Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Nu ir naujienos !!!!!
Is pacio ryto
clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif lithuania.gif lithuania.gif lithuania.gif yahoo.gif yahoo.gif
Svajuke, LABAI LABAI tave sveikinu wub.gif

Va kuo tu uzsiemusi buvai, o as cia tave su visokiais straipsniais kankinau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garnelis: 07 lapkričio 2006 - 08:06
Vilmute, oi kaip laukiam gerų naujienų nestuke.gif
Atsakyti
Čia tai GERAS thumbup.gif SVAJUKE wub.gif wub.gif wub.gif

Vilmut, kaip? g.gif
Atsakyti
Svajuke bigsmile.gif wub.gif wub.gif dabar ramiai ir atsargiai laikykis ir viskas bus gerai mirksiukas.gif

jetus gal pagaliau pajudės ledai ir IVF fronte bigsmile.gif
Atsakyti
Vilmutei jaučiu iki pietų teks laukti atsakymo ax.gif
Atsakyti
Kraują nuleidau, o dabar kantrybės unsure.gif ..... Atsakymas bus tik apie 14 valandą, plius man dar su gydytoju reikės pasikonsoltuoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 11 07, 08:37)
Kraują nuleidau, o dabar kantrybės unsure.gif ..... Atsakymas bus tik apie 14 valandą, plius man dar su gydytoju reikės pasikonsoltuoti ax.gif


Ech, kiek ilgai reikės laukti ax.gif wub.gif
Atsakyti
Aš tai jau negaliu, mano darbo dienai amen dėl laukimo, sėdėsiu ir lauksiu blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Darlut, kas tos 6 valandos su jau prabėgusiom 16 dienų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 11 07, 09:42)
Darlut, kas tos 6 valandos su jau prabėgusiom 16 dienų smile.gif


O net testuko nebandei darytis? Mums 16 dienų greičiau prabėgo nei šiandien 6 valandas laukt mirksiukas.gif
Atsakyti
Svajuke, is tikruju, pirma karta skyrelyje dziaugiuosi iki asaru.
Kai vakar paskambino merginos ir pranese naujiena, tai siandien iki ryto negaliu atsigauti, praktiskai net t 4 val. neismiegojau, kai gulejau lovoje smile.gif
Ale tai ir baile esi! Spemano tau prirezervavome, idomu, kas dabar valgys?
Atsakyti
Ale žiūriu Svajukės sėkmė buvo staigiai telefonais visiems pranešta lotuliukas.gif
Atsakyti