Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Svajuke, labai labai dziaugiuosi ir sveikinu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 11 07, 08:37)
Kraują nuleidau, o dabar kantrybės unsure.gif ..... Atsakymas bus tik apie 14 valandą, plius man dar su gydytoju reikės pasikonsoltuoti ax.gif


Sėkmės Vilmute 4u.gif

Vis gi tavo trečias bandymas, šansai turi būti dideli 4u.gif

Laukiam, laukiam rezultatų 4u.gif
Atsakyti
Svajuke,

dziaugiuosi be galo uz tave! Paziurek, kokia vilti suteikei mums visoms! Valio, super, super!! 4u.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti

Svajuke, aciu Tau uz tokia nuostabia zinia 4u.gif

Vilma J., laukiam kumscius suspaudusios, o ir kitoms didziausios sekmes laukime... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
wub.gif Svajuke 4u.gif tai nuostabu


Vilma laukti liko visia mazai wub.gif
Atsakyti
Vilma wub.gif labai laukiam rezultatu nestuke.gif wub.gif


O kazin kaip Selli ar pridave jau krauja, kiap ir zadejo siandien wub.gif
Atsakyti
Svajuke, 4u.gif wub.gif
Atsakyti
mergaitės, taip susigraudinau beskaitydama visų Jūsų palinkėjimus ir palaikymą. 4u.gif wub.gif wub.gif o šiaip tai negaliu patikėti, tuo, kas vyksta... kartu ir bijau džiaugtis, vis dar įtemptam laukime esu, palengvės šiek tiek matyt tik po echo, kai gydytoja pasakys, kad viskas ok. rolleyes.gif labai labai tikiuosi, kad gyvybė užsikabinusi manyje po 8 mėnesių virs svajuku arba dar viena svejuke. ax.gif

Daivut, hcg jau dariau kelis kartus. pagal jį lyg ir viskas gerai. g.gif

Vilmut, laikau visas galūnes suspaudusi ir tikiuosi kuo geriausio rezultato. 4u.gif

Gintarija, Sidabre, Medeina, Shakira ir kitos belaukiančios, tapkit visos nestuke.gif . didelėj kompanijoj bus labai smagu lauktis. blush2.gif 4u.gif

ech... aš taip ilgai svajojau apie šitą akimirką ir ji pagaliau atėjo...

Euromergele, Spemaną mano rezervuotą dar palaikyk. 4u.gif turiu kam jį pasiūlyti.
Atsakyti
Svajuke, jetus kokios naujienos NUOSTABU heart.gif
victory.gif victory.gif victory.gif

Vilmut, kantrybes, laikau uz tave kumshtukus ir tikiuosi wub.gif
Atsakyti
Svajuke, ta mergina tavo parašiuke, tiesiog įkvepia ir mus tikėti ir siekti pergalės iki galo.

Labai labai sveikinu ir meldžiuos, kad viskas ir toliau sektųs 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 11 07, 10:57)
mergaitės, taip susigraudinau beskaitydama visų Jūsų palinkėjimus ir palaikymą.  4u.gif  wub.gif  wub.gif o šiaip tai negaliu patikėti, tuo, kas vyksta... kartu ir bijau džiaugtis, vis dar įtemptam laukime esu, palengvės šiek tiek matyt tik po echo, kai gydytoja pasakys, kad viskas ok.  rolleyes.gif labai labai tikiuosi, kad gyvybė užsikabinusi manyje po 8 mėnesių virs svajuku arba dar viena svejuke.  ax.gif




Svajuke, nuosirdziausi sveikinimai. Smagu ziuret i tavo liniuote - ji tik trim dienom jaunesne nei manoji. thumbup.gif
Atsakyti
Chiara, aš esu tikra, kad ir tu pasieksi savo tikslą. jaučiu, kad esi stipri moteris ir vienaip ar kitaip tu vis tiek būsi laiminga, pamatysi. wub.gif

ir Paidukė pasieks, ir Euromergelė, ir Renata jeigu nepasiduos. iš tiesų svarbiausia - nepasiduoti. nelengvas man buvo paskutinis bandymas, bet buvau pasirįžusi bet kokiu atveju nepasiduoti. mergaitė, kovokit už savo svajonę. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svajukė: 07 lapkričio 2006 - 10:20