Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 5

ax.gif Mano pagamintas keksas:

user posted image

user posted image

p.s. tik sonatina, aš visas kriaušes nedėjau, nes atrodė, kad per mažai tešlos, nors, kai išsikepė, tai nelabai jau ten ir daug tų kriaušių išėjo; o vietoj brendžio įpyliau spanguolių trauktinę su konjaku blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mama_Tania: 08 lapkričio 2006 - 10:01
Šita tema yra skirta Sonatinos receptams, tad prašau savus receptus rašyti kitose temose, kurios yra tam skirtos. Pvz: tešla koldūnams prie koldūnų ir t.t. Ačiū.
Atsakyti
Na pagaliau įdėsiu ir aš nuotraukytes ax.gif , vakar ir šiandien užsiėmiau labai rimtu Sonatinos skanėstų gaminimu, tai va kas išėjo rolleyes.gif :
"Sagutės" - ištirpo per penkias minutes, o daugiausiai tai mano mažoji sukirto doh.gif , kaip jai tiek tilpo blink.gif .
user posted image
Varškės apkepas- thumb_yello.gif vyras beveik visą ir suvalgė, nes taip patiko, kad liepė man eit ką nors kitą pavalgyti unsure.gif .
user posted image
Žuvis prancūziškai- labai labai skanu thumbup.gif , aš žuvies šiaip nevalgau, tik kartą metuose- per Kūčias, bet taip paruoštą galiu valgyti ir valgyti blush2.gif .
user posted image
Na ir varškinės pynutės good.gif , aš į pusė tešlos dėjau vanilino, į kitą pusę apelsino esencijos, tai išėjo labai labai aromatingos ir skanios bandelės rolleyes.gif .
user posted image
Sonatina, didelis ačiū už tavo receptukus notworthy.gif aciuks.gif , eilėraščio neparašysiu blush2.gif , bet pasakysiu, kad be tavo receptukų būtų visai nekaip verysad.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vytule: 08 lapkričio 2006 - 19:36
QUOTE(Sonatina @ 2006 11 06, 11:57)

Varškinės pynutės
P. S. varškės sudėjau visą 180 g pakelį, kad nereikėtų išmesti... ax.gif Kitą kartą dar įbersiu 1/8 a. š. druskos, bet iš esmės tai labai minkštos ir skanios bandelės... rolleyes.gif

user posted image


Labas Sonatina. Ar galima vietoj varškės naudoti seperuotą varškę. Ji žymiai pigesnė už Mūsų varškę ir tokia pat puri ir skani.
Ar Jūs čia rimtai apie pasitraukimą? verysad.gif Neišeikite, nepalikite mūsų cray.gif
Atsakyti
Gaminau balandeliu apkepa, gavosi fantasrtishko skonio ir prie puodu ilgai stovet nereikia! thumbup.gif Ir dar kepiau "Obuoliu ruduo" pyraga, kaip visada nepakartojamas! Aciu Sonatina 4u.gif
Atsakyti
sonatina kiek maciau keksu tai pas ka rudi tai rudi,o kurie balti tai balti..o kodel pas mane baltos teslos keksas gaunasi visada rusvas arba rudas unsure.gif snkoniui tai nieko nekenkia tik seip idomu..
Atsakyti
šiandien pietums vagėm vištieną su jogurtu, kaip visada neapsakomai skanu, o desertui tai teko apdegęs tešos gabalas blink.gif . Nežinau kodėl nepavyko keksas su varške, tas šokoladinis. Jei aš būčiau darius tai gal sakyčiau nemokėjau ko, bet kepė mano vyras, kuris ne vieną tortą ir pyragą sėkmingai iškepęs g.gif . Po valandos kepimo perpjovėm, tai ta varškės masė gryniausia tešla, o ir aplinkui ta šokoladinė tešla irgi neiškepusi. o ir iškilęs buvo, tik paskui sukrito. Tai dar įgrūdom į orkaitę, tai galiausiai apdegė, o ta varškinė košė taip ir liko tokia kokia buvo blink.gif blush2.gif tai vot gavosi prisvilęs blynas cool.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Aš vakar kepiau varškines pynutes, dariau visą porciją, tik miltų dėjau gerokai daugiau, nes tešla labai lipo. Bet gal be reikalo, nes bandelės tokios kietokos gavosi, bet šiaip labai skanios kas nemėgsta visokių saldėsių thumbup.gif
Va su tuo šokoladiniu keksu su varškės apelsinų įdaru man irgi nelabai pavyko, varškės masė tai skani, bet ta ruda tešla neiškilo, gavosi toks suplotas keksas lotuliukas.gif Bet aš dar bandysiu ieškoti priežasčių kodėl, nes skonis net ir tokio man labai patiko, tad jei būtų iškilęs būtų labai skanus ax.gif Dabar kaltinu šokoladą, dėjau korėtą ir visą stiklinę, gal per daug, ar šokoladas netinkamas? unsure.gif
O labiausiai patiko tai vištiena su obuoliais, nors vyno nepyliau, bet skonis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AIRA: 09 lapkričio 2006 - 08:13
Laba 4u.gif

