Įkraunama...
Įkraunama...

Top shop parduotuvė

QUOTE(Alacka @ 2008 11 03, 21:17)
sveikos,
Gal kas uzsakynejo is Top Shopo Ab Rocket treniruokli? Toki
Noriu uzsakyti,bet vis bijau del kokybes.

mane taip pat domina toks treniruoklis, gal kas turit?
ir dar TOKS virtuvės prietaisas domina, gal kas turit?

Atsakyti
as turiu ab rocket-man labai jis patinka,esu patenkinta siuo pirkiniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ziwka @ 2008 11 14, 11:41)
as turiu ab rocket-man labai jis patinka,esu patenkinta siuo pirkiniu 4u.gif


drinks_cheers.gif sian isbandziau tai tikrai patiko. thumbup.gif
Atsakyti
Laba diena,
Pries kelias savaites kreipiausi i top shop telefonu del garu lygintuvo, labai gerai paklausiau vadybininko ar tiesa tai ka rodo, nes tikrai neesu tas zmogus kuris rizikuoja, man vaikinas lapes balseliu atsake, taip , taip, labai gerai lygina. Siandien pagaliau gavau labai laukta dovana. Nusipirkau slamsta vadinamu garu lygintuvu -tai supratau per 10 minuciu, jis visiskai nelygina. Paskambinau iskarto nurodytu numeriu kuriuo ir uzsisakiau si daikta ir taip pat meiliai atsiliepe vel gi tas pats vaikinas, bet kai pasakiau, kad noriu grazinti, vat cia tai bent .... kultura dingo greitai. Chamas ir dar koks retas. Nerasysiu smulkmenu, bet jei dirba imoneje tokie aferistai ir chamai, mano pareiga tai paviesinti. I klausima kada atgausiu savo pinigus gavau atsakyma, po 3-4 savaiciu, kodel as turiu tiek laukti atidavus daikta?, kodel jie naudosis mano pinigais?, bankas uz tokius dalykus moka procentus.
As telefonu minejau, kad galiu atvezti jums i ofisa garintuva ir kartu apmokejimo kvita is pasto, taciau chamas atsake, ne, mes nepriimsime, tik per pasta. Na zinot, didesnio apsurdo dar negirdejau.

Tad prasau atsargiau su tokiais aferistais, reikia dar is ju klausti kokiu budu grazinami pinigai ir per koki laika ir visa kita informacija.
Dabar belieka tik tiketis, kad po nauju metu gausiu pinigus.
Atsakyti
o as vis pagalvodavau apie garintuva? kuo jis prastas-nelygina ar siaip kazkas dar jame negerai? g.gif
Atsakyti
ai, gal cia ne i tema, bet as uzsisakiau gumas easy shaperiui, galvojau uzsidesiu papildomai pasportuot, nu ir ka...atsiunte gerokai padevetas, parudyjusias ir pratampytas schmoll.gif doh.gif blink.gif norec grazint , ale dabar bijosiu ir skambint unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eveliina: 27 lapkričio 2008 - 09:17
QUOTE(Emilyte12 @ 2008 11 26, 19:54)
Laba diena,
Pries kelias savaites kreipiausi i top shop telefonu del garu lygintuvo, labai gerai paklausiau vadybininko ar tiesa tai ka rodo, nes tikrai neesu tas zmogus kuris rizikuoja, man vaikinas lapes balseliu atsake, taip , taip, labai gerai lygina. Siandien pagaliau gavau labai laukta dovana. Nusipirkau slamsta vadinamu garu lygintuvu -tai supratau per 10 minuciu, jis visiskai nelygina. Paskambinau iskarto nurodytu numeriu kuriuo ir uzsisakiau si daikta ir taip pat meiliai atsiliepe vel gi tas pats vaikinas, bet kai pasakiau, kad noriu grazinti, vat cia tai bent .... kultura dingo greitai. Chamas ir dar koks retas. Nerasysiu smulkmenu, bet jei dirba imoneje tokie aferistai ir chamai, mano pareiga tai paviesinti. I klausima kada atgausiu savo pinigus gavau atsakyma, po 3-4 savaiciu, kodel as turiu tiek laukti  atidavus daikta?, kodel jie naudosis mano pinigais?, bankas uz tokius dalykus moka procentus.
As telefonu minejau, kad galiu atvezti jums i ofisa garintuva ir kartu apmokejimo kvita is pasto, taciau chamas atsake, ne, mes nepriimsime, tik per pasta. Na zinot, didesnio apsurdo dar negirdejau.

