Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviu transportas - Volga

QUOTE(pele @ 2006 08 31, 08:55)
Mes su rodiklio volgom vaziavom mirksiukas.gif . Tiesa musiske (jaunuju) volga "cabrio" atvaziavo is siauliu wub.gif . O pulkelis sutilpo i tris baltas volga. Mums taip kur kas labiau patiko uz igrysusius limuzinus doh.gif

Man irgi Volgos good.gif neprastesnės, nei limuzinai.
Atsakyti
Man volgu su limuzinai net ner ka lyginti tongue.gif Nors po poros meteliu ir jos nusibos ax.gif
Atsakyti
Na kiekviena transporto priemone liks tokia, kokia yra. Tik tiek, po daugeli metu, gales savo vaikams papasakoti, kad vaziavo vienokiu ar kitokiu automobiliu. Ir tai gali kelti vaiku veiduose sypsena blush2.gif
Atsakyti
tai sakykit ar kas nors nuomojat Volgas Klaipedoje g.gif
Atsakyti
Klaipedoje kazkastai nuomuoja, bet iniciatyvos nerodo... kiek siunciau klientu klaipedieciams tai jie kazkaip abejingai juos priima... o is kauno vaziuoti kazkaip tolokai ...
Atsakyti
QUOTE(egiss @ 2007 01 03, 10:29)
Klaipedoje kazkastai nuomuoja, bet iniciatyvos nerodo... kiek siunciau klientu klaipedieciams tai jie kazkaip abejingai juos priima... o is kauno vaziuoti kazkaip tolokai ...

o kiek kaune kainuoja senovisku masinu nuoma? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikelee @ 2007 01 03, 10:39)
o kiek kaune kainuoja senovisku masinu nuoma? 4u.gif



nuo 100 Lt uz valanda
Atsakyti
QUOTE(egiss @ 2007 01 05, 23:42)
nuo 100 Lt uz valanda

o tu gal turi kokius kontaktus kur butu galima issinomuoti volga, as noreciau kabrioleto kaip kazkuri mergaite foto buvo ikelusi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanita @ 2007 01 17, 20:57)
o tu gal turi kokius kontaktus kur butu galima issinomuoti volga, as noreciau kabrioleto kaip kazkuri mergaite foto buvo ikelusi  blush2.gif

bigsmile.gif o jooo kaip butu ciotkiai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikelee @ 2007 01 17, 19:54)
bigsmile.gif o jooo kaip butu ciotkiai bigsmile.gif



Jo noret nedraudziama bet as skambinau ir sake kabrioleto kaina 300-400 lt /val doh.gif

As dabar apie tokia galvoju, bet man dviem valandoms nelabai nori jos ismuomuti. sako kad min, laikas yra 4 val schmoll.gif gaila man tiek pinigu moketi uz masina

[attachmentid=84183]
Atsakyti
QUOTE(Ribosiuke @ 2007 01 18, 09:01)
Jo noret nedraudziama bet as skambinau ir sake kabrioleto kaina 300-400 lt /val doh.gif

As dabar apie tokia galvoju, bet man dviem valandoms nelabai nori jos ismuomuti. sako kad min, laikas yra 4 val  schmoll.gif  gaila man tiek pinigu moketi uz masina



Vajetau koks grozis bigsmile.gif Koks tiksliai cia modelis, speju kazkas is amerikietisku "laivu". Gal galetum imesti kontaktus. Praltiskai svajoniu automobilis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Hera99 @ 2007 01 18, 09:46)
Vajetau koks grozis  bigsmile.gif  Koks tiksliai cia modelis, speju kazkas is amerikietisku "laivu". Gal galetum imesti kontaktus. Praltiskai svajoniu automobilis  wub.gif  wub.gif  wub.gif


O kada tavo vestuves?
devil.gif
Atsakyti