Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Svajuke, valio, valio, valio!!!
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 11 06, 20:00)
Mane vis aplanko mintis, kad visos artėjam prie to, po vieną, po vieną, kad ir lėtai, bet pažiūrėkit kaip mums pavyksta wub.gif


Taip, tik reikia nenuleisti rankų thumbup.gif

Vat matote pačios, kas siekia, tas pasiekia. Dėl svajukės iš laimės šokinėju ir rytoj į darbą jau eisiu pasišokinėdama. Koks fainas gyvenimas, nu džiaugtis tikrai yra kuo drinks_cheers.gif

Atsakyti
Bet taip norėtųsi, kad nors tuputuką greičiau judėtume į priekį....kad nereiktų tiek laukti....
Taip gražu žiūrėti į Svajukės liniuotę wub.gif Tada supranti, kad tikrai nereikia nuleisti rankų...
O pamenat taip- neseniai Svajukei visos linkėjom, kad pagaliau jos parašiuke atsirastų skaičiukas 5.... kai pagalvoji...dieve dieve.....
Lūdna, kad tiek jėgų...tiek pastangų reikia įdėti, kad pasiektum savo tikslą.... Bet pasirodo verta...tikrai verta........

Svajuke wub.gif wub.gif wub.gif Tu nerealiai stipri wub.gif Tu to verta wub.gif Tavo pergalė yra mūsų visų pergalė wub.gif wub.gif wub.gif

Ai, nebegaliu einu paverksiu. iš laimės..........................
Atsakyti
Vilmut, tau negalima verkti, aš jau žliumbiu už tave, už mus visas cray.gif praskydau visiškai blush-anim-cl.gif Taviškis pamatys mane nusižliumbusią užtinėlę blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Aš tai dabar sėdžiu namuose prie kompo ir dainuoju biggrin.gif Muziką garsiai pasileidau ir džiaugiuosi tongue.gif

Žinome ką darome, kad reikės daug pastangų. Viena kitą palaikome ir lipame iš traukinio po vieną mirksiukas.gif

Dabar Vilmutės eilė, lauksime rezultatų doh.gif
Atsakyti
Reikia megzti, bet negaliu, sėdžiu ir skaitau šimtąjį kartą jau čia doh.gif
Atsakyti
Nu dar gražiau doh.gif Ji prieš MB bijo apsižliumbusi pasirodyti doh.gif Visai jau čia man įdomu g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 11 06, 20:26)
Nu dar gražiau doh.gif  Ji prieš MB bijo apsižliumbusi pasirodyti doh.gif  Visai jau čia man įdomu g.gif  lotuliukas.gif

blush2.gif Sakys gal į galvą gavo nuo briedžio ir verkia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 11 06, 20:24)
Reikia megzti, bet negaliu, sėdžiu ir skaitau šimtąjį kartą jau čia doh.gif


Ir aš negaliu atsitraukti. Net norėčiau eiti pašokti, taip linksma pasidarė. Seniai jau taip čia buvo linksma smile.gif Bet negaliu, turiu ramiau būti, nes ir pati laukiu rezultato rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 11 06, 20:30)
blush2.gif  Sakys gal į galvą gavo nuo briedžio ir verkia  blush2.gif

Galės eiti ginti smile.gif kaip tik pasportavęs, o dar vis pasninkauja doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Svajuke, trūksta žodžių thumbup.gif stalčius iki šiol atvėpęs biggrin.gif
Nu bet panos, kaip ji sucenzūravo sąrašiuką ir nuslėpė visą veiksmą lotuliukas.gif

Jaučiu šią savaitę mūsų forume reiks paskelbt šventine mirksiukas.gif Vilma, prašom man ryt sms wub.gif
Atsakyti
Sveikutes, negaliu ir as skaitydama atsidziaugti jusu tokiomis naujienomis.
Vilmute, issimiegok ramiai sianakt, nors isivaizduoju kaip sunku turbut bus uzmigti. Is tikro tai man irgi nuojauta kuzda, kad tu jau tikrai nestuke.gif
Svajuke 4u.gif
Medeina ir Shakira, ramaus jums laukimo smile.gif
Atsakyti