Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviu transportas - Volga

dabar į pravažiuojantį limuziną niekas jau nežiūri, bet va volga first.gif
Atsakyti
as tai irgi su Jumis sutinku. pvz man limuzinai labai nuvalkiotai atrodo.
Per savo vestuves vaziavau su Caika. Liuks masinukas..Su juo tik didziausi ponai anais laikais vazinejo, o ta kur mes vaziavom, buvo skirta Garbaciovui, kai jis i Lietuva atvaziuodavo:))))))
nu zodziu faina masinyte ir nera ko lygintis jokiems limuzinams:)
Atsakyti
mes vaziuosim su Volga ax.gif maniskio draugas turi visiskai atrestauruota. bet ne ta paprasta, o taip vadinama 21. kuri i Pobeda panasi. tai nieko nekainuos. o seses vienas pazistamas taip pat turi Volga atnaujinta. gal pavyks susitart ir paskolins masinyte liudininkams ax.gif mano sesute kaip tik liudininke bus. ot butu faina rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kvietkas @ 2005 04 02, 16:29)
mes vaziuosim su Volga ax.gif maniskio draugas turi visiskai atrestauruota. bet ne ta paprasta, o taip vadinama 21. kuri i Pobeda panasi. tai nieko nekainuos. o seses vienas pazistamas taip pat turi Volga atnaujinta. gal pavyks susitart ir paskolins masinyte liudininkams ax.gif mano sesute kaip tik liudininke bus. ot butu faina rolleyes.gif


matyt tikrai nežinai su kuo važiuosi jei manai, kad volga į Pobedą panaši.
g.gif
Nu bet svarbu patinka volga thumbup.gif


čia va taip Pobeda atrodo:
user posted image

o taip volga:
user posted image
Atsakyti
Tai kaip suzinoti kontaktus. Labai noreciau sia VOLGUTE uzsisaky mirksiukas.gif mirksiukas.gif ti
Atsakyti
o klaipedoj kasnors nuomoja panasaus tipo masinytes? blink.gif
Atsakyti
Mes rinksimes kazka panasaus, norisi kazko ispudingesnio...Esu nusiziurejus netgi kabrioleta, senuka toki raudona, turetu atrodyti thumbup.gif , o jei dar nuometas plevesuotu... biggrin.gif Na bet manau reikes apsistoti ties masina su stogu, nes maza kas...
Atsakyti
"Rodiklis" dar nuomoja. Visos mašinos Kaune, bet važiuoja į bet kurią Lietuvos vietą.

http://www_rodiklis_...e=tautomobiliai


dėl volgų nuomos dar galima susitarti ir Retromobile klube: info@retromobile.lt
Atsakyti
O gal vilnietės ar vilniečiai nori su savo vestuvėmis pralėkti juoda POBEDA! %sp8dis visam laikui! 4u.gif
Atsakyti
Žinau volgos kaina, tačiau norėjau paklausti o jeigu jos mums reikia tik 4 val, o ne visai dienai ar kaina galima būtų sumažinti... 4u.gif
Atsakyti
Nieko nera ispudingesnio ir idomesnio kaip netradicinis transportas. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Linciukinas @ 2006 05 21, 19:28)
Nieko nera ispudingesnio ir idomesnio kaip netradicinis transportas.  thumbup.gif

pritariu drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti