Įkraunama...
Įkraunama...

Sausas oras namuose

mano dukrytė kai ryte atsikeldavo, tai vos prakvėpuodavo. Kai nupirkom drėkintuva- su lig diena nosies užsikimšimas baigėsi.Pajungiu tik kokia 19val ir isjungiu jau kaip einam miegoti, na apie 23-24val. Pirkom paprasta iš maximos-skarlet-79lt mokėjom, ir geras ir veikia tyliai, dar kartais ir melisos aterinio aliejaus ilašinu ir namai kvepia ir nervukus ramina mirksiukas.gif
Atsakyti
Yra toks nuostabus tepaliukas nosytės gleivinei NISITA. smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DITULE @ 2006 10 26, 21:58)
sveikutės ax.gif prasidėjo šildymo sezonas ir namie labai išsausėjo oras g.gif pasidalinkite patirtimi -kaip drėkinate patalpų orą?mano leliukui nuo sauso oro vis užima nosytę verysad.gif

nusipirk dregmes matuoklį - mes irgi galvojom, kad per sausas, nes pastoviai sloguojam, bet... beveik net per drėgnas...
Papildyta:
QUOTE(Nolina @ 2006 12 28, 11:41)
man daktaras sake, kad ant radiatoriaus slapiu ranksluosciu deti negalima, nes jie surenka dulkes ir tai gali sukelti alergija  g.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
[quote=immm,2007 03 10, 23:30]
nusipirk dregmes matuoklį - mes irgi galvojom, kad per sausas

Seniai ieškau drėgmės matuoklio, lyg higrometras vadinasi, bet nerandu. Patarkit, kur gauti?
Atsakyti
[quote=Lelija33,2007 03 19, 10:22]
[quote=immm,2007 03 10, 23:30]
nusipirk dregmes matuoklį - mes irgi galvojom, kad per sausas

Seniai ieškau drėgmės matuoklio, lyg higrometras vadinasi, bet nerandu. Patarkit, kur gauti?
[/quote]

Aš pirkau Senukuose tokį "daugiafunkcinį" įrenginį su 3 "laikrodukais" - higrometru, barometru ir termometru. Kainos nepamenu, bet lygtai apie 20-30 Lt kainavo. Dėl oro drėkinimo, aš pirkau el. drėkintuvą De Longhi, tačiau jis nepasiteisino. Kur kas geriau padėjo spec. moliniai vazonėliai, kabinami ant radiatorių, į kuriuos pilamas vanduo. Juos pirkau Ermitaže. Tas molis iš pradžių sugeria įpiltą vandenį (net šniokščia), o paskui palaipsniui, radiatoriams jį šildant, garina į patalpas.
Atsakyti
QUOTE(jurk @ 2007 04 25, 07:23)
Aš pirkau Senukuose tokį "daugiafunkcinį" įrenginį su 3 "laikrodukais" - higrometru, barometru ir termometru. Kainos nepamenu, bet lygtai apie 20-30 Lt kainavo. Dėl oro drėkinimo, aš pirkau el. drėkintuvą De Longhi, tačiau jis nepasiteisino. Kur kas geriau padėjo spec. moliniai vazonėliai, kabinami ant radiatorių, į kuriuos pilamas vanduo. Juos pirkau Ermitaže. Tas molis iš pradžių sugeria įpiltą vandenį (net šniokščia), o paskui palaipsniui, radiatoriams jį šildant, garina į patalpas.

Labai ačiū už patarimus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Lelija33 @ 2007 04 25, 07:27)
Labai ačiū už patarimus  drinks_cheers.gif


Labai prašom. Dar vienas geras būdas drėkinti kambarių orą - tai skalbinių džiovinimas kambaryje (ant džiovyklos). Kadangi aš skalbiu nemažai, tai pas mane beveik nuolat būna ką džiauti. Ir rūbai, kai kambario oras sausas, išdžiūna stebėtinai greitai (dauguma - per naktį), ir oras žymiai gaivesnis.
Atsakyti
QUOTE(jurk @ 2007 04 28, 18:13)
Labai prašom. Dar vienas geras būdas drėkinti kambarių orą - tai skalbinių džiovinimas kambaryje (ant džiovyklos). Kadangi aš skalbiu nemažai, tai pas mane beveik nuolat būna ką džiauti. Ir rūbai, kai kambario oras sausas, išdžiūna stebėtinai greitai (dauguma - per naktį), ir oras žymiai gaivesnis.

Ir aš taip darau, tik negaliu pakęst skalbimo miltelių kvapo (kvėpavimo takus alergizuoja). Jokių lenorų išvis nenaudoju jau seniai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lelija33 @ 2007 04 28, 20:41)
Ir aš taip darau, tik negaliu pakęst skalbimo miltelių kvapo (kvėpavimo takus alergizuoja). Jokių lenorų išvis nenaudoju jau seniai  unsure.gif


Lenoro kvapų ir aš nepernešu, tačiau bekvapius minkšitklius naudoju (Neutral arba Silan sensitive). Dar nepakenčiu Ariel miltelių schmoll.gif - skalbia jie gal ir gerai, bet man nuo jų kvapo iškart alerginis čiaudulys prasideda. Ir šiaip man atrodo, kad jie gana alergizuojantys. O su tais neutraliais minkštikliais perskalauti skalbiniai kvapo beveik kad ir neturi, tai ir kambariai neprakvimpa rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jurk @ 2007 04 29, 13:10)
Lenoro kvapų ir aš nepernešu, tačiau bekvapius minkšitklius naudoju (Neutral arba Silan sensitive). Dar nepakenčiu Ariel miltelių  schmoll.gif  - skalbia jie gal ir gerai, bet man nuo jų kvapo iškart alerginis čiaudulys prasideda. Ir šiaip man atrodo, kad jie gana alergizuojantys. O su tais neutraliais minkštikliais perskalauti skalbiniai kvapo beveik kad ir neturi, tai ir kambariai neprakvimpa  rolleyes.gif

drinks_cheers.gif Pritariu. Ir milteliai neutralūs geri, nealergizuoja, nors išskalbia prasčiau negu ARIEL.
Atsakyti
galvoju nusipirkti higrometra... gal patartumet kur nebrangu ir kokybiska? 4u.gif
Atsakyti
Kai mes bute gyvenom buvo labai sausas oras, nepirkau jokiu drekintuvu, tiesiog nakciai pakabindavau dideli dregna ranksluosti ir problema issisprende.
Atsakyti