Įkraunama...
Įkraunama...

Top shop parduotuvė

QUOTE(Liucijamm @ 2010 01 17, 22:37)
ar kas kada susimastete, kiek realiai kainuoja preke? As uz AB Rocket nauja ne top shop mokejau 150 lt, o tai zmones kurie parduoda dar ir sau uzsidirba.

Manau kad reali kaina prekiu bus tik 1/3 negu uz ja praso.  doh.gif  Jus ar zinote kiek kainuoja 1 minute tele reklamos..........


Normalu, juk jiems uz reklama reikia is kazko moket. As pvz. nauja Nicer Dicer pjaustykle pirkau gal 4 kartus pigiau, nei Top Shope. Jei jie uz tiek pardavinetu viska, tai neissilaikytu tiesiog smile.gif

Tiesa dar mama turi Dormeo ciuzini, tai is tikruju labai patenkinta juo thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, nezinau ar yra tokia tema apie sortukus tuos kur topshop siulo, kur devint sukuriamas pirties efektas ir neva labai gerai nuo celiulito ir pan, ar susiduret kuri, ar cia tik reklaminis blefas unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,
norėčiau pasiteirauti kas turi Relax & Tone masažuoklis, štai tokį -
http://www.topshop.l...i...irp=4&pcs=2
Norėčiau jį nusipirkti ir dėl celiulito ax.gif ir šiaip turiu problemų su nugarą. Kas turite pasidalinkite savo įspūdžiais, kokie rezultatai ar verta jį įsigyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaida39 @ 2009 12 13, 01:14)
gal kuri turit makaronu gaminimo masinele?noreciau ja isigyti.,bet bijau,kad nebutu,koks paskutinis s...

turiu panasia tik parvezta is vokietijos,nedaug brangesne,bet kokybe tai tikrai gera,naudoju daznai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 01 17, 23:40)
Normalu, juk jiems uz reklama reikia is kazko moket. As pvz. nauja Nicer Dicer pjaustykle pirkau gal 4 kartus pigiau, nei Top Shope. Jei jie uz tiek pardavinetu viska, tai neissilaikytu tiesiog smile.gif

Tiesa dar mama turi Dormeo ciuzini, tai is tikruju labai patenkinta juo  thumbup.gif

As pirkau nicer dicer is top shopo,o mano drauge dabar nusipirko tokia pacia uz kazkur 40lt,bet skirtumas tikrai yra,nes tos lenkiskos padielkos visiskai nepatvarios,su jomis sunku pjaustyti,girdejau atsiliepimu kad greitai luzta,na mano drauge dar nesulauze,nes labai retai naudoja,o as jau 2,5 m ja beveik kiekviena diena naudoju ir labai dziaugiuosi.
Dormeo ir as turiu tiesiog pasaka thumbup.gif ,ir labai pigus ir labai geras,dar kazkada esu turejusi magic bullet-tai irgi tik gerai galiu atsiliepti,bet ne visos prekes man ten patinka,kai kurios yra tikrai nesamone,pvz vibratone dirzas ir pan.bet su lenkiskom padielkom nereiketu lyginti prekiu is top shopo.Cia lygiai taip pat kaip crocsus nusipirkau is JAV ir kitus turguj uz kokius 20lt,su turginiais koja prakaituoja slysta ir pan,nors atrodo vienodai,bet nesiojimas skiriasi.
Atsakyti
Tai visgi gal kas ką nors galite pasakyti apie Relax & Tone masažuoklį, ax.gif ,
negi niekas neturi ar negirdėjo atsiliepimų apie jį? ax.gif
Atsakyti
turiu as ta relax and tone masazuokli 4u.gif visai neblogas,nera superinio efekto,bet blogiau nera mirksiukas.gif mane jis truputi atpalaiduoja.as pati ji visai nesenai turiu...
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2010 02 23, 14:45)
As pirkau nicer dicer is top shopo,o mano drauge dabar nusipirko tokia pacia uz kazkur 40lt,bet skirtumas tikrai yra,nes tos lenkiskos padielkos visiskai nepatvarios,su jomis sunku pjaustyti,girdejau atsiliepimu kad greitai luzta,na mano drauge dar nesulauze,nes labai retai naudoja,o as jau 2,5 m ja beveik kiekviena diena naudoju ir labai dziaugiuosi.
Dormeo ir as turiu tiesiog pasaka  thumbup.gif ,ir labai pigus ir labai geras,dar kazkada esu turejusi magic bullet-tai irgi tik gerai galiu atsiliepti,bet ne visos prekes man ten patinka,kai kurios yra tikrai nesamone,pvz vibratone dirzas ir pan.bet su lenkiskom padielkom nereiketu lyginti prekiu is top shopo.Cia lygiai taip pat kaip crocsus nusipirkau is JAV ir kitus turguj uz kokius 20lt,su turginiais koja prakaituoja slysta ir pan,nors atrodo vienodai,bet nesiojimas skiriasi.



