Įkraunama...
Įkraunama...

Top shop parduotuvė

QUOTE(mamytė28 @ 2010 12 16, 12:16)
O kokia jo kaina?  Kaip manot, kuris masažuoklis geresnis ir celiulitą naikins geriau http://pigu.lt/techn..._tone?id=753710    ar  http://pigu.lt/sport..._5000?id=645254
mačiau skelbimus, kad galima juos pigiau įsigyti.

aš esu vonios masažuoklį grąžinusi, tai pinigus atgavau po 1,5 mėn., teko skambinti ir teirautis dėl pinigų, buvo pasiūlę kažką kitą pirkti, bet atsisakiau.

O kuom Tau vonios masažuoklis neiįtiko? bigsmile.gif
Atsakyti
Matyt, nekokybiškas buvo, nes įdėjus baterijas vos sukosi antgalis, o jau pridėjus prie kūno, visai sustodavo, tai koks bus masažas blink.gif O ir pačios pakuotės vienas šonas atsiklijavęs ir aplankstytas buvo.
Atsakyti
QUOTE(mamytė28 @ 2010 12 16, 18:40)
Matyt, nekokybiškas buvo, nes įdėjus baterijas vos sukosi antgalis, o jau pridėjus prie kūno, visai sustodavo, tai koks bus masažas  blink.gif  O ir pačios pakuotės vienas šonas atsiklijavęs ir aplankstytas buvo.

supratau, o aš galvojau, kad vonios masažuoklis yra burbuliatorius, tas tai man labai patinka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamairute @ 2010 12 17, 11:50)
supratau, o aš galvojau, kad vonios masažuoklis yra burbuliatorius, tas tai man labai patinka bigsmile.gif

Ne, aš ten tokį ir kaip plaušinę, ir kaip šveistuką, ir masažuoklį viename pirkau. O to burbuliatoriaus mepastebėjau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamairute @ 2010 12 17, 09:50)
supratau, o aš galvojau, kad vonios masažuoklis yra burbuliatorius, tas tai man labai patinka bigsmile.gif

O dar buna pirkti tu burbuliatoriu?
Atsakyti
atsiprašau kad ne į temą gal kam pasirodys mano klausimas-kodėl kainos žiauriai skiriasi-kosmodiską top shope už 240 pirkau prieš kelis metus,ir džiaugiaus kad gal nebrangu,geras daiktas,dabar pirkau tėvams dovanų už 90 pagal skelbimus,tip top toks pat.negi taip žiauriai kainas užsikelia?tai kokia jų savikaina tada yra g.gif ir h2o mop garinį valytuvą gaila kad mokėjau daug,ir jis tiek nevertas(pardavinėja už žyyymiai mažiau žmonės,o aš reklama susigundžiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2010 12 18, 10:11)
O dar buna pirkti tu burbuliatoriu?

Taip, mes pirkom rugpjūčio mėnesį BATH SPA BUBBLE MASSAGER
Papildyta:
QUOTE(Marmaledas @ 2010 12 18, 16:39)
atsiprašau kad ne į temą gal kam pasirodys mano klausimas-kodėl kainos žiauriai skiriasi-kosmodiską top shope už 240 pirkau prieš kelis metus,ir džiaugiaus kad gal nebrangu,geras daiktas,dabar pirkau tėvams dovanų už 90 pagal skelbimus,tip top toks pat.negi taip žiauriai kainas užsikelia?tai kokia jų savikaina tada yra g.gif ir h2o mop garinį valytuvą gaila kad mokėjau daug,ir jis tiek nevertas(pardavinėja už žyyymiai mažiau žmonės,o aš reklama susigundžiau  doh.gif

Nenusimink, ne Tu viena - aš irgi ten nemažai ,,suinvestavus''
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamairute: 20 gruodžio 2010 - 10:33
QUOTE(Marmaledas @ 2010 12 18, 18:39)
atsiprašau kad ne į temą gal kam pasirodys mano klausimas-kodėl kainos žiauriai skiriasi-kosmodiską top shope už 240 pirkau prieš kelis metus,ir džiaugiaus kad gal nebrangu,geras daiktas,dabar pirkau tėvams dovanų už 90 pagal skelbimus,tip top toks pat.negi taip žiauriai kainas užsikelia?tai kokia jų savikaina tada yra g.gif ir h2o mop garinį valytuvą gaila kad mokėjau daug,ir jis tiek nevertas(pardavinėja už žyyymiai mažiau žmonės,o aš reklama susigundžiau  doh.gif

Na taip, manau, kad jie ten užsikeliu 100 ar daugiau proc. kainas, esu nudegusi pirštus kelis kartus. Dabar labai noriu instyler žnyplių, skelbimuose už 120 nusipirkt galima, o pas juos 249 lt. Tik kažkaip dar vis sustabdo tai, kad bijau prastesnį daiktą nusipirkti.Nors žinau, kad kartais kokybė neatitinka kainos.
Atsakyti
Sveikos,
gal kas naudojat Ecogenie skalbimo rutuli? g.gif Kazkaip sudomino sita reklama, ar is ties tai veiksmingas daiktas, ar isplauna demes,ar galima su juo skalbti 40temperaturoj?
Siaip ka turejau is Top Shop buvau patenkinta-vyras cosmodiska nesiojo, tai labai dziaugesi, o as turejau sortukus aptempiancius, neprisimenu pavadinimo doh.gif tai po gimdymo irgi laaabai gerai buvo thumbup.gif
Atsakyti
va va, mane irgi suintrigavo tas Ecogenie Ball
Atsakyti
QUOTE(coconut @ 2010 12 28, 23:35)
Sveikos,
gal kas naudojat Ecogenie skalbimo rutuli?  g.gif  Kazkaip sudomino sita reklama, ar is ties tai veiksmingas daiktas, ar isplauna demes,ar galima su juo skalbti 40temperaturoj?
Siaip ka turejau is Top Shop buvau patenkinta-vyras cosmodiska nesiojo, tai labai dziaugesi, o as turejau sortukus aptempiancius, neprisimenu pavadinimo  doh.gif  tai po gimdymo irgi laaabai gerai buvo  thumbup.gif

Aš taip pat vis mąstau apie tą rutulį. Gal išbandyt verta, jei ką - grąžinama, bet štai įdomu ar tikrai ant tiek skalbimų užtenka ?
Aš taip pat dar jais nenusivyliau. Nors ir iš kitur pirkdama taip pat nenusivyliau
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Gal yra naudojančių Dormeo Renew čiužinuką,kokie atsiliepimai būtų? smile.gif
Atsakyti