Įkraunama...
Įkraunama...

Noreva - LED priemonės

Natalija12, man taip pat sausino, tepiau drekinanti, kaip ir Jus darot. As taip pat tepiau tik problematiskas vietas kasdien. Jusu oda nepratus prie rugsciu, todel taip vyksta. Gerai padrekinkit ir manau viskas palapsiui susitvarkys 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgina@: 11 lapkričio 2014 - 11:25
QUOTE(jurgina@ @ 2014 11 11, 12:21)
Natalija12, man taip pat sausino, tepiau drekinanti, kaip ir Jus darot. As taip pat tepiau tik problematiskas vietas kasdien. Jusu oda nepratus prie rugsciu, todel taip vyksta. Gerai padrekinkit ir manau viskas palapsiui susitvarkys 4u.gif

jurgina,ačiū už atsakyma,taip norisi gražios odos,švaresnės.Tada tęsiu taip ir toliau,tikiuosi bus geras rezultatas,nes perskaičiau nemažai gerų atsiliepimų apie šias priemones.
Atsakyti
QUOTE(Natalija12 @ 2014 11 11, 11:14)
Pavargau nuo spuogų,nuo liepoas menesio beria smakrą skausmingais pūlingaias spuogais. doh.gif Tik apgyja vienas kitas,tai žiūrių dar kokie du bresta.Manau,kad del netinkamos kosmetikos,naudojau Mary Kay kremus,tai jie ir užkimšo visas poras. verysad.gif

Nusprendžiau imtis priemonių-nusipirkau Zeniac  prausimosi gelį,Zeniac LP vakare tepu,Actipur kremuką su spalva ryte.Pradžioje 2-3 dienas visai patiko,tik dabar  jau labai išsausino man smakrą,oda tiesiog lupasi,o ir žandai kaista.Stengiuosi vakare Zeniac LP tik spuogus tepti,o po 2-3 val tepu drekinančių Avene kremuku,tai lyg ir pagerėjo odelė.Matyt šie kremai man stiproki,tai reciau tepsiuos.

O ar jums nesausino odos,o gal čia tik pradžioje taip sausėja oda? g.gif

Tas Zeniac LP gana stiprus, jautresne jei oda gali issausinti. As naudoju dazniausiai Actipur, tik jei pradeda labai riebaluotis, arba tik ant spuogeliu ta LP naudoju.
Atsakyti
Gali buti , kad Zeniac linija Jums per stipri . Ji rekomenduojama riebios , storos , nelygios odos asmenims. Rinkites exfoliac arba actipur linijos kremukus . Veido prausiklis tinkamas , nes juo nuplaunami nesvarumai nuo odos , o kremukas per stiprus smile.gif
Atsakyti
va radau internete apžvalga apie Zeniac LP. http://www.kosmetiko...emas-zeniac-lp/
Atsakyti
Kad stipprokas jis man tai jau tikrai,dabar tik spuogus nakčiai juo tepu,lyg ir gerai,o dienai Actipur kremą arba kremą su spalva tepuosi,dar drekiklį...Spuogelių vietoje oda pasilupinėja,o kitur oda jau atgauna drėgmę. 4u.gif 4u.gif 4u.gif

O kaip dabar jūsų odelė atrodo,jei naudojat ilgesnį laiką šias priemones,ar būna daug spuogelių?Ar apmažėja dėmelės likusios po spuogų?
Atsakyti
Ar nepadaugėjo spuogelių naudojant Exfoliac priemones? Jos kaip suprantu su rūgštim, tai pradžioj turėtų visus brūdus iškelt į viršų. Man berdavo kaktą, dabar (tfu tfu tfu) šios problemos nebeturiu, na vienas kitas išlenda prieš mmm. Bet T zona riebi, linkusi į inkštirus.
Atsakyti
QUOTE(supahh @ 2014 11 12, 21:07)
Ar nepadaugėjo spuogelių naudojant Exfoliac priemones? Jos kaip suprantu su rūgštim, tai pradžioj turėtų visus brūdus iškelt į viršų. Man berdavo kaktą, dabar (tfu tfu tfu) šios problemos nebeturiu, na vienas kitas išlenda prieš mmm. Bet T zona riebi, linkusi į inkštirus.

