Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviu transportas - Volga

QUOTE(Jusma @ 2007 06 18, 15:53)
Mes Volgą per draugus SM susiradom, kainuos tik 100 Lt visai dienai ax.gif Reikėtų dar vienos, bet neįsivaizduoju, kur taip pigiai galėčiau gauti


O kuriame mieste reikia? Matai taip pigiai kazin ar kur gausi, bet jei ieskosi gal rasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Linciukinas @ 2007 06 18, 20:07)
O kuriame mieste reikia? Matai taip pigiai kazin ar kur gausi, bet jei ieskosi gal rasi  g.gif

sad.gif is mano rastu 2 Volgu, liko tik viena. ieskau antros. reikia Utenoje. Gal kas ka zinot? beje, o kaip jums atrodo - kaip atrodytu 2 Volgos ir autobusiukas nedidelis 8 vietu? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzekle @ 2007 06 19, 19:52)
sad.gif is mano rastu 2 Volgu, liko tik viena. ieskau antros. reikia Utenoje. Gal kas ka zinot? beje, o kaip jums atrodo - kaip atrodytu 2 Volgos ir autobusiukas nedidelis 8 vietu? g.gif  g.gif


Na dar 2 Volgos tai gal ir neblogai, bet viena tikrai nesižiūrėtų. Nebutų tokio efekto ax.gif
Atsakyti
ax.gif
QUOTE(Linciukinas @ 2007 06 20, 10:38)
Na dar 2 Volgos tai gal ir neblogai, bet viena tikrai nesižiūrėtų. Nebutų tokio efekto  ax.gif


nemanau, kad viena nesiziuretu.
Mes vaziuosim su Pobeda, palyda su dzipu ir vw nauju. turetu visai smagiai atrodyti. Beda kad nera kondicionieriaus, bet jei sukaisim, prelipsim i dzipa, ten 7 vietos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RavenBlack @ 2007 06 21, 13:32)
ax.gif

nemanau, kad viena nesiziuretu.
Mes vaziuosim su Pobeda, palyda su dzipu ir vw nauju. turetu visai smagiai atrodyti. Beda kad nera kondicionieriaus, bet jei sukaisim, prelipsim i dzipa, ten 7 vietos smile.gif

na as manau, kad jusu masinyciu palyda visai neblogai ziuresis, tiksliau originaliai 4u.gif na mes lyg ir antra jau apsiklausem, tai tikiuosi neiskres kiaulystes verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzekle @ 2007 06 22, 18:06)
na as manau, kad jusu masinyciu palyda visai neblogai ziuresis, tiksliau originaliai 4u.gif na mes lyg ir antra jau apsiklausem, tai tikiuosi neiskres kiaulystes verysad.gif


Nerealios nuotraukos gavosi nespalvotos prie musu issinuomuotos pobedos, kai turesiu skaitmenines, ikelsiu.
O jei kam reikes kontaktu vilniuje retro masinytes juodos, labai fainos, galit rasyt i AZ, vairuoja pats savininkas jos ir tikrai nebrangiai sumokejom. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RavenBlack @ 2007 07 24, 16:47)
Nerealios nuotraukos gavosi nespalvotos prie musu issinuomuotos pobedos, kai turesiu skaitmenines, ikelsiu.
O jei kam reikes kontaktu vilniuje retro masinytes juodos, labai fainos, galit rasyt i AZ, vairuoja pats savininkas jos ir tikrai nebrangiai sumokejom. ax.gif

idomu nuotraukytes pamatyti. o mes siaip ne taip susiradom 3 volgas, manau bus fainai:) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzekle @ 2007 07 24, 19:49)
idomu nuotraukytes pamatyti. o mes siaip ne taip susiradom 3 volgas, manau bus fainai:) thumbup.gif


gal dar kokiu kontaktu turit kaune. na gal ne volgu ir ne pobiedu, bet Zimu ar kitokiu rusisku prieskariniu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurga_: 30 liepos 2007 - 20:58
QUOTE(RavenBlack @ 2007 07 24, 16:47)
Nerealios nuotraukos gavosi nespalvotos prie musu issinuomuotos pobedos, kai turesiu skaitmenines, ikelsiu.
O jei kam reikes kontaktu vilniuje retro masinytes juodos, labai fainos, galit rasyt i AZ, vairuoja pats savininkas jos ir tikrai nebrangiai sumokejom. ax.gif



o kondicionieriaus neprireike?
Atsakyti
Mano svajone issipilde ir as vaziavau su Volga wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
as taip pat esu labai patenkinta, nes pavyko surasti 3 Volgas. atrode ispudingai ir super:)sulaukem daug demesio:)
Atsakyti
nezinau, kaip maziulelei pavyko nuotraukas ikelti verysad.gif nes man net sumazinus iki 100 kb neleidzia.....
Atsakyti