Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė... iš pirmo žvilgsnio

QUOTE(vaižgantė @ 2006 10 27, 21:48)
Iš asmeninės patirties galiu pasakyti, kad tai gali būti karminiai ryšiai. Tai,kad pamilai, dar nereiškia, jog tas žmogus tau tik džiaugsmą atneš. Gali tekti su juo ir daug druskos suvalgyti...

Aš tuo tikiu tikiu ir dar kartą tikiu blink.gif Savo vyrą pamačiau prieš daugiau nei 7 metus,apsirengęs suplyšusiu kombinzonu dažė sodo namelį...Vos jį pamačius supratau,kad tai JIS...Nors mokėmės toje pačioje mokykloje,niekad jo nepastebėjau,o jam aš užkliuvau ne kartą(taip sako jis).Bet to karto užteko,kad suprastume,jog būsim kartu 4u.gif Ir nuo tada mes kasdien esam kartu...
Bet kaip VAIŽGANTĖ minėjo,teko daug druskos drauge suvalgyt ir tikiu,kad dar teks...
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2006 10 28, 11:24)
Man nutiko panasiai, tik skirtumas tas, kad as jo net nemaciau.. Jis man parase (skype), zodis po zodzio, po pirmo vakaro atsiguliau ir galvoju, kad mane tas zmogus traukia labiau nei kas kitas, nors jo nei macius, nei girdejus nebuvau... atrodo visiska beprotybe, bet tai tiesa. Aisku, is pradziu to meile nepoavadinsi, nors galvojau, kad myliu, bet nedrysau to vadinti meile, nes tai tiesiog buvo nesamoninga - kaip gali myleti nemacius, bet poasirodo sirdis mate kitka.. po savaites snekejimo, jis isvydo mane, as ji dar veliau, bet jausmai buvo jau stiprus, truke mus kazkokia nematoma jega,  doh.gif  ir pritrauke..
kai pamaciau ji, dar labai uisitikinau, kad mano sirdis is jausmai manes neapgavo, pamilau dar labiau.. Ir taip kasdien, magnetas traukia mane prie jo, ji prie manes..  wub.gif  bendraujam dabar daugiau nei 8 men, buvom susitike, praleidom nuostabu laika. Deja, jis kitoj saly dabar, bet kol kas nikeas nepasikeite.
tad, jei jauti kazka tokio,kad turi kazkokiu rysiu su tuo zmogum ,neplaleisk jo, gal jis jaucia ta pati smile.gif

Įsimylėti žmogų, kurio niekad nematei - nieko pernelyg utopiško, ypač merginoms - juk jos iš prigimties labiau linkusios "mylėti ausimis, o ne akimis"...
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2006 10 30, 21:22)
Įsimylėti žmogų, kurio niekad nematei - nieko pernelyg utopiško, ypač merginoms - juk jos iš prigimties labiau linkusios "mylėti ausimis, o ne akimis"...

na taip, tiesa, bet labai daznai po to tas nepasitvirtina kai pamati zmogu, dar daugiau pabendrauji su juo...
Tikiuos mano pirmas vaizdas ir pirma akimirka isliks tokia pati.
Atsakyti
Apie kokią meilę jūs čia šnekate irnesakyk.gif Tai eilinis klynadegis, sukeltas neeilinio akių kontakto ir tiek. Aš net galiu pasakyt, ką temos autorė jaučia: malonų kutenimą krūtinėje, sukeliantį padažnėjusį kvėpavimą, drugelius, siaučiančius pilvo apačioje ir drėgmę tam tikroj vietoj hihihi.gif

Nei tyčiojuos, nei ką, prašau taip nepagalvot. Tik manau, kad jokios magijos čia nėra
Atsakyti
Smurka lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif
nors tikiu meile iš pirmo žvilgsnio... jei nepasižiūri antrą kartą arba tuo metu be akinių lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaip pavadinsi taip nesugadinsi.
Vieni tiki, kiti ne ir nereikia cia lia lia kad taip nebuna mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2006 10 31, 10:10)
Kaip pavadinsi taip nesugadinsi.
Vieni tiki, kiti ne ir nereikia cia lia lia kad taip nebuna  mirksiukas.gif


Aš ir nesakau, kad taip nebūna. Būna. Ir man buvo. Bet čia ne magija, o eilinė chemija tongue.gif Aš va, prieš porą metų apie tokią mane ištikusią meilę net posmus rimavau hihihi.gif Iki ųšiol prisimenu, kaip jis mane tada savo žvilgsniu "nušovė", kiaurai persmeigė, net įsikibt reikėjo, kad nenukrisčiau

Oho blink.gif mana pirmoji meile buvo toks grazuolis Valdis rolleyes.gif
Jisai zvilgsniu savu rudu akiu lyg koks perkunas svaides. rolleyes.gif
Ir vsio, sirdele Smurkos leidos i pakulnes
Ir pajutau, pamilo sita rudaaki biesa visas mano kunas doh.gif

Bet but jo isrinktaja man nebuvo lemta,
Nes vede Valdis kita, kaimo tokio merga. verysad.gif
Maniau as tasyk, kad gyvenimas manasis baiges,
Beliek tiktai numirt, kol neiskrito pirmos snaiges cry.gif

Dabar zinau, kaip kaimo tokio mergai sekas
Seimyninis gyvenimas su rudaakiu Valdziu. Sakes ohmy.gif
Augin jinai jo keturis grazius vaikus
Ir dar i snuki gauna kartais ir per sonkaulius.

