Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

svajuke wub.gif nu negaliu kaip džiaugiuosi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , pagaliau, pagaliau tu nestuke.gif

taigi anksčiau ar vėliau mes visos būsim nestuke.gif jei nenuleisim rankų, svajukė pavyzdys, nu bet jau slapukė kokia smile.gif

dabar tokių pat naujienų iš Vilmutės laukiu wub.gif
Atsakyti
Svajuke, nu gal ir yra dievas ant šito svieto wub.gif
Atsakyti
Renata, kaip tik sužinojau apie Svajukę, iškart apie tave pagalvojau, ateis ir pas tave šventė, tikiu wub.gif
Atsakyti
Renata
tikrai yra mirksiukas.gif tik kaip tam pasakojime apie žmogelį ir milijoną, kad laimėtum milijoną reikia nusipirkti bilietą
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 11 06, 22:36)
Renata, kaip tik sužinojau apie Svajukę, iškart apie tave pagalvojau, ateis ir pas tave šventė, tikiu wub.gif


dėkui wub.gif kažin ar ateis
Papildyta:
QUOTE(paiduke @ 2006 11 06, 22:35)
Renata
tikrai yra  mirksiukas.gif tik kaip tam pasakojime apie žmogelį ir milijoną, kad laimėtum milijoną reikia nusipirkti bilietą


tai gal reikia pirkti milijoną bilietų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata @ 2006 11 06, 22:39)
dėkui wub.gif kažin ar ateis
Papildyta:
tai gal reikia pirkti milijoną bilietų mirksiukas.gif

nu ir ko taip pesimistiškai verysad.gif baik tu man juokus ir jei dar turi tokią svajonę(tikiu, kad turi) tai būtinai bandyk, gal visai nedaug reikia iki tavo svajonės išsipildymo, gal net ir IVF nereiktų, tiesiog kaip K sako"reguliariai mylėtis" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2006 11 06, 22:40)
nu ir ko taip pesimistiškai verysad.gif baik tu man juokus ir jei dar turi tokią svajonę(tikiu, kad turi) tai būtinai bandyk, gal visai nedaug reikia iki tavo svajonės išsipildymo, gal net ir IVF nereiktų, tiesiog kaip K sako"reguliariai mylėtis" mirksiukas.gif


kol kas aš ,,pas" su ivf-ais. neturiu jėgų vėl kankintis
Atsakyti
QUOTE(Renata @ 2006 11 06, 22:44)
kol kas aš ,,pas" su ivf-ais. neturiu jėgų vėl kankintis

tai tikiu, kad pavargai nuo IVF, bet gal K patarimu pasinaudotum mirksiukas.gif , juk viskas pas tave su sveikata kaip ir gerai

gal ir juokingai kam skamba, bet aš tai tikiu, kad jei priežaščių nepastojimui nėra, tai gali įvykti stebukliukas bet kada
tik baisu, kad laukiant gali ir nesulaukti, tai geriau kažką veikti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paiduke: 06 lapkričio 2006 - 22:52
Renata, jei pavargai - ilsėkis, atsipalaiduok ir negalvok. Ir kaip turėsi pakankamai jėgų, kaip atsigausi - būtinai pavyks. To ir linkiu iš visos širdies wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata @ 2006 11 06, 22:32)
Svajuke, nu gal ir yra dievas ant šito svieto wub.gif

Nu ta pati pagalvojau.
Svajuke, be zodziu nestuke.gif wub.gif wub.gif wub.gif Pagaliau, pagaliau, negaliu patiket, kazkokia nuojauta mane siandien aplanke cia uzsukti.
Atsakyti
Svajuke nu thumbup.gif kaip fainai na pagaliau yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif
Atsakyti
Svajuke wub.gif visgi yra teisybė, oaš netikėjau smile.gif Laikykis 4u.gif
Atsakyti