Įkraunama...
Įkraunama...

Pulsas. Kraujo spaudimas

sunku įkvėpti dėl panikos... arba dėl didelės tachikardijos (dažno širdies pulso)
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2008 11 23, 17:35)
sunku įkvėpti dėl panikos... arba dėl didelės tachikardijos (dažno širdies pulso)

Ech, jei būtų galima sumažinčiau merginoms tachikardiją, nes pas mane bradikardija (retas pulsas) smile.gif
Atsakyti
O man hipertenzija , bet as tai jauciu bedas tik per menesines ir streso metu , tada galva pradeda skaudeti , padideja spaudimas
Atsakyti
Sveikos :4u

Noreciau jusu pasiteirauti ar zemas kraujo spaudimas ir galvos priekines dalies skausmas susijes? g.gif na jau daugiau nei 2 sav labai skauda galva, is pradziu ne istisai tik uzeidavo o dabar skauda istisai, atsikeliu skauda einu miegot skauda, spaudimas atsikelus buna kokia 90/60, po kavos kokia 107/66...nuo paauglystes turiu mazesni spaudima na 110/70,bet niekada nesu turejusi galvos skausmu, ypac tokiu unsure.gif verysad.gif skauda smilkinius, kakta, visa prieki galvos, kazkoks kosmaras, akiduobes skauda... verysad.gif dar uzdelsiau nenuejau pas daktara, o dabar nzn kaip pragyvensiu savaitgali unsure.gif
Tiesa pulsas gal skaitos normalus, 70.
Atsakyti
manau susije , bet nemanau , kad cia kas blogo , bet neurologo konsultacija nepamaisytu , o man pulsas daznai 57 tik....
Atsakyti
QUOTE(Eimante @ 2008 12 05, 19:15)
Sveikos  :4u

Noreciau jusu pasiteirauti ar zemas kraujo spaudimas ir galvos priekines dalies skausmas susijes?  g.gif  na jau daugiau nei 2 sav labai skauda galva, is pradziu ne istisai tik uzeidavo o dabar skauda istisai, atsikeliu skauda einu miegot skauda, spaudimas atsikelus buna kokia 90/60, po kavos kokia 107/66...nuo paauglystes turiu mazesni spaudima na 110/70,bet niekada nesu turejusi galvos skausmu, ypac tokiu  unsure.gif  verysad.gif  skauda smilkinius, kakta, visa prieki galvos, kazkoks kosmaras, akiduobes skauda... verysad.gif dar uzdelsiau nenuejau pas daktara, o dabar nzn kaip pragyvensiu savaitgali  unsure.gif
Tiesa pulsas  gal skaitos normalus, 70.

kai būna žemas spaudimas, dažniausiai svaigsta galva ir vargina bendras silpnumas.. šiaip galvos skausmas prie žemo spaudimo nebūdinga... o vaistus kokius nuo galvos skausmo gėrėte?
QUOTE(lucero @ 2008 12 05, 20:16)
manau susije , bet nemanau , kad cia kas blogo , bet neurologo konsultacija nepamaisytu , o man pulsas daznai 57 tik....

Normalus pulsas laikomas 60-90k/min, tačiau dar žemesnis jis būna sportuojantiems žmonėms. Šiaip gydytojai nieko nedaro, jei pulsas>45k/min, jei gerai toleruojamas t.y. nesvaigsta galva, nebūna silpnumo ir t.t.
o kai žmogus perserga infartu, tai net gi pageidautina, kad pulsas būtų 50-60k/min, taip tausojama širdis.
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2008 12 05, 18:16)
manau susije , bet nemanau , kad cia kas blogo , bet neurologo konsultacija nepamaisytu , o man pulsas daznai 57 tik....


mano anytos net 50 dazniausiai nesiekia unsure.gif
gal ir ne del to spaudimo cia man...nzn skausmas toks astrus ir varginantis, bet kaip skaitau, kad daugeliui silpnumas uzeina, pavyksta uzmigti, tai man niekaip unsure.gif

QUOTE(Loram @ 2008 12 05, 18:31)
kai būna žemas spaudimas, dažniausiai svaigsta galva ir vargina bendras silpnumas.. šiaip galvos skausmas prie žemo spaudimo nebūdinga... o vaistus kokius nuo galvos skausmo gėrėte?



geriu paracetamoli 4u.gif bet jis nedaug nuima skausma, nebuvo taip,kad visiskai nejausciau jo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Eimante @ 2008 12 06, 00:26)
mano anytos net 50 dazniausiai nesiekia  unsure.gif
gal ir ne del to spaudimo cia man...nzn skausmas toks astrus ir varginantis, bet kaip skaitau, kad daugeliui silpnumas uzeina, pavyksta uzmigti, tai man niekaip  unsure.gif
geriu paracetamoli  4u.gif  bet  jis nedaug nuima skausma, nebuvo taip,kad visiskai nejausciau jo  unsure.gif



Mano spaudimas labai dažnai būna žemas ir iškart tai suprantu, nes pradeda labai skaudėti galvą ir silpna būna. Tada padeda tik juoda kava ir dažniausiai po vieno puodelio viskas susitvarko. Kai ėmė kraują iš venos tyrimams, tai akyse aptemo ir silpna pasidarė ir visa tai nuo žemo spaudimo verysad.gif Vieną kartą, man pradėjo skaudėti galvą, o tuo metu dar nebuvau susidūrusi, kad nuo to gali skaudėti. Skaudėjo 2 dienas, nepadėjo net vaistai nuo galvos skausmo. Ir tik netyčia užsimaniau kavos ir ką jūs manot? Ogi praėjo smile.gif o taip ilgai kankinausi doh.gif Vaistų gerti nenoriu, tai kol kas galvoju kava kaip ir tiks smile.gif Gal jūs žinote dar kokių būdų, kaip pakelti spaudimą?
Iš anksto ačiū
Atsakyti
Man hipertenzija , spaudimas 130/80 pulsas 57 , kaip manot ar neblogai , kazkaip nepatinka zemas pulsas
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2008 12 16, 21:47)
Man hipertenzija  , spaudimas 130/80  pulsas 57  , kaip manot ar neblogai , kazkaip nepatinka zemas pulsas

g.gif kur čia hipertenzija?
pulsas normalus smile.gif
jau kažkada rašiau - labai priklauso nuo amžiaus, fizinio pasiruošimo, paros laiko kada pulsas matuojamas ir t.t. jei savijauta gera - iki pulsas <45k/min daryti nieko nereikia, 40-45k/min - reikia stebėti. Širdžiai kenkia dažnas pulsas, o sergant širdies ligomis netgi pageidautina, kad pulsas būtų 50-70k/min ir to siekiama vaistais.
Atsakyti
nu man daktare kai dare galvos tomografija pasake kad man yra hipertenzija ....
Papildyta:
ir liepe gerti diacarba
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2008 12 16, 22:23)
nu man daktare kai dare galvos tomografija pasake kad man yra hipertenzija ....
Papildyta:
ir liepe gerti diacarba

aaaaaa, tai čia skirtingi dalykai - pas Jus INTRAKRANIJINE HIPERTENZIJA, tai reiškia, kad padidėjęs ne kraujo spaudimas, o spaudimas kaukolės ertmėje...o čia buvo diskutuojama apie kraujo spaudimą rolleyes.gif
Atsakyti