Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Ačiū, Svajuke, labai noriu, kad ir tu kuo greičiau sulauktai savo angeliko smile.gif
Kai sustiprėsiu eisiu pasimelsti į bažnytėlę Druskininkuose, uždegsiu žvakutę už jūsų visų sėkmę ir sveikatėlę.

Vilmute, tu šaunuolė smile.gif
Ačiū tau už gerus žodžius, mes tikrai visos ne tik norim, bet ir galim, mes tikrai galim smile.gif mums pasiseks.

Atsakyti
tikiu, linkiu tau pradziai labai gerai pailseti ir tada su naujom jegom grizti ir pasiekti ta taip trokstama tiksla 4u.gif
Atsakyti
tikiu..
Papildyta:
Tikiu 4u.gif
Atsakyti
Ačiū,liūdesiuk, aš tau linkiu stebuklo išsipildymo iš visos širdies smile.gif
Ačiū, KittyKitty, pasistengsiu sustiprėti dėl savo tikslo.
Atsakyti
tikiu, tu šaunuolė wub.gif pailsėk ir viskas bus gerai 4u.gif Labai tau linkiu sėkmės biggrin.gif

VilmaJ. .... Vilnius už tave jaudinasi wub.gif 4u.gif

Atsakyti
Tikiu, atgauk jėgas prieš naują ir sėkmingą startą wub.gif
Atsakyti
Tikiu, atgauk jegas, sutvirtek fiziskai ir dvasiskai, tada bus lengviau siekti savo tikslo wub.gif


Liudesiuk, manau kad nepersitemk. Jei darbas po 12 valandu ir dar stresinis, tai schmoll.gif Jei tau iseitu bent "apkarpyti" valandas Po savo pirmo IVf as turejau labai stresines ir itemptas dvi savaites. Dabar kai prisimenu, tai vis pagalvoju, kad galbut tai ir pakenke g.gif


Vilma, speju ryt stovesi pirma prie via medic bigsmile.gif Sekmes wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaneta1: 06 lapkričio 2006 - 18:18
mergaitės, gal norėtumėte kuri iš manęs perimti parašiuką ir pakontroliuoti situaciją vietoj manęs? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 11 06, 18:01)
VilmaJ. .... Vilnius už tave jaudinasi  wub.gif  4u.gif

wub.gif

QUOTE(zaneta1 @ 2006 11 06, 18:17)
Vilma, speju ryt stovesi pirma prie via medic bigsmile.gif Sekmes wub.gif

Teisingai įtari doh.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zaneta1 @ 2006 11 06, 18:17)
Liudesiuk, manau kad nepersitemk. Jei darbas po 12 valandu ir dar stresinis, tai schmoll.gif Jei tau iseitu bent "apkarpyti" valandas  Po savo pirmo IVf as turejau labai stresines ir itemptas dvi savaites. Dabar kai prisimenu, tai vis pagalvoju, kad galbut tai ir pakenke g.gif


reiks bandyt po isodinimo bent jau issimiegot po pilnas 8 valandas smile.gif o kas bandys mane nervuot ir stresuot tai gaus i kaili nuo manes smile.gif uzsidarysiu duris ir i nieka demesio nekreipsiu, gal kaip nors issisuksiu ir nepakenks ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Vilma J. @ 2006 11 06, 18:30)
wub.gif
Teisingai įtari doh.gif   wub.gif


Vilma sekmes tau rytoj 4u.gif laikysiu kumstukus jau tik atsibudus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liudesiukas: 06 lapkričio 2006 - 18:38
QUOTE(svajukė @ 2006 11 06, 18:22)
mergaitės, gal norėtumėte kuri iš manęs perimti parašiuką ir pakontroliuoti situaciją vietoj manęs?  ax.gif

Svajuke, kas nutiko g.gif blink.gif unsure.gif ?

Galiu aš , jei mergaitės leis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 11 06, 17:38)
Svajuke, kas nutiko g.gif  blink.gif  unsure.gif ?

Galiu aš , jei mergaitės leis ax.gif



Jo Vilma apsiimk, sarasiukas, arciau Kauno bus mirksiukas.gif

Svajuke, tikiuosi viskas gerai unsure.gif
Atsakyti