Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviu transportas - Volga

QUOTE(RavenBlack @ 2007 09 21, 10:16)
nezinau, kaip maziulelei pavyko nuotraukas ikelti verysad.gif nes man net sumazinus iki 100 kb neleidzia.....


tai gal jau esi isnaudojusi savo limita? g.gif istrink anksciau siustis foto ir gal pavyks ikelti naujas foto mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos panos. mano brangiausias uzsimane volga-24 (kas prisimena taxi geltonos spalvos) juodos spalvos 5 masinu. man si idja nepatinka mega_shok.gif bandau ikalbeti ji ,kad volgas pakeistu bent jau i pabedas
Atsakyti
QUOTE(viktorija26 @ 2007 09 21, 20:08)
sveikos panos. mano brangiausias uzsimane volga-24 (kas prisimena taxi geltonos spalvos) juodos spalvos 5 masinu. man si idja nepatinka mega_shok.gif bandau ikalbeti ji ,kad volgas pakeistu bent jau i pabedas


na jo, retro auto labai fainai vestuvems, bet yra daug grazesniu auto uz volgas smile.gif
Atsakyti
Skonio reikalas kokiu automobiliu važiuoti vestuvių dieną. 4u.gif Tik vieno nesuprantu kur dingta senesni postai? Pavyzdžiui 23 dienos? g.gif
Atsakyti
Nereklaminiai postai nėra naikinami schmoll.gif
Atsakyti
sveiki, jei ka domintu retro automobiliai vestuvems, tai galit is manes gaut kontaktus. smile.gif mudu su vyru nusprendeme naudoti senovini transporta.. dvi volgos.. 21 ir 24.. labai gerai atrodo, tikri antikvariatai.. smile.gif tikiuos bus kas nors neiprasto ir naujo..
Atsakyti
uvexx mane labai domintu.. kokiam mieste ir kokios kaineles.. ar tik volgas turi? o gal turi ir koki senesni mersa? Aciu aciu aciu uz informacija 4u.gif
Atsakyti
domina, domina... is kurio miesto? rolleyes.gif
Atsakyti
na jei domina, zinau kas nuomuoja senovinius automobilius kaune , bet vyksta ir i kitus miestus. turi daug restauruotu automobiliu limuzinu tokiu kaip Caika Zimas kelias Volgas , Pobeda, senoviskus tris |Moskvycius ir Viliuka dzipa kabrioleta, dar yra zapas kupriukas raudonas,Zinau kad nebrangaiai kainuoja, be to savininkas pats skolina masinas kitiem , na kiek zinau,pas ji daug uzsakymu bet veza tik nuo kovo menesio iki lapkricio galo. ziema neveza, jei ka domina galiu surast koordinates jo.
Atsakyti
QUOTE(kaunass22 @ 2007 12 30, 21:35)
na jei domina, zinau kas nuomuoja senovinius automobilius kaune , bet vyksta ir i kitus miestus. turi daug restauruotu automobiliu limuzinu tokiu kaip Caika Zimas kelias Volgas , Pobeda, senoviskus tris |Moskvycius ir Viliuka dzipa kabrioleta, dar yra zapas kupriukas raudonas,Zinau kad nebrangaiai kainuoja, be to savininkas pats skolina masinas kitiem , na kiek zinau,pas ji daug uzsakymu bet veza tik nuo kovo menesio iki lapkricio galo. ziema neveza, jei ka domina galiu surast koordinates jo.

labai labai domina thumbup.gif laukiam kontaktu, aciu is anksto drinks_cheers.gif
Atsakyti
Laukiam laukiam clap.gif
Atsakyti
na galiu duoti to zmogaus elektronini adresa nes jis niekur nesiskelbia darbo ir taip uzrtenka emeilas jo mbosass@yahoo.com
Papildyta:
mbosass@yahoo.com
Atsakyti