Įkraunama...
Įkraunama...

Top shop parduotuvė

Gerai, kad pasidalinate savo nuomonem. As vakar nupirkau gariunose panasu daikta uz 4 kartus nazesne kaina nei Top shope ir ka jus galvojate?!!! blush2.gif Svoguna supjaustyt dar imanoma, bet rezultatas aisku ne toks kokio as tykejausi. ax.gif
Na zodziu, uzsinorejau, nupirkau ir dziaugiuosi tik del to, kad sumokejau juokinga suma, tai nors ne taip gaila. tongue.gif
Vat tokia graudi patirtis apie tokias pjaustykles. Vis del to nera geresnio daikto nei astrus geras peilis thumbup.gif
Atsakyti
O tu antklodziu irgi gariunuose galima nusipirkti pigiau?
Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2010 11 30, 14:15)
O tu antklodziu irgi gariunuose galima nusipirkti pigiau?

Tiesą pasakius, neatkreipiau dėmesio smile.gif
Atsakyti
O gal zinot kiek tas kombainas BULLET EKSPRESS gariunuose kainuoja?

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2010 12 01, 14:32)
O gal zinot kiek tas kombainas BULLET EKSPRESS gariunuose kainuoja?

4u.gif

Jeigu yra (man regis mačiau), tai kokių 30 proc. tikrai mažiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamairute @ 2010 11 25, 16:39)
Aš naudoju - puikus daiktas, tik nepirkčiau top shope - Gariūnuose pigiau bigsmile.gif

Kiek gariunuose kainuoja, as is lenku zadu siustis. g.gif
Atsakyti
QUOTE(rusaite @ 2010 12 06, 12:45)
Kiek gariunuose kainuoja, as is lenku zadu siustis.  g.gif

tiksliai negaliu pasakyti, bet jeigu yra tai ženliai pigiau
Atsakyti
QUOTE(Lilijana5 @ 2010 11 27, 15:29)
Sveikos. smile.gif
As perskaiciau visa tema ir pasiklydau tarp begales nuomoniu. Vienos sako - "gerai", kitos - "s..as".
Pati uzsimaniau kazka panasaus i Happy Chop pjaustykle, bet nuomones apie sita daikta taip ir neradau.  doh.gif
Gal kas turite ir naudojate?  ax.gif  Papasakokite daugiau apie savo praktika...  blush2.gif

O siaip gal kas ka nors panasaus mate prekyboj ar gal pirkote kas nors???  4u.gif  Butu labai idomu suzinoti kas kur ir kaip!??!!!  thumbup.gif

Labai laukiu nuomoniu!


Zinok, man pakako 20 minuciu, kad isitikinciau, kad turiu Happy Chop grazinti atgal.

Visu pirma, Top Shop man atsiuntė šiek tiek apsitrynusias pjaustykles - matyt kazkas jas grazino prieš tai. g.gif Tik paėmus i rankas, ateina mintis - gabalas kinieciu plastmasės, nevertas tokios kainos.

Bandziau smulkinti šaldytas bruknes - deja smulkintuvui nepavyko. Svoguna smulkina, tik netolygiai ir lieka nesusmulkintų gabalėlių. Na o jei norėsi susmulkinti kazka itin smulkiai - tai gausi skaudancia ranka. doh.gif

Pomidorų pats Top Shop'as nerekomenduoja smulkinti nes gausis pliurze.

Tai va, pazaidziau su smulkintuvu - metas grazinti. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(J.Buba @ 2010 12 12, 05:09)
Zinok, man pakako 20 minuciu, kad isitikinciau, kad turiu Happy Chop grazinti atgal.

Visu pirma, Top Shop man atsiuntė šiek tiek apsitrynusias pjaustykles - matyt kazkas jas grazino prieš tai.  g.gif  Tik paėmus i rankas, ateina mintis - gabalas kinieciu plastmasės, nevertas tokios kainos.

Bandziau smulkinti šaldytas bruknes - deja smulkintuvui nepavyko. Svoguna smulkina, tik netolygiai ir lieka nesusmulkintų gabalėlių. Na o jei norėsi susmulkinti kazka itin smulkiai - tai gausi skaudancia ranka.  doh.gif

Pomidorų pats Top Shop'as nerekomenduoja smulkinti nes gausis pliurze.

Tai va, pazaidziau su smulkintuvu - metas grazinti.  rolleyes.gif



Aciu uz nuomone. As jau kaip rasiau nusipirkau gariunuose paprasta Chopa ir esu patenkinta. Sviguna pjausto puikiai, o kitka galiu ir peiliuku supjaustyti. Ir mokejau tik 20 lt. smile.gif
Atsakyti
Kas liecia IN STYLER tai geras daikciukas,jau isbandytas,nes drauge gavo dovanu..bet as pirksiu ne is topshopo o per skelbimus,ten jie kainuoja 120litu.
Atsakyti
QUOTE(Vikiki 28 @ 2010 12 14, 15:52)
Kas liecia IN STYLER tai geras daikciukas,jau isbandytas,nes drauge gavo dovanu..bet as pirksiu ne is topshopo o per skelbimus,ten jie kainuoja 120litu.

Sveikos, aš taip pat susidomėjau šitomis žnyplėmis, mačiau skelbimukų, kur pigiau nusipirkti. Kai nusipirksi, parašyk, kaip, ar tokios kaip pas draugę, iš kokio žmogaus pirkai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamairute @ 2010 11 25, 17:39)
Aš naudoju - puikus daiktas, tik nepirkčiau top shope - Gariūnuose pigiau bigsmile.gif


O kokia jo kaina? Kaip manot, kuris masažuoklis geresnis ir celiulitą naikins geriau http://pigu.lt/techn..._tone?id=753710 ar http://pigu.lt/sport..._5000?id=645254
mačiau skelbimus, kad galima juos pigiau įsigyti.
QUOTE(eiwile @ 2010 11 28, 23:15)
Nusipirkau as ta Happy Chop ir man jis nepatiko,is pirmo bandymo susiraize dangtelis tai grazint jau nebegalesiu,bet svoguno jis taip nepjausto kaip toj reklamoj,as mergaite kudute tai man daug jegos reikia spaudineti ji geriau as paasarosiu bet rankom pjaustysiu svogunus  blush2.gif gerai tik tiek kad uz ta pacia kaina gavau du  ax.gif

aš esu vonios masažuoklį grąžinusi, tai pinigus atgavau po 1,5 mėn., teko skambinti ir teirautis dėl pinigų, buvo pasiūlę kažką kitą pirkti, bet atsisakiau.
Atsakyti