Tai va, gal ir gerai, kad rudaakis Valdis
Tasai, kuris rudu akiu zvilgsniu i mano puse svaides
Netapo mano vyru, nes tada kas zino,
Gal siandie snukiui balta spalva sugrazinti nepakaktu grimo
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tavo posmai thumbup.gif
Tiesa, galbut as ir ne magija, o chemija vadinciau.
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2006 10 31, 09:50)
Apie kokią meilę jūs čia šnekate irnesakyk.gif Tai eilinis klynadegis, sukeltas neeilinio akių kontakto ir tiek. Aš net galiu pasakyt, ką temos autorė jaučia: malonų kutenimą krūtinėje, sukeliantį padažnėjusį kvėpavimą, drugelius, siaučiančius pilvo apačioje ir drėgmę tam tikroj vietoj hihihi.gif

Nei tyčiojuos, nei ką, prašau taip nepagalvot. Tik manau, kad jokios magijos čia nėra

Visiškai sutinku su Smurka 4u.gif . fainai aišku yra tie jausmai, drugeliai ten visokie, bet labai mes mėgstame juos suabsoliutinti, kad va taip ir ne kitaip. Dažnai tokios "magijos"greitai praeina, po to kitos būna. manau, geriausia tuop metu pasidžiaugt tais jausmais, suvokiant, kad praeis ir maneo gyvenimo jie nepakeis, nes *****, durnų sprendimų gyvenime galima pridaryti dėl tų drugelių.
O atsakant į temą, meile iš pirmo žvilgsnio aš netikiu. schmoll.gif meileis reikia laiko, kad ji tikrai būtų meilė, o iš pirmo žvilgsnio gali būti aistra, susižavėjimas, net ne įsimylėjimas. Tam, kad tie dalykai virstų meile, tikrai reikia ir noro, ir nuostatų ir darbo su savimi. Žmogus vis tiek turi patikti, tikti, sutapti vertybės ir panašiai. nes meilė seilė praeina, o gyvent su žmogum reikia.
Va kaip čia proziškai pasisakiau smile.gif
Atsakyti
Tos akys...šiltos, besišypsančios, aš net nesu tikra, kokios jos spalvos, greičiausia, mėlynos. Nedrįstu ilgai į jas žiūrėti, kad mano akys per daug nepasakytų...
Kai Jis šalia, jaučiuosi tarsi po elektros srove, tokia įtampa, nemoku jos apibūdinti.Ir koks paradoksas - kai jo nematau, be proto ilgiuosi, taip noriu Jį pamatyti.Ir iš kitos pusės... bijau tų susitikimų, man reikia daug valios pastangų, kad išlaikyčiau deramą pozą - dalykišką...
Žinot, o magija tame, kaip jau rašiau, kad sutinki žmogų ir visa tai jam jauti tiesiog "avansu" - pasitikėjimą,meilę, šilumą.Jam dėl to nereikėjo jokių pastangų.
Chemija tai ar ne, bet ir labai norėdamas jos nesusikursi, ji yra arba ne, ir tik tam - konkrečiam žmogui tongue.gif
Ir dar, kažkur skaičiau tokią mintį - ''žmogų mylim ne už tai, koks jis yra,o už tai - kokiu tampi šalia jo''. Ir net jeigu aš Jo daugiau niekad nepamatyčiau, likčiau dėkinga už tokią nuostabią patirtį - meilę iš pirmo žvilgsnio.Netgi, jeigu tuo žmogum kada nors labai nusivilsiu, tai jau bus kita patirtis, kita istorija, kita tema.Bet kokiu atveju, tas žmogus liks TUO, kuriam patyriau meilę...iš pirmo žvilgsnio...

P.S.tikiuosi ta "magija' praeis be pasekmių, nieko nesiruošiu keisti savo gyvenime, nieko nesitikiu iš Jo pusės, tiesiog pasidalinau savo patirtim.Ir net neklausiu - ar jūs tuo tikit? Atsakymą aš jau žinau 4u.gif
Atsakyti
Šaunuolė,sėkmytės tau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ramzis69 @ 2006 10 31, 17:19)
Šaunuolė,sėkmytės tau thumbup.gif


AČIŪ! Labai malonu 4u.gif
Atsakyti