Įkraunama...
Įkraunama...

Top shop parduotuvė

Mergaites gal kas bandete InStyler plauku znyples?
ax.gif
Atsakyti
Ir gal bandėt Derma Seta? Jau mačiau supermama skelbimą, kad parduoda kartą naudotą biggrin.gif Bet sudomino tas daikčiukas smile.gif
Atsakyti
Vyras nupirko tuos skalbimo kamuoliukus is topshop, nes jam visi milteliai smirdi. Tai labai burbejau, bet ka liuks daikciukas, nezinau kaip bus toliau, bet kolkas labai patenkinta thumbup.gif . Tik manau, kad ju galima ir pigiau rasti g.gif
Atsakyti
Gak kas nors pirkot Quartz heater elektrini sildytyva is Topshop?
Kokie butu atsiliepimai?
As buvau nusipirkus, vakar grazinau, nuolat elektros "kamscius ismusdavo" verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(rutulyte @ 2011 01 05, 16:13)
Sveiki  4u.gif
Gal yra naudojančių Dormeo Renew čiužinuką,kokie atsiliepimai būtų?  smile.gif

as turiu si ciuzinuka man tikrai labai jis patinka liuks 4u.gif
Atsakyti
musu mergina jau 3 metus ant jo miega man tai labai patinka dabar mastau ir kitam vaikui pirkti, o ateiti ir sau
Atsakyti
QUOTE(mimuliuke @ 2011 02 06, 16:57)
as turiu si ciuzinuka man tikrai labai jis patinka liuks 4u.gif



QUOTE(lolanta @ 2011 02 07, 09:04)
musu mergina jau 3 metus ant jo miega man tai labai patinka dabar mastau ir kitam vaikui pirkti, o ateiti ir sau


o kokio storio tas ciuzinukas? is reklamos supratau, kad ji reikia tiesti ant lovos ar sofos ar galima ir ant grindu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DaivaVe @ 2011 02 07, 15:03)
o kokio storio tas ciuzinukas? is reklamos supratau, kad ji reikia tiesti ant lovos ar sofos ar galima ir ant grindu?  4u.gif

ant grindu ne ne netiks 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mimuliuke @ 2011 02 07, 16:26)
ant grindu ne ne  netiks 4u.gif

gal kuri mamyte turi ir galetu paskolinti top shop nuolaidu kortele? buciau labai dekinga ir atsilyginciau 4u.gif
Atsakyti
Gal kas bandete keramines keptuves? Ar nesvyla, ar galima kepti blynus be aliejaus?
Atsakyti
QUOTE(Asta.gru @ 2011 02 07, 20:22)
Gal kas bandete keramines keptuves? Ar nesvyla, ar galima kepti blynus be aliejaus?

aš turiu, tik ne top shopinę - puikus daiktas. O top shopinėj didelio blyno neiškepsi - gūzas per vidurį bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sernyte @ 2011 01 27, 08:52)
Vyras nupirko tuos skalbimo kamuoliukus is topshop, nes jam visi milteliai smirdi. Tai labai burbejau, bet ka liuks daikciukas, nezinau kaip bus toliau, bet kolkas labai patenkinta thumbup.gif . Tik manau, kad ju galima ir pigiau rasti g.gif


as pirkau www.skalbimorutuliai.lt, atrodo, kad neblogai skalbia. Dabar bandau ieskoti atsiliepimu cia, SM.
Svarbiausia, kad nereikia su milteliais terstis, imetei kamuoli ir sukasi jis ten smile.gif
Atsakyti
gal kas bande InStyler plauku znyples? ar verta pirkti g.gif
Atsakyti