o kokioj jusu nicee dicer pagaminta?
Atsakyti
ant pacios pjaustykles nera parasyta kur pagaminta o dezute ir visa kita seniai ismetusi,esme yra tokia kad pagaminta pagal autentiska patenta ir svarbiausiai is patentuotu medziagu yra vienokia kokybe,o vizualiai lygiai taip pat atrodanti preke bet pagaminta is kitokiu medziagu jau yra kitokios kokybes.Pati esu nusipirkusi ir nicer slicer padielka,visi peiliukai jau po pirmo bandymo issikraipe,ir man ji nieko nepjausto,isskyrus kiausinius,bet man zymiai patogiau juos yra pjaustyti su ta spec.kiausiniu pjaustykle,kur senukuose keli lt kainuoja smile.gif
Nesu as kazkokia top shop atstove ar panasiai,dirbu grozio industrijoje,bet kai kurios prekytes is top shop'o man tikrai patinka,ai dar ta marinatoriu turiu,gal per tas kelias minutes ir neissimarinuoja mesa,bet uztat yra labai patogu kad vakumas issitraukia,ir gali palikti maista tiek marinuota tiek ir nemarinuota ilgesniam laikui saldytuve smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2009 08 28, 18:24)
kolege naudoja trecias menuo kas vakara po 30min - eda tai daug bet liemuo kad ja kur velnias tikrai padailejo smile.gif

pati laukiu, ismegisniu ir parasysiu, siaip sako geriausia jis po gimdymo kai skuras reik sutvarkyt

Aš irgi jo užsimaniau , nes ant pilvo labai aiškiai vietomis prašosi. Sportuoju nemažai , bet toms vietoms padėtų tik masažas , o kai pažiūriu kainas pas masažistes , tai doh.gif

Tai labai lauksiu ir aš atsiliepimų daugiau apie jį smile.gif
Atsakyti
Sveikos.
ar kas nors jau isbandet Variolux masažuoklis su 6 diržais?
na ir kaip? 4u.gif
Atsakyti
Mane labai domina iš Topshop pjaustyklė Speed Slicer, jų puslapyje rašo, kad naujiena, bet gal kas būtent tokią jau turit ir naudojat. Labai būtų įdomu sužinoti nuomonę. Esu nusižiūrėjus štai tokią http://www.scilis.lt/1/product/362/ bet iš Top Shop patiko, kad yra indelis su kuriuo manau patogiau pjaustyti. Taip pat pirksiu http://www.avitela.l...6550-m-k-fp-hc/ tai gal jau nebereikia tos pjaustyklės, gal Braun atliks visas pjaustymo funkcijas. Labai prašau pasidalinkite patirtimi, nes aš jau pasimetusi g.gif
Papildyta:
Jaučiu ne ten kur reikia parašiau, tai tada nekreipkite dėmesio į mano žinutę biggrin.gif
Atsakyti