Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Mirėja @ 2006 10 21, 22:34)
Jau dabar pradėdu laikyti kumsčius. Sėkmės  wub.gif


Ačiū smile.gif

Buvau rami, bet dabar jau ne. Nu neįmanoma turbūt. Vis tiek visokių nenumatytų dalykų atsiranda, o taip norėtųsi būti ramybės būsenoje.
Atsakyti
[Is astuoniu apsivaisino astuonios wub.gif Aisku dar visko gali buti iki rytojaus, bet vistiek labai dziaugiuosi blush2.gif ax.gif Ryt vakarop parsivesiu savo zirniukus wub.gif
[/quote]
Sveikinu su puikiais rezultatais thumbup.gif . Pasirodo mes pas ta pati daktareli lankomes thumbup.gif kazkaip ramiau ir man pasidare kai pas tave viskas thumbup.gif .
Man punkcija tikriausiai treciadieni nusimato wub.gif
Atsakyti
Vilmute, puikūs rezultatai smile.gif
Sidabre, sėkmės tau trečiadienį smile.gif
Atsakyti
Sidabre, sekmes Tau treciadieni 4u.gif
Atsakyti
Cia matau dziugios naujienos 4u.gif Saunu labai. Tik va man kazkas ne taip. Nera mm jau antra savaite, sakau gal klimaksas pasidare g.gif Biski patepliojo ir viskas. Turejau po mm darytis tyrimus, dabar nebezinau ka daryti. Kazkodel atrodo kad kazkas auksciau nenori, kad leliuka turetume verysad.gif Ir nezinau kiek laiko tu nelemtu mm laukti, nes niekada jos neveluodavo. nestuke.gif buti niekaip negaliu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 10 22, 14:23)
Is astuoniu apsivaisino astuonios wub.gif  Aisku dar visko gali buti iki rytojaus, bet vistiek labai dziaugiuosi blush2.gif  ax.gif Ryt vakarop parsivesiu savo zirniukus wub.gif


tiesiog puiku wub.gif matai, kaip skirtingai gali gautis po Ivf-o g.gif laikau kumsčius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata @ 2006 10 22, 21:16)
tiesiog puiku wub.gif  matai, kaip skirtingai gali gautis po Ivf-o g.gif laikau kumsčius 4u.gif

Aciu , Renata wub.gif
Man schema truputi kitokia taike mirksiukas.gif
Atsakyti
VilmaJ, simtaprocentinai sekasi - tai pir toliau thumbup.gif
labai gera girdeti tokius rezultatus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 10 22, 20:23)
Aciu , Renata wub.gif
Man schema truputi kitokia taike mirksiukas.gif


kuo skyrėsi?
Atsakyti
Šiandiena man lygiai 10 parų. Ar verta daryti HCH ? Ar dar palaukti?
Atsakyti
Labas rytas visom smile.gif
Laikau kumstukus uz visas kurios laukia rezultatu. Taip noreciau, kad cia pasirodytu nestuke.gif
Atsakyti
patrija, palauk dar bent rytojaus ax.gif
Atsakyti