Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Svajuke wub.gif , negaliu net pašokinejau atsitojus namuose iš džiaugsmo blush2.gif wub.gif wub.gif pagaliau yahoo.gif nuostabios naujienos wub.gif

Atsakyti
visgi kaip fainai thumbup.gif gal pagaliau po truputi ateis daug dziaugsmo i sita skyreli wub.gif
Atsakyti
Liudesiuk, o kada tavo data? Greitai man atrodo ir del taves dziaugsimes smile.gif
Atsakyti
Ne ,nu mergynos tai saunuoles thumbup.gif tyliai tyliai,bet kaip paskys naujienas,tai net issiziojom visos lotuliukas.gif thumbup.gif kad daugiau tokiu,tai visai viltis sugryztu mirksiukas.gif
Laikykites mergytes visos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Svajuke wub.gif wub.gif wub.gif

Man atrodo tu daugeliui iš mūsų gražini tikėjimą.

clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(mykolina @ 2006 11 06, 21:07)
Liudesiuk, o kada tavo data? Greitai man atrodo ir del taves dziaugsimes smile.gif


aj as tai tik treciadieni ryte vaziuosiu dar vienai apziurai ir tada gal jau paskirs punkcijos diena ax.gif
tai dabar reikia dziaugtis del tu, kurios jau po visko ir laukia 4u.gif ir jau sulauke 4u.gif
tikrai svajuke kazkaip mane labai nudziugino wub.gif kaip jausdama siandien uzsirasiau niko pakeitimui smile.gif nebebusiu liudesiukas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liudesiukas: 06 lapkričio 2006 - 21:16
QUOTE(liudesiukas @ 2006 11 06, 19:05)
visgi kaip fainai  thumbup.gif  gal pagaliau po truputi ateis daug dziaugsmo i sita skyreli  wub.gif

thumbup.gif , jau dabar kaip atsigavo mūsų skyrelis biggrin.gif , o tai kelias dienas buvo taip tyku g.gif ..
Atsakyti
QUOTE(Medeina @ 2006 11 06, 21:19)
thumbup.gif , jau dabar kaip atsigavo mūsų skyrelis biggrin.gif , o tai kelias dienas buvo taip tyku g.gif ..


Medeina is taves irgi visos tikimes ir linkim geriausiu naujienu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liudesiukas @ 2006 11 06, 22:14)
aj as tai tik treciadieni ryte vaziuosiu dar vienai apziurai ir tada gal jau paskirs punkcijos diena  ax.gif 
tai dabar reikia dziaugtis del tu, kurios jau po visko ir laukia  4u.gif  ir jau sulauke  4u.gif
tikrai svajuke kazkaip mane labai nudziugino  wub.gif  kaip jausdama siandien uzsirasiau niko pakeitimui smile.gif nebebusiu liudesiukas smile.gif

As ir norejau sakyti, kad labai jau liudnai pasivadinai. Aisku nebebuk lotuliukas.gif O tai kas dabar busi g.gif
Atsakyti
QUOTE(mykolina @ 2006 11 06, 21:21)
As ir norejau sakyti, kad labai jau liudnai pasivadinai. Aisku nebebuk lotuliukas.gif  O tai kas dabar busi  g.gif

niu pasivadinau taip, nes tada taip super liudnai jauciausi atejusi cia blush2.gif bet merginu deka, viskas nebe taip blogai, nes visn jau tas kad galima cia apie savo beda kalbeti labai padeda 4u.gif o greitai busiu saules_zuikutis smile.gif blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(liudesiukas @ 2006 11 06, 21:24)
o greitai busiu saules_zuikutis smile.gif  blush2.gif  ax.gif

thumbup.gif va čia jau linksmiau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(liudesiukas @ 2006 11 06, 22:24)
niu pasivadinau taip, nes tada taip super liudnai jauciausi atejusi cia  blush2.gif  bet merginu deka, viskas nebe taip blogai, nes visn jau tas kad galima cia apie savo beda kalbeti labai padeda  4u.gif  o greitai busiu saules_zuikutis smile.gif  blush2.gif  ax.gif

thumbup.gif
Atsakyti