Įkraunama...
Įkraunama...

Top shop parduotuvė

esu susipazinus su labai daug top shopiniu prekiu... ka galiu pasakyt? geriau brangiau, bet gera daikta, negu suda... atsimenat, yra toks sampunas, kur nustoja plaukai slinkti? ten truputi kitaip... ten tas sampunas padeda plaukams slinkti... o zmones perka... uzjauciu pardavejas, kurios turi ta s... iskisineti ir paskui priekaistus priimineti... na, kiniskas daiktas yra kiniskas....
Atsakyti
labas. O as turiu celliules is top shopo, man labai patinka. yra ivairus stiprumo lygiai, ant pacio didziausio dar nebandziau nes labai jau stypriai itraukia lotuliukas.gif
Atsakyti
As labai patenkinta is TOP SHOPO pagalvem Dormeo memosan 4u.gif Ryte nustojo kakla skaudeti mirksiukas.gif Treniruoklis Leg Magic taip pat geras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ajel @ 2009 06 25, 22:08)
As labai patenkinta is TOP SHOPO pagalvem Dormeo memosan 4u.gif Ryte nustojo kakla skaudeti mirksiukas.gif Treniruoklis Leg Magic taip pat geras thumbup.gif


Aš užsisakiau treniruoklį "Ab rocket" kovo mėnesį, ir dar šendiena vis žada jau šia savaitę tai tikrai išsiūsime jums siuntinį blink.gif blink.gif blink.gif
Manau daugiau nieko nenorėsiu iš ten užsisakyti smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, gal kas nors turite vibra tone dirza? kokia atsiliepimai? ar nors siek tiek naudingas? 4u.gif
Atsakyti
Girdejau kad sudas paskutinis, nevertas nei vieno lito lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(semke @ 2009 06 29, 20:24)
Girdejau kad sudas paskutinis, nevertas nei vieno lito  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif turejau, tikrai nevertas.... bent man tai nepadejo... 0 emociju...jokie dirzai nepades jei esime kaip karovos user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kita @ 2009 06 30, 00:01)
drinks_cheers.gif  turejau, tikrai nevertas.... bent man tai nepadejo... 0 emociju...jokie dirzai nepades jei esime kaip karovos user posted image

na as nekarova smile.gif as noriu tik isryskinti daugiau raumenukus, gal kokiu centimetru ar dviem apimtis sumazinti, man tik siek tiek reikia, uz tat ir klausiu ar bent kazkiek matosi rezultatai. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(onexyte @ 2009 06 30, 07:16)
na as nekarova smile.gif as noriu tik isryskinti daugiau raumenukus, gal kokiu centimetru ar dviem apimtis sumazinti, man tik siek tiek reikia, uz tat ir klausiu ar bent kazkiek matosi rezultatai.  mirksiukas.gif

Geresniu rezultatu pasiektum su atsilenkimais nei kaip minejau su dirzu smile.gif
As tau nieko netaikiau tik bendram kontekste pavartojau "karova" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kita @ 2009 06 30, 12:29)
Geresniu rezultatu pasiektum su atsilenkimais nei kaip minejau su dirzu  smile.gif
As tau nieko netaikiau tik bendram kontekste pavartojau "karova"  4u.gif

tai as suprantu, as ir sportuoju, bet galvoju gal prie sporto dar plius ir dirzas padetu. ech... nezinau. unsure.gif
Atsakyti
o kaip tie E BROKET?
kur pilvo presui?
Atsakyti
QUOTE(Guodute @ 2009 06 30, 14:22)
o kaip tie E BROKET?
kur pilvo presui?

o tau sis padejo? naudojai?
Atsakyti