Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 5

Kalakutienos viniotini su suriu pakeičiau įdarą kiaušiniais, nes s(u suriu jau dariau buvo skanu )norėjosi kažko naujai
Atsakyti
mutante, o tavo zuikis dar ir su uodega? bigsmile.gif g.gif Skaniai atrodo smile.gif

katytia, na dar lyg ir ne angelas... g.gif Ir artimiausius 40 metų nenorėčiau juo tapti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 11 07, 14:44)
Labai norėčiau, kad tos temos taip greitai nesibaigtų... rolleyes.gif Galėtų išvis nesibaigti ir nereikėtų vis užvesti naujos, nes kiekvieną kartą kyla labai daug abejonių, ar man to reikia... doh.gif

Miela, Sonatina, wub.gif wub.gif
ar tikrai tau kyla klausimai ir abejonės bigsmile.gif
Tiesiog neįmanoma tuo patikėti blush2.gif
Todėl, kad:

wub.gif kokią šviečiamąjį - lavinamąjį darbą tu dirbi thumbup.gif - ir jaunos ir senos, ir patyrusios ir ne, ir mėgėjos gaminti ir ne - kasdien lankosi tavo receptuose ir vis ieško - ir randa thumbup.gif
wub.gif koks šiltas bendravimas supa tave (na, neskaitant keleto niuansų blush2.gif ) gauni kalnus įvairiausių klausimų - lengvų ir nelabai, malonių ir nelabai, į temą, ir nelabai lotuliukas.gif
wub.gif pažiūrėk ir paskaičiuok kiek gerbėjų įgijai thumbup.gif
Aš manau, kad dauguma
dėkingos tau, kad tu esi,
kad savo brangų laiką mums skiri,
ir nė vienos neužmiršti.
Kiekvienai maloniai atsakai,
Nešykšti patarimų ir pagyrimų
receptus nuosekliai aprašai,
nuotraukas gražias darai
Iš nesėkmių nesišaipai.

Sonatina, wub.gif tave

o kad prieiliavau lotuliukas.gif
P.s. Su artėjančiu gimtadieniu
Atsakyti
Sveikos Sonatinos fan-lubo dalyves biggrin.gif
Padeka Sonatinai uz nuostabu pyrago recepta "Obuoliu ruduo"
Persiprasau jog neidedu kriausiu zu zele nuotrauku, niekaip iki parduotuves nedaeinu kriausiu nupirkti ax.gif

Tik man kazkodel teslos pagrindas buvo per plonas, nors dariau tokioj blekoje kaip sakei, bet gal kiausiniai mazi, man bent taip pasirode, bet siaip tai labai skanu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxkamane: 07 lapkričio 2006 - 16:17
QUOTE(Sonatina @ 2006 11 07, 14:44)
Labai norėčiau, kad tos temos taip greitai nesibaigtų... rolleyes.gif Galėtų išvis nesibaigti ir nereikėtų vis užvesti naujos, nes kiekvieną kartą kyla labai daug abejonių, ar man to reikia... ohmy.gif

Na taip,temos greitai baigiasi,bet tik todėl,kad mes norime pasidalinti sėkmėmis ir ne verysad.gif kaip mums pavyksta tavo nuostabūs receptai.Prašau neabejok dėl kitų temų,o poilsio mes tau tikrai leidžiame,bet vėl sugryžk prašau wub.gif

Pas mane jau iškeptas Varškės pyragas su persikais thumbup.gif
Nu koks gražus gavosi,tiesa dar neparagavau,nes palikau,kad atauštų,bet jau namai kaip kvepia.
Tešlą sukau rankomis,bet manau skonis dėl to nenukentės g.gif
O foto nėra kaip įkelti,nes laikinai aparatą vyras išsivežė.
Dėkui tau SONATINA aciuks.gif
Atsakyti
dariau siandien balandeliu apkepa. tai kaip visad - greita ir skanu. dar ant smugio sumarmalinau kremine cukiniju sriuba... rezultatas nustebino biggrin.gif labai skanu. kazkaip tikejaus svelnesnio skonio, bet tas pikantiskas astrumas tikrai thumbup.gif iskaitant, kad sriuba galima sakyt verdama is kirvio, tai sakiau reiks dazniau isvirt biggrin.gif
Atsakyti
as irgi manau, kad sonatina, nesivargink ir nekomentuok visus pasisakymu, tik i klausimus atsakyk. ka tik dariau saltibarscius, bais geri gavos, o dabar kepa kalakutienos su suriu vyniotinis, pamirsau dziuveselius, tai dejau manu kruopas ir giretineles dvigubai, nes gaila buvo ismest. ir petrazoliu kur kas maziau, ziuresim kas cia bus g.gif kvepia tai skaniai.
Atsakyti
Elita, eilėraštis tai tiesiog užmušė mane... blush2.gif Ačiū aciuks.gif

xxkamane, džiaugiuosi, kad pyragas patiko smile.gif

Kaliteja, tikiuosi pyragas gavosi ne tik gražus, bet ir skanus smile.gif

feli, o tau reikia būtent tešlos su varške, ar tu nori daryti paprastus koldūnus su varške? g.gif

lanaa, ta sriuba iš kirvio tikrai nebloga mirksiukas.gif

Shiduh, įdomu, kaip tas tavo vyniotinis... g.gif

rts, noir1, viliusi, Grice, Žemaika, Aurute, leo11, sandralita, ačiū 4u.gif (o dabar paprašysim bea ištrinti visus šituos pareiškimus (išskyrus eilėraštį ax.gif ), kad tilptų daugiau receptų...)
Atsakyti
nu vyniotinio as neparagavau, apturejau stresine situacija, negaliu valgyt is nervu pykina. bet vaikas valgo nesustodamas, reiskia
thumbup.gif
Atsakyti
Va, pagaliau prisėdau prie kompiuterio su nuotraukom, tai papasakosiu, ką aš gaminau smile.gif
Penktadienį išsikepėm keksiukų su ananasais ir avižiniais dribsniais. Kai jau pradėjau maišyt tešlą, apsigraibiau, kad avižinių neturiu, tai įdėjau 4 grūdų dribsnių. Man labai skanūs, vyrui sakė "nepatiko tas prieskonis" (kiek jį pažįstu, tas prieskonis bus avižos)

user posted image

Dar pamėginau išsikept sausainius. Viską susiruošiau apelsininiams sausainiams, net likerį nusipirkau, tik kažkodėl atsiverčiau pirmą receptą, ir rezultate gavosi sausainiai su kiaušininiu likeriu doh.gif Gerai, kad jo bare turėjau smile.gif Šiaip skanūs prie nesaldintos kavos ar arbatėlės, o šiaip per saldūs, kitą kartą dėsiu mažiau pudros. Svečiai įvertino labai teigiamai smile.gif

user posted image

Dar dariau kiaulieną, marinuotą sidre. Labai skani mėsa, deja, nufotografuot nebespejau - visas kilogramas išgaravo akimirksniu doh.gif

Sekmadienio pusryčiams išbandžiau purius blynus čirvukų keptuvėj. Skanūs, primena vaflius, bet man skanesni būna biskivitiniai čirvukai. Kitą kartą pamėginsiu juos kept paprastoj keptuvėj.

user posted image

O va šiandien sėdim su brangiausiuoju prisikirtę kalakutienos burgerių. Neturėjau cukinijos, tai pamodifikavau receptą - dėjau svogūną, morką, bulvę ir kiaušinį. rezultatas gavosi labai skanus drinks_cheers.gif

user posted image

Taip, kad nepabėk, Sonatina, nes sukūsim be Taves visos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katu: 07 lapkričio 2006 - 21:34
nu pagaliau paragavau, sewbas kaip skanu, bet jau riebuuuu-u-u-u. tik toks klausimelis, pagal recepta reikia det isviso 150 g petrazoliu, as dejau tik 60, bet man suris gavosi ryskiai zalias, o visose nuotraukose jis geltonas, kaip cia taip nutiko? lotuliukas.gif aisku skoniui nei kiek nepakenke.

istiko mane maisto gaminimo manija, paskolinkit man kas koki amzinai alkana vyra, o tai visa grozi figuros baigiu prarast blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shiduh: 07 lapkričio 2006 - 21:59
QUOTE(Sonatina @ 2006 11 07, 14:44)
Labai norėčiau, kad tos temos taip greitai nesibaigtų... rolleyes.gif Galėtų išvis nesibaigti ir nereikėtų vis užvesti naujos, nes kiekvieną kartą kyla labai daug abejonių, ar man to reikia... doh.gif

reikia, reikia, ir ne tik tau, bet ir mums...

užvakar grįžau po darbo namo, aišku tvarka ir liko po sekmadienio biški patiekalų, tai negalėjau sau surast vietos, tai vyras ir klausia: "Ką nori kept?" - "Aišku..."

tai pagaliau vakar kepiau: Varškiniai blynai su grietine (nuotraukos nebus); vaiką negalėjau atplėšt doh.gif taip patiko thumbup.gif thumbup.gif

tada seseriai taip mėgstama manimi Pyragą su persikais ir uogomis

ir pagaliau taip giriamą Keksą su kriaušėmis ir šokoladu - skonis pasakiškas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif (tuoj dar įkelsiu nuotraukas)

Sonatina, pasikartosiu - tu mums labai, labai reikalinga wub.gif


Papildyta:
QUOTE(Elita @ 2006 11 07, 15:51)
Miela, Sonatina,  wub.gif  wub.gif
ar tikrai tau kyla klausimai ir abejonės  bigsmile.gif
Tiesiog neįmanoma tuo patikėti  blush2.gif
Todėl, kad:

wub.gif kokią šviečiamąjį - lavinamąjį darbą tu dirbi  thumbup.gif  - ir jaunos ir senos, ir patyrusios ir ne, ir mėgėjos gaminti ir ne - kasdien lankosi tavo receptuose ir vis ieško - ir randa  thumbup.gif
wub.gif koks šiltas bendravimas supa tave (na, neskaitant keleto niuansų blush2.gif ) gauni kalnus įvairiausių klausimų - lengvų ir nelabai, malonių ir nelabai, į temą, ir nelabai  lotuliukas.gif
wub.gif pažiūrėk ir paskaičiuok kiek gerbėjų įgijai  thumbup.gif
Aš manau, kad dauguma
dėkingos tau, kad tu esi,
kad savo brangų laiką mums skiri,
ir nė vienos neužmiršti.
Kiekvienai maloniai atsakai,
Nešykšti patarimų ir pagyrimų
receptus nuosekliai aprašai,
nuotraukas gražias darai
Iš nesėkmių nesišaipai.

Sonatina,  wub.gif tave

o kad prieiliavau  lotuliukas.gif
P.s. Su artėjančiu gimtadieniu

biggrin.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif


Papildyta:
QUOTE(Shiduh @ 2006 11 07, 21:45)
istiko mane maisto gaminimo manija, paskolinkit man kas koki amzinai alkana vyra, o tai visa grozi figuros baigiu prarast  blush2.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti