Įkraunama...
Įkraunama...

Top shop parduotuvė

Man ir panasus vargai vargeliai. Bet as perku is Top Shopo daugiausiai grozio prekes, nes labai nekantrus vyras, su juo net lupdazio nesu nusipirkus, o vienai islekt pasiganyti po pardes sansu nera. Neblogi tie Top Shopo daikteliai, neteko dar grazint, nei ismest kazko. Pudryte pirkau, nuo celiulito reikaliukus, plaukams...
Atsakyti
kiek girdejau tai tikrai efektyvus sortukai bet reikia koki kremuka teptis kad butu rezultatas biggrin.gif
Atsakyti
Sortukai - isbandytas dalykelis. Kadangi sedziu namie, tai juos deveti vienas juokas, net ir iseit laisvai gali ant virsaus rubus apsirengusi. Apimtys mazeja del to pirties efekto, nes dregme isein is organizmo. Kitas mano pirkinys is Top Shopo bus Slim 'N Lift Supreme Comfort apatiniai ar bent jau korsetas. Jeigu apatine dali galima suploninti, kodel gi nesuploninti viso kuno mirksiukas.gif
Atsakyti
As galvoju imtis is karto Slim 'N Lift Supreme Comfort apatiniu, tai bent visa kuna palieknins. Jeigu jau sortukai veikia, veiks ir sie. Kadangi aplink sonkaulius ir nugaroj irgi turiu sioki toki sluoksneli, tai sortuku neuztempsiu iki ten. Tada bent korseto reiketu.
Atsakyti
Korseta turiu Slim & Lift Supreme. Nesioju po storesniais rubais, galima po plonais, bet mano juodas, tai netinka sviesus marskineliai, palaidines. Geriausiai atrodo po suknelem, sarafanais. fainas dalykelis. Kadangi neturiu svajoniu figuros (liemuo ir klubai, deja, vienoj linijoj beveik, uzpakalis siauras kaip diedo huh.gif), tai tas korsetas bent kiek ispaudzia liemeni, krutine pakelia, man patinka, nesigailiu smile.gif Be to, kaina visiskai maza dabar!
Atsakyti
na ka, gavau vibra tone, ir galiu pasakyti, man bent per tris savaites reguliaraus naudojimo S jis, nevertas nei 50lt.

geriau presui pratimus daryti bent rezultatas bus matomas. o pris perkant si aparaciuka siulau paimkite i rankas ir ismeginkite is kart matosi vos ijungus kad jokio efekto nebus nuo jo
Atsakyti
as taip pat turiu si dirza, ir man jokio rezultato nesuteike. o dar ir negaledavau ilgai juo naudotis, nes po keliu minuciu labai niezteti oda pradedavo schmoll.gif schmoll.gif tai jokio gerio man ir nebuvo, ir nemanau ar kam nors jis ir gali ji duoti doh.gif
Atsakyti
as turiu tuos sortukus, tik kad nemaciau greitai rezultato tai ir nesioti man juos pabodo blush2.gif beje po keliu nesiojimu juos reikia isskalbti su spec tabletem, nors nzn ar siuo metu yra dar tu sortu, o dar esu isigijus vibra tone dirza, bei cellules vakuumini masazuokli, ir niekuo negaliu pasigirti, nes ne vienu neesu patenkinta schmoll.gif schmoll.gif nors siuo metu galvoju isigyti tuos korsetukus g.gif na bent apsirengus gal normaliau atrodysiu doh.gif
Atsakyti

 i 
Tema sutvarkyta. Spaminės ir komercinės žinutės ištrintos
Atsakyti
QUOTE
Žinutė nukreipta iš Lapinuke

QUOTE
QUOTE
QUOTE
Lapinuke, gal jau yra koki rezultatai. Labai smalsu 
ax.gif


yra zinok rezultatai bet labai mazi mazi man tai jis patinka,patobulinau biski pilva ir slaunis,bet as kazdien ji naudoju 4kart po 20min plius dar kremas nuo celiulito nors pas mane nera celiulito bet jis ir lieknina,moraliskai tai jau pripratau ir jauciuosi lieknesne biggrin.gif ,bet ant svarstikliu beveik nesimato gal kokie -500gr,dabar nusprendziau nevalgyti po 5 val ir toliau masazuotis smile.gif bet zinok miegas pagerejo kraujo apytaka gera,gerai jauciuosi,zvali ryte kai atsikeliu,as anksciau ryte atsikeldavau visa istinusi nuo skysciu o po masazu sumazejo tinimai ryte,o vyruj kaip patinka,po darbo visada ismasazuoja kakla ir nugara sako kad jam padeda,as nesigailiu kad ji nusipirkau gaila kad jis nemasazuoja viso kuna iskarto butu zymei didesni rezultatai smile.gif jeigu pirksi parasyk man ar tau patyko ar padejo? smile.gif sekmes



Užzisakiau ir as rolleyes.gif tik, kai uzsisakainejau tai sake, kad ispirko visus, todel dabar reikia laukti kol gaus nauja siunta, o tai uztruks iki 2 men verysad.gif . bet kai jau turesiu tai butinai isbandzius paraysiu savo nuomine drinks_cheers.gif


as tai nuvaziavau i parda ju yra vilniuje kiek zinau 2 viena fabijoniskese mandarine kita prie zaliojo tilto net uz siuntima nereikia moketi,jei tu is kito miesto tai uzsuk i ju svetaine ir paziurek kur yra ju parduotuve paskambink i parduotuve paklausk ar jie turi ju,tai bus greiciau


Papildyta:
As cia nukopijavau ir iklijavau is savo asmeniniu zinuciu, ka mes su lapinuke susirasinejom. kam smalsu apie rezultatus. ok.gif smile.gif
Atsakyti
nusipirkau ir as visai nesenai rezultatu dar tikrai nematau taciau labai malonu masazuotis. ir tikrai neblogai vibruoja... rinkausia tarp vacum ir sio relax and tone, masazuojuosi maziau tik kokia 20min. per diena, bet kol neatsibodo tikrai visai nieko
atsisedi pries tv ir masazuojiesi rolleyes.gif kai tingi pasportuoti tai masazuoklis nebloga iseitis blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 10 05, 17:54)
Tema sutvarkyta. Spaminės ir komercinės žinutės ištrintos

Gal kuri jau turite nusipirkusios SAUNA PANTS sortus?Kokie atsiliepimai?Labai gundausi pirkti smile.gif
Atsakyti