Įkraunama...
Įkraunama...

Top shop parduotuvė

QUOTE(Vika333 @ 2010 06 08, 11:02)
As pati sito dalyko nenaudojau, bet girdejau nelabai geru atsiliepimu  g.gif  Efektas naudojant toki dirza yra, ir jis pasireiskia pakankamai greitai, taciau kai zmogus nustoja ji naudoti, tai vos ne dvigubai apauga riebalais, nes elektros impulsu, kurie stimuliuoja raumenis, neatstoja jokie sporto uzsiemimai, tiesiog po to pats sportuodamas tokios raumenu veiklos nepasieksi. Gal neobjektyvus mano sis pasisakymas, nes pati nenaudojau, bet taip girdejau is zmoniu  g.gif


Ačiū už atsakymą . smile.gif
Na man svarbiausia sužinoti dėl efekto, jeigu ji yra, tada gerai. thumbup.gif Na dėl naudojimo, tai čia žinoma, bet būna išimčių nenaudoti, pavyzdžiui atostogos ir panašiai smile.gif 4u.gif
Atsakyti
http://www.topshop.l...p...irp=1&pcs=1

gal kas znyples isbandete flirt.gif
Atsakyti
Parasykit, kas isigijote HAPPY CHOP SMULKINTUVA, kaip jis? 4u.gif
Atsakyti
labai idomu gal kuri turit Vector Linea Esclusiva virtuvės puodus?paziurejus reklama atrodo, kad pirkinys turetu butu geras-ir puodai ir virtuves irankiai.tik baisoka, kad nusipirksiu ir nusivilsiu.jei turit kuri prasau pasidalinkit kaip ten tie puodai, ar tikrai jie geri ir verti demesio smile.gif
Atsakyti
Gal kuri bandete virtuvini kombaina?
Atsakyti
QUOTE(giedrute 99 @ 2010 05 31, 19:38)
Nu ka merginos,nusipirkau treniruokli Twister.Neverti 550lt doh.gif Penktadieni nusipirkau,tai spejau 3 pasinaudoti,tai galiu pasakyti,nejuda taip visas kunas kaip rodo per reklama.Ir dar vyras nugasdino,kad labai greitai suges,nes zvaigzdute tokia yra,ir ten greitai labai nusidilins.Dar sakau nu pakeisim,rasim vistiek kur pirkti,sake be sansu,nes ta zvaigzdute privirinta.Tai vyras keikes,kalturcikai gryni.Net nezinau,nesiseka man su jais.Celiules nieko nepadejo,pjaustykle irgi  atsipo verysad.gif

As pati Cellules tik uzsisakiau, bet galiu pasakyti savo drauges pavyzdi - jai po nestumo atsirado celiulitas, ir nors svori numete, bet ta bjaurybe nedingo. Cellules naudojo REGULIARIAI, po 20 min kasdien, po menesio rezultatas buvo akivaizdus bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B.r.i.u.n.e.t.e: 07 rugsėjo 2010 - 12:53
Laba,
nusimato dideli dažymai... pradėjau gundytis Paint Zoom dažų purkštuvu.
Aišku, kai vyras sužinos - užprotestuos...
Turbūt dar nedaug kas išbandė šį daiktą...

O jei visgi yra... pakomentuokit
Atsakyti
QUOTE(u.o.g.y.t.e @ 2010 09 03, 15:40)
Parasykit, kas isigijote HAPPY CHOP SMULKINTUVA, kaip jis? 4u.gif



siandien uzsisakiau, kai gausiu parasysiu kas patiko ir ar verta buvo:)
Atsakyti
merginos gal kas turit speed slicer, ir galit paaiskint ar ji issiardo dalim ar ne, siaip labai faina naudojimui pjaustymui smulkiai su papildomais peiliukais ir stambiau be tu peiliuku, tik man atrodo kad turetu daugiau issiardyt kad geriau isplaut, bet niekur nerandu jokios instrukcijos ar papildomos info.
Atsakyti
Surizikavau ir aš pirkti iš topshop'o. Kadangi buvau iš anksto nusiteikus, kad š... perku ir š... firmos, tai esu netgi šiek tiek savim patenkinta, kad taip tiksliai rezultatą numačiau. Pirkau duonkepę, kuria esu daugmaž patenkinta, jau išsikepiau citrininį pyragą ir apsirijau iki negalėjimo. Bet jau firmelė doh.gif
Reklamoj parašyta, kad pristato per 3 darbo dienas. Pačią pirmą dieną po užsakymo paskambino pasakyti, kad jei negausiu per 3 dienas, tai galiu nesijaudinti, nes jie iš tikrųjų pristato per 3-5 dienas. Atvežė ketvirtadienį ryte. Pirmiausia ką pamačiau, tai garantiniam parašyta, kad garantija - 1 metai, kai tiek pagal įstatymus, tiek pagal jų reklamą turėtų būti 24 mėnesiai. Paskambinau, pažadėjo ketvirtadienį arba penktadienį. Sėkmingai tebelaukiu, rytoj vėl aiškinsiuos.
Bet linksmiausia dalis - tai instrukcija ir receptai. Nesu didelė kulinarijos ekspertė, bet receptas, į kurios sudėtį įeina 4 puodukai mielių ir nė gramo miltų net ir man sukėlė įtarimą. Ant bajerio paskambinau dar ir dėl to, pasitaikė labai smagiai nusiteikęs konsultantas, kuris mielai su manim sutiko, kad jų instrukcija yra visiška kaka, o kai paklausiau, koks kepinys turėtų išeiti iš aukščiau minėto recepto, atsakė, kad tą sužinosiu pabandžiusi lotuliukas.gif Vienžo, instrukcija ir receptai yra absoliučiai beverčiai.
Įdomumo dėlei pacituosiu vieną receptą. Aitri sūrio duona, lietuviškas variantas. Ingredientai: vanduo, aliejus, pieno milteliai, druska, cukrus, riešutai, miltai, mielės. Aitri sūrio duona, angliškas variantas. Ingredientai: vanduo, pieno milteliai, druska, cukrus, garstyčios, juodieji, pipirai, Vorčesteršyro padažas, tarkuotas sūris, miltai, mielės.
Kaip jau minėjau. gavau tiksliai tą, ko tikėjausi. Čia gal būtų perspėjimas tam, kas į juos kreipiasi į rimtą firmą ir tikisi gauti rimtą nuo... iki... prekę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panelė Prym: 12 rugsėjo 2010 - 18:49
QUOTE(irmaliet @ 2010 09 09, 15:15)
Laba,
nusimato dideli dažymai... pradėjau gundytis Paint Zoom dažų purkštuvu.
Aišku, kai vyras sužinos - užprotestuos...
Turbūt dar nedaug kas išbandė šį daiktą...

O jei visgi yra... pakomentuokit

Pirkau praeita savaite bet dar neteko bandyti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ruzilona @ 2010 09 13, 12:43)
Pirkau praeita savaite bet dar neteko bandyti. smile.gif


Tuomet lauksim kol išbandysit... kada nusimato? bigsmile.gif
Atsakyti