Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Pritariu Aga'i. Geriau neskubek blush2.gif
Atsakyti
Patrija, žinau kaip sunku išlaukti rolleyes.gif Bet gal dar luktelk truputuką ax.gif wub.gif
Atsakyti
Patrija laikau uz tave kumstukus 4u.gif
Atsakyti
Ačiū mergaitės, palauksiu smile.gif
Jau geriau palaukti, vis ramiau bus kelios dienos.
Visi pojūčiai dingo. Šonus paskausta retai. Krūtinės neskauda visai.
Devina, o ką tu jautei?
Širdyje turiu mažai vilties verysad.gif
Atsakyti
Patrija, o temperatūra laikosi? g.gif
Atsakyti
Nors man nepasiseke, as iki paskutines minutes turejau vilties, ir dabar tykiu kad kada nors pasiseks. Varyk visas blogas mintys, pabandyk tyketi. Del pojuciu, man gydytoja sake kad kitosir iki 12 sav nieko nejaucia, tai kad kiekvienas organizmas individualus. Laikykis
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 10 23, 08:02)
Patrija, o temperatūra laikosi? g.gif

Dar laikėsi smile.gif Tik nelabai aš ja tikiu, ji gali bet kada nukristi . Daugiau nematuosiu.

Vilmut, tu tik nesinervuok, juk tokia svarbi diena šiandiena taves laukia. wub.gif

Man tik vyro gaila verysad.gif Kai paklausia jo sesuo, jis sako, nu jo, viskas gerai, kad beveik pavyko. Aš sakau, o kodėl tu taip sakai? Jis sako, kad man taip geriau sakyti. Nu negaliu kaip gaila jo net verkiu rašydama. verysad.gif
Atsakyti
Daiva, matau matau! Kaip jautiesi?
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
As kartais pagalvoju kad mums truputi lengviau mes isiverkiam, biski palengveje, o vyrai viska savy laiko. As penktadieni bandziau su vyru pasikalbeti, maciau kaip jam sunku, bet jis nerodo kas vyduj verysad.gif
Patrija, brangute dar nepasidok, buk gera, mums reikia cia geru naujienu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(patrija @ 2006 10 23, 09:07)
Dar laikėsi  smile.gif Tik nelabai aš ja tikiu, ji gali bet kada nukristi . Daugiau nematuosiu.

Vilmut, tu tik nesinervuok, juk tokia svarbi diena šiandiena taves laukia.  wub.gif

Man tik vyro gaila  verysad.gif Kai paklausia jo sesuo, jis sako, nu jo, viskas gerai, kad beveik pavyko. Aš sakau, o kodėl tu taip sakai? Jis sako, kad man taip geriau sakyti. Nu negaliu kaip gaila jo net verkiu rašydama.  verysad.gif

Patrija,Tu teisi- temperatūra gali bet kada nukristi, bet kol ji nenukrito reiškės viskas thumbup.gif . Kai nukris (tikiuosi, kad taip nebus wub.gif )- tada jau prastai verysad.gif O dabar nosytę aukščiau mirksiukas.gif Teisingai sako Tavo vyras, kolkas ir reikia laikytis, kad "beveik pavyko" ir pamatysi, kaip po kelių dienų abu verksit ir sakysit "MUMS PAVYKO" wub.gif

O aš žinok vakar anksti atsikėlus, nuo 8 iki 8.15 (kad nepražiopsočiau 8.12 doh.gif )vaikščiojau ir vis apie savo norą galvojau wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilma J.: 23 spalio 2006 - 08:28
Mes galim sakyti, kad nepavyku kai prasidea men ir HCG mazas, o iki tol mes turime galvoti "KAD MUMS PAVYKO: wub.gif
Atsakyti
Trusty, labai gaila, kad taip gavosi. verysad.gif aš tavo vietoje ir crinono jau nebevartočiau, nes būtent dėl jo ir dėl pregnylio (berods jį leisdavaisi) neprasideda mmm. viskas bus gerai, pamatysi. 4u.gif

Vilmut, gera pradžia, pusė darbo. 4u.gif sklandaus tau įsodinimo ir ramybės belaukiant. daug daug ramybės...

Patrija, aš palaukčiau bent iki 12-os dienos. labai stipriai spaudžiu visas galūnes.

Gintarija, ir tau ramybės. 4u.gif

Sidabre, sėkmingos ir gausios punkcijos. 4u.gif

mergaitės, laikykitės. wub.gif wub.gif
Atsakyti