Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Vilmute sėkmės tau wub.gif laikau kumštukus wub.gif
Atsakyti
Vilmute laikome kumstukus 4u.gif
Atsakyti
kinrože, man nuo 33-35 d. pirmą mėnesį geriant iki 29, paskui iki 28-27 sutrumpėjo. Dabar vėl pailgėjo, kaip nebegeriu.
Atsakyti
Ačiū visoms už palaikymą wub.gif Tikiuosi išsipyldys Jūsųvisų palinkėjimai ax.gif smile.gif
Sunkus šis pusdienis man rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 10 23, 11:54)
kinrože, man nuo 33-35 d. pirmą mėnesį geriant iki 29, paskui iki 28-27 sutrumpėjo. Dabar vėl pailgėjo, kaip nebegeriu.


supratau smile.gif, o as galvojau, kad tikrai galas arteja doh.gif, vis trumpeja trumpeja...
Papildyta:
QUOTE(Vilma J. @ 2006 10 23, 11:58)
Ačiū visoms už palaikymą wub.gif Tikiuosi išsipyldys Jūsųvisų palinkėjimai ax.gif  smile.gif
Sunkus šis pusdienis man rolleyes.gif



Vilma, greitai tapsi nestuke.gif
Atsakyti
Vilmut, vežk greičiau tuos savo lelius namo ax.gif
Sėkmės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kinrožė @ 2006 10 23, 12:13)
supratau  smile.gif, o as galvojau, kad tikrai galas arteja  doh.gif, vis trumpeja trumpeja...
Papildyta:
Vilma, greitai tapsi  nestuke.gif

lotuliukas.gif Prajuokinai ,Kinrože biggrin.gif
Kiek mes kartais iš nežinojomo prisifantazuojame doh.gif bigsmile.gif

Tikiuosi ax.gif ačiū wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Aga @ 2006 10 23, 12:14)
Vilmut, vežk greičiau tuos savo lelius namo ax.gif
Sėkmės wub.gif

Dar truputį reik palaukti, Agut ax.gif Tik 15 valandai važiuosiu į kliniką 4u.gif
Atsakyti
o vat įsivaizduojat, kaip būtų gerai, jei echoskopas būtų tokio jautrumo, jog galėtų gydytojai jau po svaitės pažiūrėję, pasakyti, ar kabinasi kas, ar ne. lotuliukas.gif nereikėtų tada tas kankinančiai ilgas dvi savaites laukti. ai, pafantazavau čia truputį... ax.gif
Atsakyti
man 10 DPO padare nuotrauka, o pries tai BHCG parode 25 vnt.. nuo tos dienos prasidejo laukimas, ar nestumas tikrai gimdoje, bet as buvau isitikinusi, kad taip. Gal juoksites is manes, bet as, gryzusi namo, radau lupa ir per ja toj nuotraukytei iziurejau toki ploniti plysiuka gleivines vidury...laksciau ir rodziau visiem...Mano sese, ji projektuoja echoskopu smegenys t.p. patvirtino, kad tai ne del nuotraukos kokybes, o kad ten tikrai kazkas jau mezgasi wub.gif
Atsakyti
butu gerai kad nuo pat pradziu matytu kaip kas ten vyksta rolleyes.gif
Atsakyti
Ačiū už linkėjimus wub.gif

Galva visai nedirba, nežinau kas darosi su manim. Kažkaip gyvenimas labai įtemptas pasidarė unsure.gif Visokių reikalų, kurie niekaip nesibaigia. Tik tiek, kad apie tai ką darysiu nėra kada galvoti.

Mergaitės, kai jau žinosiu konkrečiai savo rezultato dieną, pranešiu.
Atsakyti
Orchidėja rolleyes.gif wub.gif dar nenuleisk rankų wub.gif

Vilmute, didelės didelės sėkmės vežant lelius namo bigsmile.gif ir nedėkok, negalima mirksiukas.gif
Atsakyti