Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Vilmut, oi kaip kinkas drebinu dėl tavęs blink.gif wub.gif

Medeina, tegul tavo stipruolis vienturtėlis irgi neapvilia tavęs mirksiukas.gif Beje, man irgi sodino 4 ląstelių mirksiukas.gif (off - labai užziėmusi esu).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva: 06 lapkričio 2006 - 11:56
O aš kažkaip nedrebinu dėl Vilmutės, nuojauta kužka, kad bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 11 06, 10:01)
O aš kažkaip nedrebinu dėl Vilmutės, nuojauta kužka, kad bus gerai thumbup.gif

Man irgi atrodo, kad jau Vilmai nereikia kinkų drebint mirksiukas.gif , vis dėlto 14 diena mirksiukas.gif
Atsakyti
Selli, o kaip Tu ?

O aš Vilmut kankinuosi, šiandien 10 diena, tai gal jau galiu hcg daryti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 11 06, 11:56)
Vilmut, oi kaip kinkas drebinu dėl tavęs blink.gif  wub.gif


wub.gif
QUOTE(Aga @ 2006 11 06, 12:01)
O aš kažkaip nedrebinu dėl Vilmutės, nuojauta kužka, kad bus gerai thumbup.gif

Ar stipriai kužda ax.gif wub.gif


QUOTE(Medeina @ 2006 11 06, 12:14)
Man irgi atrodo, kad jau Vilmai nereikia kinkų drebint mirksiukas.gif , vis dėlto 14 diena mirksiukas.gif

15-ta diena, Medeinut ax.gif

QUOTE(selli @ 2006 11 06, 12:31)
O aš Vilmut kankinuosi, šiandien 10 diena, tai gal jau galiu hcg daryti? g.gif

Gal ir parodytų, bet būt gerai dar luktelėt iki 12-tos smile.gif
Atsakyti
[quote=Vilma J.,2006 11 06, 13:02]
wub.gif

Ar stipriai kužda ax.gif wub.gif
15-ta diena, Medeinut ax.gif



Jei ryt neprasidės mmm, tai viskas aišku mirksiukas.gif
Atsakyti
o ar visos po ivf ilsisi daug? blush2.gif ziuriu, kad su darbais iki isodinimo sustvarkyti be sansu, todel ir toliau teks dirbti po 12 val per para net ir savaitgaliais sad.gif ar tai tikrai labai blogai veiks? o gal jei rezima pakoreguosiu ir nors po 8 val per diena miegosiu nieko tokio blogo tada? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(liudesiukas @ 2006 11 06, 13:09)
o ar visos po ivf ilsisi daug?  blush2.gif  ziuriu, kad su darbais iki isodinimo sustvarkyti be sansu, todel ir toliau teks dirbti po 12 val per para net ir savaitgaliais sad.gif ar tai tikrai labai blogai veiks? o gal jei rezima pakoreguosiu ir nors po 8 val per diena miegosiu nieko tokio blogo tada?  blush2.gif

Man, gydytoja Usonienė, po įsodinimo pasakė, kad gyventi reikia įprastą gyvenimą. Aš pvz. ir gyvenau, ėjau į darbą ir t.t. Man šie jos žodžiai daug ką reiškė. Reiškia taip ir reikia daryti. Manau nepriklauso nuo to ar gulėsi 2 savaites ar negulėsi, dirbsi ar nedirbsi (aš nekalbu apie fizinius sunkius darbus) Jei skirta pavykt-tai pavyks, neskirta tai nepavyks, ir joks gulėjimas ir nedirbimas nepadės. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Orchidėja @ 2006 11 06, 13:18)
Man, gydytoja Usonienė, po įsodinimo pasakė, kad gyventi reikia įprastą gyvenimą. Aš pvz. ir gyvenau, ėjau į darbą ir t.t. Man šie jos žodžiai daug ką reiškė. Reiškia taip ir reikia daryti. Manau nepriklauso nuo to ar gulėsi 2 savaites ar negulėsi, dirbsi ar nedirbsi (aš nekalbu apie fizinius sunkius darbus) Jei skirta pavykt-tai pavyks, neskirta tai nepavyks, ir joks gulėjimas ir nedirbimas nepadės. smile.gif


suprantu del iprasto gyvenimo blush2.gif bet jeigu tas gyvenimas - tai kasdieninis darbas po 12 val, plius kasdieniniai stresai darbe ir eskstremalios situacijos blush2.gif g.gif nors jei dar ant koju pastoviu ir jegu yra vadinas viskas ok smile.gif ko gero be reikalo cia susirupinau ax.gif
Atsakyti
man irgi gydytoja taip sakė ir aš pati manau, kad ar tu gulėsi visą laiką, ar tu į darbą eisi, jeigu nulemta sėkmė - tai ir pasiseks nepriklausomai nuo to, kaip leidai laukimo periodą. ax.gif

mergaitės, laikykit frontą, laikykit. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 11 06, 11:02)
15-ta diena, Medeinut ax.gif

doh.gif ale ot gera iš manęs skaičiuotoja blush2.gif lotuliukas.gif , sorry Vilmuk 4u.gif
Atsakyti
Vilma J., taip malonu girdėti, kad dar nepasirodė mms ... dar labai tyliai palaikysiu kumštukus už tavo sėkmę 4u.gif ir palauksim atsakymo ax.gif

Medeina, lai tavo vienturtėlis laikosi tvirtai įsikibęs tavo pilvelyje visus 9 mėnesiukus 4u.gif

Selli, manau gali daryti hcg, as visus darydavau 10-11 d. ir būdavo viskas aišku ax.gif . Sėkmės ir gerų rezultatų 4u.gif

Dėl poilsio po ivf pritariu Orchidėjos nuomonei drinks_cheers.gif , išbandyta ir poilsis ir įprastinis gyvenimo būdas... jei lemta tai psiseks ax.gif
Atsakyti