Įkraunama...
Įkraunama...

Top shop parduotuvė

Labas,
gal kas nors išbandėte "voriuką" laikysenai gerinti? ačiū už atsiliepimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tigraja @ 2010 09 09, 21:01)
siandien uzsisakiau, kai gausiu parasysiu kas  patiko ir ar verta buvo:)

ten uz ta kaina 2 duoda? g.gif
Atsakyti
QUOTE(u.o.g.y.t.e @ 2010 09 14, 14:30)
ten uz ta kaina 2 duoda? g.gif


Maciau juos Akropolio Maximoj. 99 lt, pakuoteje 2 vnt, kaip ir Top shope g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 09 14, 16:27)
Maciau juos Akropolio Maximoj. 99 lt, pakuoteje 2 vnt, kaip ir Top shope  g.gif

Bet Top Shope dar duoda dovanų naktinį šviestuvą, keičiantį spalvas kai dega, jeigu apmoki už prekę internetu iš karto thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sagulikia @ 2010 09 05, 16:17)
labai idomu gal kuri turit Vector Linea Esclusiva virtuvės puodus?paziurejus reklama atrodo, kad pirkinys turetu butu geras-ir puodai ir virtuves irankiai.tik baisoka, kad nusipirksiu ir nusivilsiu.jei turit kuri prasau pasidalinkit kaip ten tie puodai, ar tikrai jie geri ir verti demesio smile.gif

Aš gavau šiuos puodus dovanų ir negaliu jais atsidžiaugti, labai super thumbup.gif . Turiu ir Berghof firmos puodą, bet Vector Linea Esclusiva žymiai geresni.
Atsakyti
QUOTE(Mikė @ 2010 09 17, 23:35)
Bet Top Shope dar duoda dovanų naktinį šviestuvą, keičiantį spalvas kai dega, jeigu apmoki už prekę internetu iš karto thumbup.gif



Mike, gal pirkai? Labai idomu butu isgirst, ar tikrai geras daiktas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 09 18, 23:37)
Mike, gal pirkai? Labai idomu butu isgirst, ar tikrai geras daiktas  cool.gif

Man ir pačiai įdomu mirksiukas.gif Sakiau nueisiu į parduotuvę pasižiūrėsiu nors kaip atrodo, jeigu nebloga kokybė, tai gal ir surizikuosiu g.gif Jeigu kas grąžinsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nnina @ 2010 08 31, 22:30)



mane irgi domina sitas daiktas g.gif gal kas parasys kokiu atsiliepimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mikė @ 2010 09 19, 00:06)
Man ir pačiai įdomu mirksiukas.gif Sakiau nueisiu į parduotuvę pasižiūrėsiu nors kaip atrodo, jeigu nebloga kokybė, tai gal ir surizikuosiu g.gif Jeigu kas grąžinsiu mirksiukas.gif


Savaitgali maciau Akropolio Maximoj kitos firmos toki, 1 vnt, apie 40 lt. Buvau ispakavus paziuret, tai peiliukai astrus atrodo, tik jie kapojant sukasi, ir viduj girdis toks garsas vis, trakst trakst. Tai man tas trakst toks nestabilus, plastmasinis pasirode - kad "netraksteltu" sukapojus puse svoguno biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lapinuke84 @ 2009 08 27, 14:54)
sveika,as ji nusipirkau visai nesenai,masazuoju save 4 kartus per diena po 20min biggrin.gif po menesio aprasysiu rezultatus.seip jis man patinka labai stiprei vibruoja smile.gif


Labas,norejau paklaust ar veikia? g.gif kaip matau jau beweik menuo praejo smile.gif siandien as ir ji gavau tai masazavausi 20min. rolleyes.gif Gal dar kas turite kokiu atsiliepimu apie Relax & Tone? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Panelyteeeeeeeeeee @ 2010 09 21, 21:48)
Labas,norejau paklaust ar veikia? g.gif  kaip matau jau beweik menuo praejo smile.gif siandien as ir ji gavau tai masazavausi 20min.  rolleyes.gif Gal dar kas turite kokiu atsiliepimu apie Relax & Tone? g.gif

as irgi savaite laiko naudoju, bet kolkas apie rezultatus anksti ka sakyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 09 21, 22:52)
as irgi savaite laiko naudoju, bet kolkas apie rezultatus anksti ka sakyti  biggrin.gif


O seip dar nk nesijaucia? biggrin.gif g.gif

P.S. tikrai dar ir lempa grazia gavau ir nemokamai atveze es per pc uzsisakiau thumbup.gif . tik Dabar noriu suzinot ar veiksmingas. g.gif Taigi paneles o gal ir vaikinai, pasidalinkite savo ispudziais su manimi ax.gif ar padeda per kiek laiko? (jei padeda)Kiek kilogramu galima numest? is po gimdymo padeda? jei ka galite parasyt tai rastelkit lauksiu. smile.gif ax.gif
Atsakyti