Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Na ir aš dabar bandau gyventi įprastą gyvenimą. O praeitą kartą daugiau gulinėjau. Dabar net save priverčiu pajudėti, jei pritingiu.
Tikrai įdomu, koks rezultatas iš to bus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(liudesiukas @ 2006 11 06, 14:21)
suprantu del iprasto gyvenimo  blush2.gif  bet jeigu tas gyvenimas - tai kasdieninis darbas po 12 val, plius kasdieniniai stresai darbe ir eskstremalios situacijos  blush2.gif  g.gif  nors jei dar ant koju pastoviu ir jegu yra vadinas viskas ok smile.gif ko gero be reikalo cia susirupinau  ax.gif



na, aš ne visai sutinku, kad nereikia nieko keisti.. Aišku, reikia gyventi įprastą gyvenimą, bet nuolatinis stresas ir pervargimas tikrai nėra gerai, net ir mažiukui, jei užkibs. Liūdesiuk, jei pavyksta, bent išsimiegok 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeina @ 2006 11 06, 10:44)

Kaži kaip Shakira g.gif ?



Na ką, Medeina, priglaudėm savo lepūnėlius? smile.gif Dabar tik laukt belieka...
Atsakyti
Pritariu, KittyKitty drinks_cheers.gif Pastovus stresas ir pervargimas tikrai ne į naudą schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Shakira @ 2006 11 06, 11:43)
Na ką, Medeina, priglaudėm savo lepūnėlius? smile.gif  Dabar tik laukt belieka...

O wub.gif , geras, Shakira wub.gif , tai ir tu tą vienintelį priglaudei mirksiukas.gif ?Suspaudžiam ir laikom lotuliukas.gif
Kažkaip mažai pasirodai forume, apsilankyk dažniau mirksiukas.gif
Atsakyti

Aha, priglaudžiau smile.gif Kažkaip iki paskutinės minutės nebuvo aišku, bet galų gale nors ir vienas bet gavosi geros kokybės. Kaip mano vyras sako - kažkaip labai kabinasi į gyvenimą smile.gif
Aš visą šeštadienį kažkaip aną galą suspaudusi vaikščiojau smile.gif tai vyras sako - reikėjo paprašyti, kad užsiūtų, tai bent ramu būt buvę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shakira @ 2006 11 06, 11:57)
Aha, priglaudžiau smile.gif  Kažkaip iki paskutinės minutės nebuvo aišku, bet galų gale nors ir vienas bet gavosi geros kokybės. Kaip mano vyras sako - kažkaip labai kabinasi į gyvenimą smile.gif 
Aš visą šeštadienį kažkaip aną galą suspaudusi vaikščiojau smile.gif tai vyras sako - reikėjo paprašyti, kad užsiūtų, tai bent ramu būt buvę biggrin.gif

biggrin.gif aš tai prašiau, kad bent su pleistru užklijuotų biggrin.gif
Atsakyti
Tikiu, matau, prisijungusi, kaip laikaisi? wub.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif oij linksmuolės merginos prajuokinot negaliu biggrin.gif jai tokiom nuotaikom ir toliau rezultatas garantuotas nestuke.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės,
Visoms linkiu kuo didžiausios stiprybės ir sėkmės belaukiant smile.gif
Vilmute, tu jau tikrų tikriausia mamytė smile.gif,
Medeina, gerai prižiūrėk savo angeliuką smile.gif
Daivute, labai dažnai apie tave pagalvoju, kaip tu ?

O aš noriu atsiaveikinti, rytoj išvažiuoju į sanatoriją po savo visų stresų bėdų ir operacijų sad.gif
Pasistengsiu pailsėti ir nusiraminti, nes dabar dar vis apžliumbiu savo likimą sad.gif

Po savo pirmojo IVF sekantį ciklą pastojau natūraliai, nors vyro sperma buvo tik 4 mln. per IVF, taigi darėm IVF+ISCI.
Teoriškai pastoti natūraliai kaip ir nebuvo šansų, nes vyro sperma buvo tikrai nesuperinė, o ir mano kiaušintakis po plastinės operacijos, bet stebuklas įvyko, aš pastojau, tik gaila ne vietoje sad.gif
Mintys kankina įvairios, bet aš vis dar tikiu, kad su gydytojų pagalba susilaiksime savo vaikelio smile.gif taigi pailsėsiu ir vėl pratęsiu savo žygius pas gydytojus, niekur nepasidėsi sad.gif
Daug draugiškų bučkių visoms smile.gif
Iki, stiprybės ir kantrybės jums smile.gif
Atsakyti
Tikiu, laikykis. 4u.gif pailsėk gerai ir tikrai sulauksi ir tu savo stebuklėlio. wub.gif
Atsakyti
Tikiu, sutvirtėk, pailsėk ir tada dar Tu parodysi ką gali wub.gif
Atsakyti