Tad prasau atsargiau su tokiais aferistais, reikia dar is ju klausti kokiu budu grazinami pinigai ir per koki laika ir visa kita informacija.
Dabar belieka tik tiketis, kad po nauju metu gausiu pinigus.




Juokinga, ir ko tu ce nepatenkinta? kad pinigus atgausi uz preke? Jei leidi sau pirkti tokius daiktus, tai tikrai nenumirsi ir palauksi dar 3 sav kol grazins pinigus. Tokia yra tvarka. Ir issipi...net cia nereikia, ponia matai, jai reikia ce ir dabar...reikejo tada parduotuvej pirkt.
As pati turiu ten ta ju pjaustykle, daiktas afigienas, labai dziaugiuosi, ne stebuklas, bet virtuvej palengvina darba tongue.gif

Papildyta:
QUOTE(Eveliina @ 2008 11 27, 10:17)
ai, gal cia ne i tema, bet as uzsisakiau gumas easy shaperiui, galvojau uzsidesiu papildomai pasportuot, nu ir ka...atsiunte gerokai padevetas, parudyjusias  ir pratampytas  schmoll.gif doh.gif  blink.gif norec grazint , ale dabar bijosiu ir skambint unsure.gif



Siaip klaidu visi daro, ir jau tikrai tau kentet nereikia, jei bloga daikta gavai. As nemanau kad bet kokia firma noretu terst savo varda ir siuntinet zmonem naudotas prekes, taip kad skambink ir issiaiskink umn.gif
Atsakyti
QUOTE(-panthera- @ 2008 12 09, 23:40)
Siaip klaidu visi daro, ir jau tikrai tau kentet nereikia, jei bloga daikta gavai. As nemanau kad bet kokia firma noretu terst savo varda ir siuntinet zmonem naudotas prekes, taip kad skambink ir issiaiskink  umn.gif


Panthera, tu gal dirbi ten? Kazkaip labai uzstoji Top Shop'a biggrin.gif blush2.gif
As apie top shopa nieko gero negirdejau, o pjaustykle Rimi kainuoja 19Lt, tokia pat, kuria pardavineja uz super-duper kaina su dideliausia nuolaida - tik 99.99 bigsmile.gif biggrin.gif Ai, ir dar jei per 15 minuciu paskambinsite, nemokamai pridesime dezute, i kuria galesite viska susideti... lotuliukas.gif
Atsakyti
As asmeniskai nepasitikiu tokiomis parduotuvemis... man reikia pries ka nors perkant ta daikta paciupinet, ypac kai uz ji mokama didele suma... juk paskui tik nervu lasteles tenka zudyti ismusinejant pinigus uz nekokybiska preke...
Atsakyti
O mano mama daug prekiu turi is top shopo, ir jomis nesiskundzia. Ypac nereali yra sulciaspaude. Aisku, kaina tokia kaip ir visur, bet dauktas tikrai labai geras. thumbup.gif O kiti daiktai... Na daiktai kaip daiktai. Kokybiski, bet ne stebuklai kaip reklamuoja. Bet ji neperka tokiu, uz kuriuos labai permoketu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juruze @ 2009 02 19, 15:18)
O mano mama daug prekiu turi is top shopo, ir jomis nesiskundzia. Ypac nereali yra sulciaspaude. Aisku, kaina tokia kaip ir visur, bet dauktas tikrai labai geras.  thumbup.gif  O kiti daiktai... Na daiktai kaip daiktai. Kokybiski, bet ne stebuklai kaip reklamuoja. Bet ji neperka tokiu, uz kuriuos labai permoketu  mirksiukas.gif

Si sulciaspaude tikrai puiki, turiu senesni jos modeli, t.y. kiek didesni. Sesti metai nesiskundziu. Bet pirktas jis ne TOP SHOP, o Mediamarkt'e Vokietijoje, kur tuo metu buvo akcija uz 50 euru thumbup.gif TOP SHOP Lietuvoje tuo metu jas pardavinejo beveik uz 500 lt. lotuliukas.gif Daiktas tikrai geras, ypac kai uz priimtina kaina ji nusiperki thumbup.gif
Atsakyti
as ir mano mama turim po keleta prekiu is top shop, ir viskuo esam patenkintos.
Atsakyti