naudoju beveik viska Exfoliac ir tik kelias Actipur, po keliu savaiciu labai dziaugiausi, o dabar jau gal 4-5menuo ir pradejo atsirast pulingu, skausmingu spuogu, kuriu beveik niekada neturejau sad.gif nesuprantu ar nuo priemoniu ar kazkas su organizmu netaip g.gif tiesa, pries keleta savaiciu isbandziau ir retkarciais panaudoju Exfoliac Global 6 g.gif nebesuprantu kas vyksta sad.gif
Atsakyti
[quote=Flirt,2014 11 12, 23:47]
naudoju beveik viska Exfoliac ir tik kelias Actipur, po keliu savaiciu labai dziaugiausi, o dabar jau gal 4-5menuo ir pradejo atsirast pulingu, skausmingu spuogu, kuriu beveik niekada neturejau sad.gif nesuprantu ar nuo priemoniu ar kazkas su organizmu netaip g.gif tiesa, pries keleta savaiciu isbandziau ir retkarciais panaudoju Exfoliac Global 6 g.gif nebesuprantu kas vyksta sad.gif

Aš irgi naudoju Exfoliac (prausimosi putas, atkuriamaji krema rytais, global krema vakarais ir rutuliuka spuogams). Viskas buvo gerai kelis menesius po Duac tepimo, dabar vel pradejo lįsti baisiniai skaismingi giluminiai spuogai... Galvoju, gal čia nuo tos rutulinės priemonės kažkaip persineša tie spuogai ir "sėjasi" g.gif
Atsakyti
Noriu pasidalinti įspudžiais,naudojant Norevos priemones. smile.gif Naudoju jau 2 savaites.Stengiuosi netepti viso veido,nei Actipur,nei Zeniac,nes jie man baisiausiai sudirgina skruostus.Ryte visa įraudusi,oda sausa,šerpetota.Net Zeniac plovyklis per stiprus,skruostai bombardavi.Actipur su spalva pradžioje patiko,o paskui,net tepant drekykli,vistiek labai matosi sausi šerpetojantys plotai.Tepu tik spuogelius ant smakro,tai džiusta gan greit,o ir nauji rečiau lenda,galiu tuo pasidžiaugti. 4u.gif Bandžiau ir Exfoliac,ir raudona bunu,net krem pudra nelabai užmaskuoja paraudimus.
Nepaisant pašalinio poveikio,džiaugiuosi Norevos priemonemis,kad spuogų mažėja,tai jau tikrai džiūgu,ne tokie skausmingi.Nes budavo dideli,keturgubi,kaip grybai ant pievutės... lotuliukas.gif gėda į darbą buvo eiti,o man toli virš 30. blush2.gif
Dar nusipirkau priemonę po spuogų likusioms dėmėms naikinti.
Atsakyti
Atnešu atsiliepimą apie dvi Exfoliac linijos priemones: Global 6 ir Reconstructive cream: naudoju jau kuris laikas, oda mano jautroka, bet rūgščių šiaip nebijo, naudoju periodiškai. Global 6 veidui netiko, mano pagrindinė problema inkštirai, manau, kad tiesiog per stiprus man šitas kremas, nes oda labai pleiskanojo, toks jausmas, kad ją lyg ir skausmingai tempė. Tepu juo pečius ir krūtinę, nes žiemos periodu dėl "meškos aprangos" man beria šitas vietas, sakyčiau veiksmingas, bet man per brangu tokiam tikslui pirkti. Regeneruojantis kremas smagus, toks riebokas, maitinantis, šiam metų laikui jis man labai tinka.
Atsakyti
Noriu pasidžiaugti. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Jau 2,5 menesio naudoju Zeniac prausyklį ,Zeniac LP nakčiai ,Actipur dienai ir retsykiais Zeniac LP forte.Pradžioje ,kaip rašiau anksčiau,labai dirgino odą,oda buvo išsausėjusi,šerpetota.Naudojiu ir drėkyklius.Na ,o dabar oda apsiprato,poveikis nuostabus,spuogelių labai nedaug. 4u.gif Dėmelės neryškios,oda švelni,neblizga.Labai patenkinta savo veidu,džiaugiuosi atradusi šias priemones. thumbup.gif
Atsakyti