Nu *****, šiandien susiruošiau gaminti kalakutienos kukulius su špinatais, bet per savo durną galvą vietoj špinatų nusipirkau brokolių doh.gif
Sonatina, kas jei į tuos kukulius dėčiau smulkintus brokolius vietoj špinatų, nes nelabai jau turėsiu galimybės iki pardės nuvaryt doh.gif
Atsakyti
"Žuvis prancūziškai" tikrai dieviško skonio smile.gif
Kepiau lydekos filė, barsčiau Vegeta. Taip greitai paruošiamas patiekalas... ir toks ypatingai skanus...
Kokia gera idėja dėti pomidorų smile.gif

Ačiū, Sonatina.
Atsakyti
Sveikos gyvos smile.gif

Katu, koks foto reportažas bigsmile.gif Labai malonu tokias žinutes skaityti smile.gif

Shiduh, o kokį faršą naudojai, kad vyniotinis gavosi riebus? g.gif (rašei, kad kalakutienos faršas neskanus...) O petražolių jaučiu niekas tiek ir nedėjo niekada biggrin.gif

Mama_Tania, ačiū 4u.gif Tavo foto reportažas irgi labai viliojantis... rolleyes.gif

vytule, ką jau darysi, kad be eilėraščio... verysad.gif biggrin.gif O šiaip labai džiaugiuosi, kad tiek visko prigaminai ir viskas patiko thumbup.gif

darzeli, apie separuotą varškę esu tik girdėjusi, bet nemačiusi, bet manau, kad turi tikti smile.gif

Baisa, džiaugiuosi, kad ir apkepas, ir pyragas patiko smile.gif

sandralita, tu ne Lietuvoj, man atrodo, ar ne? Gal kiaušiniai kitokie, gal sviestas... g.gif O gal miltai... Nusipirkau rupaus malimo miltų, tai tešlos dabar visos rudos biggrin.gif (nors skonis visiškai toks pats)

katiliuk, na net nežinau, kodėl taip nutiko su keksu... O temperatūra buvo normali nustatyta? (vieną kartą vaikai man nematant stipriai sumažino temperatūrą, tai kol supratau, kas nutiko pyragui... doh.gif )

AIRA, na man tas porėtas šokoladas nelabai ir primena šokoladą... Aš kepiniams naudoju juodą su ne mažiau kaip 70% kakavos (Laimos) smile.gif
O bandelės tik dėl miltų pertekliaus galėjo gautis kietokos... Geriau jau tada ne miltų daug berti, o šiek tiek rankas aliejumi suvilgyti ir stalą vos vos patepti, kad taip neliptų...

Ingute, nemanau, kad labai nukentės patiekalas (na nebent visiškai brokolių nemėgstate...)... Surizikuok smile.gif

rts, džiaugiuosi, kad žuvis patiko smile.gif
Atsakyti
O as vakar dariau kuskusa su darzovem, papildomai dejau raudonos paprikos. Labai skanu ir manau, kad butu visai neblogas garnyras kad ir prie zuvies patiekalu thumbup.gif

Pries kelias diena kepiau Aharoni obuoliu pyraga, tai jis man gavosi toks kietokas, o nuotraukoj atrodo labai purus. Dariau is dvigubos porcijos, bet miltu dejau gal netgi maziau negeu reikejo. Kazin del ko taip man gavosi g.gif

Paukstienos burgeriai thumbup.gif, kiausinio nedejau ir niekas neisiro bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agotas: 09 lapkričio 2006 - 10:23