Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Vilma J. @ 2006 11 04, 22:59)
Devina, kaip Tu laikaisi wub.gif ?

Zaneta, kaip Tavo stimuliacija?

O darosi mergytės HCG įvairiai....anksčiausiai kiek girdėjau berods  9-tą dieną parodė ax.gif  Bet šiaip......gal  11-12 ....


Laikausi Vilmute wub.gif labai laukiu 12 savaitėlių, dar esam labai mažyčiai smile.gif
Kaip tavo tas ilgasis laukimas g.gif jei ne tas pregnilis jau berods galėtum testuotis, bet ir be testuku aš tave jau matau Svajukės antrajam sarašiuke mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zaneta1 @ 2006 11 04, 22:07)
Tpfu, susimaisiau doh.gif  treciadieni punkcija o ne isodinimas doh.gif
isisvajojau blush2.gif

Būna biggrin.gif
Vistiek wub.gif wub.gif wub.gif smile.gif
Atsakyti
visoms laukiancioms sekmes 4u.gif
Vilmut wub.gif
Devina, nesusaldyk savo zirniuko prie kompo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zaneta1 @ 2006 11 04, 23:16)
visoms laukiancioms sekmes 4u.gif
Vilmut wub.gif
Devina, nesusaldyk savo zirniuko prie kompo wub.gif


zaneta1 tai kad aš su savo žirniuku lovoj bigsmile.gif zaneta1 sėkmės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(devina @ 2006 11 04, 22:11)
Laikausi Vilmute wub.gif labai laukiu 12 savaitėlių, dar esam labai mažyčiai smile.gif
Kaip tavo tas ilgasis laukimas g.gif jei ne tas pregnilis jau berods galėtum testuotis, bet ir be testuku aš tave jau matau Svajukės antrajam sarašiuke mirksiukas.gif

Pirma laukiam 14 dienelių...poto 12 savaitėlių...poto..... taip ir laukiam...ech....

O man šiandien 13-ta diena smile.gif Stogas važiuoja doh.gif Jei ne tas nelemtas biggrin.gif pregnylis šiandien pirma būčiau stovėjusi eilėje...kraujo nuleidimui lotuliukas.gif Užtaisė čia man daktarėlis....oj užtaisė..... lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Labai noriu į tą Svajukės sąrašiuko dalį šalia Tavęs blush2.gif ax.gif wub.gif Bet čia jau kaip bus taip bus......
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 11 04, 23:17)
Pirma laukiam 14 dienelių...poto 12 savaitėlių...poto..... taip ir laukiam...ech....

O man šiandien 13-ta diena smile.gif  Stogas važiuoja doh.gif  Jei ne tas nelemtas  biggrin.gif  pregnylis šiandien pirma būčiau stovėjusi eilėje...kraujo nuleidimui lotuliukas.gif  Užtaisė čia man daktarėlis....oj užtaisė..... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Labai noriu į tą Svajukės sąrašiuko dalį šalia Tavęs blush2.gif  ax.gif  wub.gif  Bet čia jau kaip bus taip bus......


Vilmute viskas bus gerai wub.gif taip viskas ėjosi sklandžiai, kad kitokio galutinio rezultato net neisivaizduoju mirksiukas.gif O kada baigi žaisti su tuo pregniliu g.gif
Atsakyti
Dar nežinau kada baigsiu.... dar vieną dozę turiu antradieniui... jei viskas OK poryt skambinsiu gydytojui pasiklausiti ar dar reikės leistis, nors ir sakė...bet....pamiršau blush2.gif doh.gif
Bet šiaip jei mmm neateis (tegu geriau brangiosios akių nerodo lotuliukas.gif ) tai ketvirtadienį jau darysiu HCG, pagal laiką HCG kiekis turi būti didesnis nei pregnylio likučiai smile.gif
Atsakyti
blush2.gif paskubėjau tikrai su tuo testu mergaitės , ir nuo vyro bart gavau.., bet kad jokių požymių nei pilvą skauda, o krūtis tik biškį paskauda, tai aš kitais būdais jų pradėjau anksti ieškot, tai dar labiau nusivyliau.. Lauksiu dabar kantriai nustatytos dienos ph34r.gif , tik kad mm neateitų nenoriu aš jų oij nenoriu schmoll.gif schmoll.gif.

wub.gif merginos , taip linkiu nuoširdžiai kad mums visom pasisektų 4u.gif pasipiltų 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif kaip lietus iš dangaus . TAIP IR BUS lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(selli @ 2006 11 05, 11:27)
  paskubėjau tikrai su tuo testu mergaitės , ir nuo vyro bart gavau.., bet kad jokių požymių nei pilvą skauda, o krūtis tik biškį paskauda, tai aš kitais būdais jų pradėjau anksti ieškot, tai dar labiau nusivyliau.. Lauksiu dabar kantriai nustatytos dienos ph34r.gif , tik kad mm neateitų nenoriu aš jų oij nenoriu  schmoll.gif  schmoll.gif.

:

selli nono.gif pakentek truputi:) ir as kenčiu wub.gif nervuojuos, stogas vaziuoja, bet kenčiu wub.gif ir tikiuosi geriausio, nors ir pas mane jokiu tu pozymiu kaip ir nematyti, na krutine truputi skauda ir pilva karts nuo karto pamaudžia blink.gif bet kaip cia kas baigsis sunku pasakyti doh.gif

Kantrybės ramybės ir tikejimo mergaites wub.gif Laukiam savo stebukliuku wub.gif
Atsakyti
vajei kaip jau jus toli nuo manes lotuliukas.gif bandau jus vytis ale kad nesiseka lotuliukas.gif linkiu kad jus visos sedetumet pas svajuke antroje saraso dalyje 4u.gif 4u.gif 4u.gif ir aisku man ten vietele paliktumet ir lauktumet lotuliukas.gif nes visoms bus daug smagiau juk wub.gif sekmes visoms 4u.gif tiesa pasakius tai nervuojuos uz visas wub.gif
Atsakyti
Sidabriuke, baigsis viskas gerai ir mes patapsime nestuke.gif būtinai! Net pati gydytoja man pasakė kad svarbiausia TIKĖTI. Tikėkime visos kartu group.gif wub.gif
Atsakyti
Kantrybės ,mergaitės, kantrybės wub.gif O gal kuri norit su manim vietom susikeisti g.gif ? Aš jau turbūt stogą kažkur pamečiau doh.gif lotuliukas.gif visai dvasios ramybę praradau... unsure.gif

Liudesiuk, o kaip Tau sekasi? Ką turi užsiauginusi?
Atsakyti