Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Vilma J. @ 2006 10 23, 16:33)
Oi laukiam laikiam, mes Svajukės  nestuke.gif  laukiam wub.gif  wub.gif

O aš jau parsivežiau savo žirniukus wub.gif  namučio. Prasidėjo ilgas laukimo ir nerimo periodas....


Kantrybes 4u.gif
Atsakyti
Vilma, kantrybės ir ramybės tau.

Svajuke, jau rimti pasiruošimai ar aš ko nesupratau čia? Kada?

Merginos, norėjau paklaust. Prieš IVF kai darotės nurodytus tyrimus - ėjot kas nors i AIDS centrą visų jų darytis? Man neaišku štai kas - ten juk ant to tyrimo lapelio pavardė nerašoma? Ar ne taip?
VK priimtų tyrimų atsakymus "inkognito"? Ar jiems dzin?
Atsakyti
QUOTE(kinrožė @ 2006 10 23, 16:41)
Kantrybes  4u.gif

Jau kantrybės tai tikrai šį kartą reikės doh.gif Jei mmm nepasirodys, tai HCG galiu darytis ne anksčiau kaip lapkričio 9-10 doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
liudesiuk, o tau ar vaistuku parveze g.gif
Atsakyti
na, Vilmut, laikykis dabar. 4u.gif parodys dabar tavo stipruoliai embrioniukai, ką sugeba. mirksiukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Vilma, o kodėl taip ilgai negalima testuotis? leisies dar kokius vaistus? man atrodo, kad visas forumas nupuš belaukdamas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kinrožė @ 2006 10 23, 16:47)
liudesiuk, o tau ar vaistuku parveze g.gif

treciadieni moteris is klaipedos (gal tos firmos kazkokia platintoja ar kas nezinau as) turetu parvezti 5 ampoles (tikiuosi nepasikeis ju planai), o po to tada kita savaite atsius man i siaulius i susitarta vaistine likusias 11 ampoliu. is tos puses viskas ok smile.gif aciu kad paklausei wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 10 23, 16:44)
Jau kantrybės tai tikrai šį kartą reikės doh.gif  Jei mmm nepasirodys, tai HCG galiu darytis ne anksčiau kaip lapkričio 9-10 doh.gif  doh.gif  doh.gif

o kodėl taip ilgai lauksi?... g.gif doh.gif
Atsakyti
aha....kode tep ilgai teks laukt? pasakok mergyt....mums rupi labiau nei tu isivaizduoji smile.gif

QUOTE(Vilma J. @ 2006 10 23, 16:44)
Jei mmm nepasirodys, tai HCG galiu darytis ne anksčiau kaip lapkričio 9-10 doh.gif  doh.gif  doh.gif

Atsakyti
dabar daug ilsėkis ir mėgaukis gyvenimu 4u.gif

As cia ne i tema, bet jus man patarkit, ar gali duphastono vartojimas prailginti cikla? Jau tos mmm vėluoja, o aš suplanavus startuot, nervas ima nerealiai. Kai buvau pas gydytoja, sake, kad susiformaves geltonkūnis ir liepė gert dup., tai ji pradėjau 21 ciklo d., jau ismaukiau 10 tableciu. Ka daryt, gal nutraukt?
Atsakyti
QUOTE(Fliquiti @ 2006 10 23, 16:47)
Vilma, o kodėl taip ilgai negalima testuotis? leisies dar kokius vaistus? man atrodo, kad visas forumas nupuš belaukdamas  lotuliukas.gif

Leisiuos- pregnylį ax.gif O testuotis išvis neverta schmoll.gif tik HCG smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 10 23, 16:53)
Leisiuos- pregnylį ax.gif O testuotis išvis neverta schmoll.gif  tik HCG smile.gif


Taip ir pagalvojau.. o hcg aš irgi testavimu vadinu biggrin.gif Dieve dieve, tai mes pirmiau už tave nuprotėsim rolleyes.gif davai, rimtai, tu tik nesinervink, mes už tave pasinervinsim wub.gif

Įdomu, ar Orchidėja paslapčiom nenubėgo kraujo priduot g.gif
Atsakyti