Įkraunama...
Įkraunama...

Sukioja galvytę į šonus

Sveikos mamos, mano mergyte 7 men. suokioja galvyte i sonus taip, kai pavz. suauges zmogus sakitu ne be zodziu. Nezinau ar reikia susirupint jau, nes esu toks zmogus, kad is muses galiu drambli padaryt. blush2.gifO savo gydytojai ir taip daznai su visokiais klausimais skambinu. Nepatingiekit prasau parasykit gal kam yra taip buve ar girdejot kur ka panasaus. smile.gif Aciu
Atsakyti
QUOTE(Regin @ 2006 10 25, 15:23)
Sveikos mamos, mano mergyte 7 men. suokioja galvyte i sonus taip, kai pavz. suauges zmogus sakitu ne be zodziu. Nezinau ar reikia susirupint jau, nes esu toks zmogus, kad is muses galiu drambli padaryt. blush2.gifO savo gydytojai ir taip daznai su visokiais klausimais skambinu. Nepatingiekit prasau parasykit gal kam yra taip buve ar girdejot kur ka panasaus. smile.gif Aciu

Nebūtinai, bet gali būti rachitas. Juo sergantys vaikiukai trina galvytę į pagalvę atsigulę, iškrenta plaukučiai pakaušio srityje - "rachitinė plikė". Reikėtų didesnės vit.D dozės. Vėliau plaukučiai gražiai atauga. Ar tikrai taip yra gali pasakyti tik jūsų pediatras apžiūrėjęs vaiką. O gal ji tiesiog žaidžia... 4u.gif
Atsakyti
Sutinku su Surfinija drinks_cheers.gif
Bet pagal amziu, tai man atrodo, kad jai tiesiog patinka taip galvyte judinti mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu mamos, 4u.gif vakar buvo sesele tai sake, kad gal jai taip tikrai patinka g.gif
Stebesim kaip cia toliau bus.
Atsakyti
maniškis irgi sukioja galvytę prieš miegą,bet as manau kad tai dėl to,kad ankščiau aš jį supuodavau o dabar jau ne,tai jis pats save pasupuoja:)
Atsakyti
dėl to sukiojimo.. Greičiausiai rachitas. Bet kad tikrai būtų rachitas, tai reiktų stebėti, ar vaikas "nešyla", neprakaituoja.
Atsakyti
QUOTE(Regin @ 2006 10 25, 15:23)
Sveikos mamos, mano mergyte 7 men. suokioja galvyte i sonus taip, kai pavz. suauges zmogus sakitu ne be zodziu. Nezinau ar reikia susirupint jau, nes esu toks zmogus, kad is muses galiu drambli padaryt. blush2.gifO savo gydytojai ir taip daznai su visokiais klausimais skambinu. Nepatingiekit prasau parasykit gal kam yra taip buve ar girdejot kur ka panasaus. smile.gif Aciu

Sveika,ir mano mergyte sukiot pradejus, bet mano siukioja kad ir nesiliecia i pagalve,tai ir man lab keistai atrodo,bet man tai atrodo kad jai patinka,nes prisilieti prie jos veido ir issisiepus pradeda sukiot smile.gif O tai tavo mergaite tik guledama sukioja ar ne?
Atsakyti
Manau, kad jūsų vaikučiai atrado sau malonų žaidimėlį.Pabandykit pačios pasukioti galva į šonus , pajusit lengva apsvaigima.Jiems tai nauja ir malonu dėl to jie ir sukioja.Kodėl nieks nesistebi kai vaikščiojantys vaikai sukasi ratu.Taip pat sukdamiesi susvaiksta ir smagu ir kažkas naujo.
Atsakyti
mano mergyte irgi pradejo sukioti galvyte bet manau kad ji zaidzia nes nevisuomet sukioja.Bent taip as jau tikiuos kad cia ne rachitas. smile.gif
Atsakyti
o maniškis taip migdosi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juritele @ 2006 11 17, 13:12)
Sveika,ir mano mergyte sukiot pradejus, bet mano siukioja kad ir nesiliecia i pagalve,tai ir man lab keistai atrodo,bet man tai atrodo kad jai patinka,nes prisilieti prie jos veido ir issisiepus pradeda sukiot  smile.gif O tai tavo mergaite tik guledama sukioja ar ne?

sveika, aisku jau daug laiko praejo, bet pasakysiu, kad sukiojo kai sededavo, bet dabar viskas tvarkoj smile.gif ir man dabar atrodo, kad jai tai tesiog buvo idomu ir patiko.
Atsakyti
maniskis irgis kai buvo jam 5-6 men sukiojo galvyte ir man atrode oj kos saunuolis vaikas kaip moka.O pasirodo po kiek laiko atsirado raudona deme, kuri plito.Aisku mes kaip ir turejom alergija (atopini dermatita) ir turim ir dabar , tik dabar jau isplito po visa kuna.O kakla jis tuomet taip norejo pasikasyt, tik as nesupratau.
Atsakyti