Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė... iš pirmo žvilgsnio

Aplankykite šią sveitainę:

http://www.vytautus....php?dir=service

Turiu Vytauto sudarytą savo gimimo horoskopą metams.
Labai įdomi informacija, labai naudinga svetainė.
Atsakyti
QUOTE(Dinozauras @ 2006 12 05, 11:10)
Aplankykite šią sveitainę:

http://www.vytautus....php?dir=service

Turiu Vytauto sudarytą savo gimimo horoskopą metams.
Labai įdomi informacija, labai naudinga svetainė.

poster_offtopic.gif mirksiukas.gif
Be kita ko, ji man net neatsidaro.
Atsakyti
QUOTE(heide @ 2006 12 05, 11:55)

Neatsidaro. verysad.gif

QUOTE(Dinozauras @ 2006 12 05, 12:10)

Su p.Vytautu bendravo mano draugė. Liko labai nusivylusi, todėl aš nesikreipsiu
ir sutaupysiu 150 Lt. biggrin.gif
Man didžiausias autoritetas yra Nijolė Valaitytė-Wolmer, bet ji asmeniškai
nekonsultuoja. verysad.gif
Atsakyti
Aciu biggrin.gif
Atsakyti
nesamone..dar pasakyk kad zenytis ruosiesi..prisidaro tokios karmines vaiku o paskui skiriasi draskosi..kazi kur tada visos karmos isgaruoja tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandralita: 05 gruodžio 2006 - 22:37
As nesu niekada isimylejusi is pirmo zvilgsnio, tai ir nelabai tikiu, bet mano vyras vis tvirtina, kad mane isimylejo is pirmo zvilgsnio.
Atsakyti
o kas gali pasakyti, per kiek laiko turi ateiti "tikra" meilė ir kiek laiko pažinties užtikrina sėkmingą šeimą? vieni po mėnesio pažinties susituokia ir sėkmingai gyvena, o kiti metų metus tamposi, ir jiems vis dar "per anksti" ženytis.
Atsakyti
O man yra buve... senai sedejau grozio salone ir pro stikla pamaciau vyra, nerealu ... nezinau kas man pasidare... visa laika apie ji galvojau , kazin kas jis toks ir kur , kas, kas kaip ir panasiai smile.gif visa savaite galvojau apie ji diena is dienos... ir ka jus manote smile.gif po savaites susipazinau su juo netiketai smile.gif tikrai net dabar daugeliui metu praejus, sukyla sentimentai ir svelnus jausmai ir prisimenu visada su dziugesiu musu praleistas dienas... is kitos puses tada buvo labai keista kaip tai galejo nutikti, susipazinti su vyru , kuri pamaciau praeinanti... o dabar suprantu kad suveike vizualizacija smile.gif puikiai suveike sielos ir proto vienybe ( pagal V.Zelanda)
tai vat smile.gif manau buna meile, nes pati tai pajutau, nezinau apibudinimo ar tai meile, ar tai stiprus jausmas,ar sviesulys uzliejes, bet dziaugiuosi kad turiu toki prisiminima smile.gif 4u.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
As tikiu meile is pirmo zvilgsnio.. po tokios meiles, jau puse metu tuoj bus kaip esu susituokus 4u.gif biggrin.gif ir ta meile is pirmo zvilgsnio buvo abipuse.. jau 10min pazinties pradejom apie bendra gyvenima sneket, po 3men pasipirso, po 1.5 metu apsizenyjom smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 28 sausio 2009 - 11:47
QUOTE(lilla83 @ 2009 01 21, 20:55)
As nesu niekada isimylejusi is pirmo zvilgsnio, tai ir nelabai tikiu, bet mano vyras vis tvirtina, kad mane isimylejo is pirmo zvilgsnio.

Sako tiesa smile.gif
Atsakyti
amber123
kaip nerealu 4u.gif mirksiukas.gif
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 01 29, 09:15)
amber123
kaip nerealu  4u.gif  mirksiukas.gif 
thumbup.gif




biggrin.gif 4u.gif zinau..pati negaliu patiket wub.gif
Atsakyti