Įkraunama...
Įkraunama...

Top shop parduotuvė

Gal dar kas galetu parasyti atsiliepimus apie Relax tone masazuokli? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2011 02 16, 16:01)
Gal dar kas galetu parasyti atsiliepimus apie Relax tone masazuokli?  bigsmile.gif

Puikus, ir padų gremžykla gerai veikia
Atsakyti
QUOTE(mamairute @ 2011 02 16, 16:13)
Puikus, ir padų gremžykla gerai veikia


Aciu labai uz nuomone 4u.gif Reiks ieskoti nusipirkti pigiau nei tame topshope biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2011 02 16, 16:15)
Aciu labai uz nuomone  4u.gif  Reiks ieskoti nusipirkti pigiau nei tame topshope  biggrin.gif

Prašau smile.gif Gariūnuose yra pigiau, ten einant link kavinės su vaikų žaidimo aikštele
Atsakyti
QUOTE(mamairute @ 2011 02 16, 16:19)
Prašau smile.gif Gariūnuose yra pigiau, ten einant link kavinės su vaikų žaidimo aikštele


O kokia ten kaina? ir ar toks pats aparatas? Ar tik panasus? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2011 02 16, 17:53)
O kokia ten kaina? ir ar toks pats aparatas? Ar tik panasus?  ax.gif

čiupinėjau, tikrai toks pats,kainos tiksliai nepamenu, bet tikrai pigiau nei top shope. Tik atsargiai prie pagrindinio įėjimo netoli prekiauja toks juodukas, tai pas jį tikrai paddielko kažkokios. Tie, kur minėjau prekiauja paviljone, nuo pagrindinių vartų reikia eiti link minėto kavinė, prekiauja tokios panos, jos ten lankų daug prisikabinusios.
Atsakyti
QUOTE(nraminta @ 2011 02 10, 18:33)
gal kas bande InStyler plauku znyples? ar verta pirkti g.gif


del tu shuku kiek as skaiciau patarimu tiesinant plaukus su znyplem tai reikia aisku naudoti apsaugines priemones plaukams o ANTRA - negalima shukuoti dar neataušusiu plauku nes juos gali pažeisti... taigi bent aš neimčiau tokių šukų... 4u.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(gerdona @ 2011 01 10, 20:10)
As irgi taip manau, bet mano anyta tiesiog inikusi i pirkima is sios parduotuves ir dar is zurnaliuko "Selekt", kuriame irgi tik ššš pardavineja. Gal ir butu galima grazinti, bet ji manes nesupras  biggrin.gif  doh.gif



vilniuje ermitaze antram aukste apziurinejau ta chopa... tai nu tikrai kazkaip plastikas ne per tvirciausias pasirode ta super gelezte irgi klibanti kazkokia.... doh.gif apie ledu skaldyma man regis ne svajot nesvajokit su juo biggrin.gif Man sesuo vis sake kad geras daiktas turetu buti. Paziurejom su vyru ir vienareikshmishkai nusprendem.SH SH SH... cool.gif
Atsakyti
vilniuje ermitaze antram aukste apziurinejau ta chopa... tai nu tikrai kazkaip plastikas ne per tvirciausias pasirode ta super gelezte irgi klibanti kazkokia.... doh.gif apie ledu skaldyma man regis ne svajot nesvajokit su juo biggrin.gif Man sesuo vis sake kad geras daiktas turetu buti. Paziurejom su vyru ir vienareikshmishkai nusprendem.SH SH SH... cool.gif
[/quote]


Mano giminaitei po dviejų savaičių subirėjo ta pjaustyklė ax.gif



Domina atsiliepimai apie in Style , gal kas naudoja ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilmoska: 18 vasario 2011 - 16:32
Laba vakara.noreciau paklaust atsiliepimu apie Kosmodiska.gal kas bandet?padejo ar ne?nes po vaiku gimdymo visai nugara baigia pareit.jau nebezinau ko ir griebtis.sakau gal jis padetu? doh.gif Aciu uz nuomones 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vlm28: 18 vasario 2011 - 18:32
QUOTE(vlm28 @ 2011 02 18, 18:32)
Laba vakara.noreciau paklaust atsiliepimu apie Kosmodiska.gal kas bandet?padejo ar ne?nes po vaiku gimdymo visai nugara baigia pareit.jau nebezinau ko ir griebtis.sakau gal jis padetu?  doh.gif Aciu uz nuomones  4u.gif

Aš naudoju kosmodiską, turėjau problemų nuo intensyvaus ir įtempto darbo prie kompo, taip vadinama stresinė nugara. Man tikrai padėjo ir daug greičiau, negu per reklamą žada. Bet matai, pas mane buto problema įtempti raumenys, tai super atpalaidavo, nežinau, kokių bėdų Tu turi. Bet kokiu atveju gali pamėginti ir, jei nepatiks, atrodo per 14 dienų grąžinti.
Atsakyti
QUOTE(vlm28 @ 2011 02 18, 19:32)
Laba vakara.noreciau paklaust atsiliepimu apie Kosmodiska.gal kas bandet?padejo ar ne?nes po vaiku gimdymo visai nugara baigia pareit.jau nebezinau ko ir griebtis.sakau gal jis padetu?  doh.gif Aciu uz nuomones  4u.gif



jo as irgi po gimdymo naudojau -minusas kosmodisko toks kad jis pats nelabai priglunda prie nugaros nebent aptempta ka ant viršaus užsidedi o ir kaip reklamuoja kad vos ne ant kelniu dediesi ta juosmenine dali tai nesamone. jauciasi tik jei tiesiogiai dediesi ant kuno arba ant apatiniu drabuziu (maikutes, naktiniu). Masazuoja tikrai neblogai. ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vlm28 @ 2011 02 18, 17:32)
Laba vakara.noreciau paklaust atsiliepimu apie Kosmodiska.gal kas bandet?padejo ar ne?nes po vaiku gimdymo visai nugara baigia pareit.jau nebezinau ko ir griebtis.sakau gal jis padetu?  doh.gif Aciu uz nuomones  4u.gif

geras daiktas kosmodiskas, naudojam kai iskyla problemos ar man ar vyrui, siaip vyrui daugiiau jo prireikia, reikia tik gerai ji uzsidet ir uzsiverzt labai padeda, asmeniskai as nesu reklamos auka bet kai vyras pasitempe nuraga ir gydytojas patare pansiot kosmodiska ir rezultatas buvo teigiamas galiu pasakyt kad tikrai neblogas daiktas,netgi super,,, o ir grazint galima jei nepatiks rezultai ... pabandyt verta ir paciai isitikint.
Atsakyti