiau nei kokioj slabodkej biggrin.gif
beje, Opel'iui nebus KASKO draudimo imokos tokios dideles, nei anksciau mano minetoms auto. Vistik atsizvelgiama ir i "populiarumo tarp vagiu" rodikli.
Atsakyti
matyt "zhmonijus" busi is IV silainiu kad taip gerai zinai situacija biggrin.gif as net po teisybei nezinau koks musu skaitosi IV ar V silainiu rajonas, prie Azuolo vidurines, bet zinau kaip siauteja vagys, bent po butus tai teko girdet name ir patiems pajust,del masinu kaimynai daug nesiskunde, nors turi geru.bet kad mes gyvenom anksciau Dainavoj, man ten dar baisiau.o slabotke turi savo varda ir vis jos bijo kas negyvena, kazko tai
taigi, vel sugriztu prie opeliu, nes nukrypstam vis-o koks gal zinot KASKO dydis tokiu metu masinai ir opeliui Lietuvos draudime?
Atsakyti
QUOTE(agniux911 @ 2006 11 01, 16:39)
...vyras laiko neturi, nenusimano ir klauso tik vieno kur varineja masinas, kuris nori kad pirktu brangesne biggrin.gif ....kartais panasu kad as daugiau esu girdejus apie masinas nei jis g.gif ir zinios mano is meistru ir tu kurie su masinom daznai susiduria, bet vat opelio nieks neturi schmoll.gif



Čia aš ne į temą, bet...žiūriu, agniux911, tu savo vyriškį vis nuvertini smile.gif Ima atrodyti, kad nei vieno teigiamo bruožo jis neturi, o tu 4 kampus laikai ir dar vidurį smile.gif
Atsakyti
Asta, as tik sakau kaip yra.ka vertinu ta vertinu,o ko nera ner ka ir vertint.as ka galiu pati ta darau.gal nuostaba kelia cia tau ar kitoms kurios skaito, gal atrodo kad neivertinu, bet jis dirba tik darbe ir apart to daugiau beveik niekuo nesidomi ir nezino, tai man dabar ka daryt-laukt, jau geriau sukuosi pati.neturiu tokio kuris butu pagalbininkas, na ir kas, isgyvensiu. galkai taip pas jus nera nesusigaudote, bet nemanau pulti aiskinti kazka daugiau
Atsakyti
kur masinu ekspertai?juk zinau kad cia ir vyrai lankosi, atsiliepkit
Atsakyti
nu ir ka Tu nori is ju? man atrodo, kad viska, ka imanoma pasakyt apie masina jau pasake!
Yra toks puslapiukas www.catalog.auto.ru/catalog/cars ten daug naudingos info..susirasi dominanti modeli ir pasiskaitysi.. Siulyciau dar pagooglinti.
Tema issemta man atrodo smile.gif
Atsakyti
pas mane opel vektra 96-11, vazineju 2.5 netu nusiskundimu kaip ir nera, rimtu gedimo nebuvo,ramiai palieku kieme.. Ka as zinau-man gera mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2006 11 03, 14:36)
nu ir ka Tu nori is ju? man atrodo, kad viska, ka imanoma pasakyt apie masina jau pasake!
Yra toks puslapiukas www.catalog.auto.ru/catalog/cars ten daug naudingos info..susirasi dominanti modeli ir pasiskaitysi.. Siulyciau dar pagooglinti.
Tema issemta man atrodo smile.gif


nemanau kad tema issemta blink.gif o rusu skaityt sunkiai sekas, bandziau ieskot visur, bet ieskau ir cia info
Atsakyti