Įkraunama...
Įkraunama...

klaipedieciu mini meetai-2

Letta su Germantu (liūdna, kad skirstosi svečiai sad.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Letta: 21 spalio 2004 - 09:37
Ir Liepa su mamyte palieka mūsų kompaniją...
Atsakyti
...Ir Dominykas rengiasi namo. Iš veidelio matosi, kad jam buvo smagu biggrin.gif
Atsakyti
man jau rozine spalva user posted image
Atsakyti
Reportažo pabaiga. Šis baliukas buvo pirmas tokio dydžio, det tikrai ne paskutinis... thumbup.gif
Cypai Kepk savo skanųjį pyragą ir lauk svečių laugh.gif laugh.gif laugh.gif thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif reportazas ir thumbup.gif baliukas. clap.gif seimininkei nepabugus priimti tiek sveciu
Atsakyti
QUOTE (krika @ 2004 10 21, 10:41)
thumbup.gif reportazas ir thumbup.gif baliukas. clap.gif seimininkei nepabugus priimti tiek sveciu

Pas mus jau nuo senų senovės tokia tradicija priiminėti daug svečių. Dar mokykloje visi klasiokai žinojo, kad jei reikia baliuko- pas mane visada prašom (labai gerus ir suprantančius tėvelius turiu- jie myli ir tiki jaunimu). Ir dabar, kai papasakojau tėvams, koks meetas nusimato- net nenustebo, kad jis bus pas mane. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (krika @ 2004 10 21, 09:38)
man jau rozine spalva user posted image

Apie ką tu čia?
Atsakyti
QUOTE (saltrune @ 2004 10 21, 11:28)
Apie ką tu čia?

nu mano pana - kombinzonas rozinis, kepure rozine, o kur dar rubeliu kruva roziniu doh.gif vienu zodziu pana auginu laugh.gif
Atsakyti
na saunuoles mamytes thumbup.gif laika leidziat labai linksmai rolleyes.gif
labai grazus leliukai ir mamytes aisku wub.gif
Letta, neliudek taip wink.gif bus dar tu baliu ir tu sveciu laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
saunuoles mamytes thumbup.gif
o jau kokios grazios visos, ir leliukai labai faini thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (krika @ 2004 10 21, 10:30)
nu mano pana - kombinzonas rozinis, kepure rozine, o kur dar rubeliu kruva roziniu doh.gif vienu zodziu pana auginu laugh.gif

Ai, čia visad su drabužiais taip būna- staiga pastebi, kad visirausvi, kitą kart- žali ar balti. Bet juk kūdikiams labai tinka rausva ir žydra biggrin.gif
Atsakyti